Goruslerinizi alabilir miyim?

Ben futbolcu olmak isteyen ama özgüveni kırılmış birisiyim yetenekliyim tam bir orta saha oyuncusuyum çift ayağa sahibim her bölgede oynayabiliyorum ama HERGUN geçtikçe bataklığa batıyorum sanki bana akıl verir misiniz? Ne olur dertleşelim azıcık annem de karşı çıkıyor hep moralimi bozuyor yardım edin lütfen

0|1
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İstersen yapabilirsin.

0|1
    0|0
    • Ama iste sıkıntı orada istiyorum yapamıyor hayatım dda ne istedi isem yapamadım başaramadım bunu da yapamamaktan korkuyorum

• Tabikide. Dualarım seninle 😊

• ayy çok sağolun :) çok duygulandım :) ağlayasım geldi ya :)

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum öncelikle ümitsizliğin yeri yok. Sen hayata bir kez geliyorsun ve ne istiyorsan yapmakta serbestsin. Dünyada adını duyurmuş bir sürü başarılı insanın karşısına senin karşına çıkan sorunların benzerleri çıkmış ve onlar sadece hedefleri ve hayalleri peşinde koşmuş ve sonunda da ulaşmışlardır. Demek istediğim hiçbir kişi ve söylemin seni kısıtlamasına izin verme.

0|1
    0|0
    • Yaparım dimi kendimi zorlasam akıllı davransam istediğim yere gelebilir miyim?

• Beşiktaş beni beğenir dimi ya beğenmesi lazım bana ihtiyaçları var :) biraz olmayan ego mu tatmin etmem lazım da :)

• Çalışırsan elbette.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• istersen yaparsın bu işi

0|1
    0|0
    • Yapamam gibime geliyor yas olmus 19 HERGUN kosuyorum kendimi geliştiriyorum ama korkuyorum ya 😞

Yükleniyor...