Uefa avrupa ligi kuralar cekildi. iste bizimkiler iki tatli bir aci maclar var?

Osmanlispor - mydjylland
medipol basak sehir - shaktar doneskt
fenerbahce - grasshoppers

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki FB için iyi diğerlerinin şansı yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fener eğer moral bozukluğu yaşarsa grashoppers a bile elenir. geçen sene gördük çünkü morali bozulunca noluyo.. tabiki 3 takımda gitsin isterim. not: galatasaraylıyım

0|0
    0|0
    • Herkes ben dahil ucusu gitsin derim gruba. Benim goruse gore basak sehir tur atlamasi zor cunku shaktar taniriz onceki fenere elettirmisti.

Fenerbahce kolay gecer diye dusunuyorum. Osmanli tahminim gecer ama rakibi tanimiyorum.

• tabikide shakta en kötü kuralardan biri..
      fener de dediğim gibi moral bozarsa hırs kaybediyo ve elenirse şaşırmam. osmanlı ise belli olmaz ortada bir kura gibi.
      inşallah 3 üde geçer gruplara

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş #Karabağ turu geçecektir

Osmanlıspor- Midtjylland :Eşleşmesinde temsilcimizin turu sonuna kadar kovalayacağını sanıyorum iki tarafa da eşit eşleşme tur ortada

Başakşehir-Shakhtar donetsk : Shaktar'ın tecrübesi yeter. Başakşehirin tek şansı büyük takımlara ters gelmesi işi zor ama imkansız değil. S. ligi ön elemesinde garip bir takıma elendi Shaktar. Lcescu da yok artık başlarında. Temsilcimizin şansı %30.

Fb-Grasshopers : Fb geçer. Fbnin en büyük rakibi teknik direktörü. Her iki maçta bol gollü geçer

0|0
    0|0
  • Acili shakter olmus bu ins ucude gecer uefada da iyi yol aliriz hepimiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...