Bir erkek sevgilisini neden sinir eder ?

Sinir etmek cok mu hoşunuza gidiyor ..

Bide Bu kıskandırmada neyin nesi neden kıskandırmaya çalışırsınız..

Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi niye yaparsınız ? Ya erkeklere cok uyuz oluyorum ya .Yok mu aranızda Adam olan gözü hep yerde beyninde art nıyet olmayan ..Şahsen kendimce soyluyorum kımse alınmasın mıdem bulanıyo artık aç gözlüler ya onların yüzünden feminist oldum .neyse sorularıma cevapp

Güncellemeler:
Genelleme yapmayın diyosunuzda görüyoruz işte bu sitede içinizi dışınızı yok doyamıyoruz dıyosunuz hepınız aynısınız .üstüne alınmıyosan o ayrı tabi

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Sinir etmek cok hosumuza gider,kiskandirmak kendimizi degerli hissettirir gotumuzu kaldirir mutlu olururz,beyninde art niyet olmayan yok

1|0
    0|0
    • Yorumunu cok acık ve net soylemıssın teşekkürler..

• ya nasıl iyi birisini bulucam ki cok zor degil mi

• En guzel aaaskk zor olandir :) ya hayatini gecirecegin kisiyi ariyosun kolay olabilir mi hic,deniceksin aricaksin buldugunda mutluluk olacak kolay mutluluk yok emek olmadan yemek olmaz :)

• yoooo valla hiç zkimde olmaz başkaları, yanımda biri varken, en nefret ettigim şeydir bir kız bir erkegin yanındayken gözünü pörtlete pörtlete bana bakması, bide şu kıskançlık muhappetini bırakın, heralde insan sevdigini kıskanıcak, bkunu çıkarmamak lazım ama insanda kıskanmada olmalı

0|0
    0|0
  • ya biraz anlayışlı olun neticesinde bize ait olan birini kıskandırıp kendimizde bak beni seviyormuş deyip şımarmak istiyoruzdur çok mu

0|0
    0|0
    • Ama arkadas süreklide yapılmazki buu .

• ben şimdi onun şynle dalga gectigimi sanıyo ama gecmıyorum .bana sureklı dıyo ılgılen benle dalga gecme dıyo .bunun ıcınmı yapıyo sızce

• olabilir sen nasıl dalga geçiyorsun ki?

• herkes eşini bulur balım. sana iyisi çıkmadıysa ya sende iyi değilsin ya da iyisinden anlamıyorsun

0|0
    0|0
  • Evet hepimiz ayniyiz bu kadar basit daha fazla konusmaya gerek yok

0|0
    0|1
  • bende bunu ve daha fazlasını kadınlar için sorardım.neden kıskanırsınız neden erkek sizi seviyorum dediği halde herşeyinden şüphelenir ve hayatı zindan edersiniz.sıf sizin kaprisleriniz yüzünden sevdiği herşeye engel olursunuz.herşeyin sizin etrafınızda olmasını istersiniz.arkadaşalrını siz seçin zevklerini siz seçin iyi kötü huyları siz belirleyin ailesi ile smimiyeti bile siz belirlemek istersniz.neden? yok mu normaliniz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazen kıskandırmaya çalışmaz gerçekten umrunda değilsindir demek

0|0
    0|0
Yükleniyor...