Galatasaraylı futbolcuların mağlubiyete rağmen sahanın ortasında sevinmeleri hakkında ne düşünüyosunuz?

Evet Fenerbahçe 2-1 Galatasaray. Ama gs liler saha ortasında sevinç gösterileri yaptı bu konuda ne düşünüosunuz. sizce doğrumu yoksa yanlışmı.

Güncellemeler:
galatasaraylı taaradtarlar cevaplarını okudum. fenerbahçede şampiyonluğu garantilemişti gs yi 2 -1 ali samiyende yendiler. ama onlar böle sevinmedi. şimdi sevinmeyipte fb lilerin büyüklüğünü sevinipte gs lilerin küçüklüğünümü gösterir ? ya da tam tersimi

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bırak sevinsinler,keşke herkes adam öldürmek yerine böyle şeyler yapsa

1|3
    1|4

Kızlar Ne Diyor 5

• hangi takımlısın

2|0
    1|1
  • Ortada yanlış bişi yok..

Şampiyon takım şampiyonluğunu kutluyor bu kadar basit...

3|1
    0|3
  • nispet yapıyolar akıllarınca. kadıköydeki ezikliklerini böyle gidermeye çalışıyolar..

1|3
    5|4
    • Beşiktaşlı mısın fener yalakası mısın hayırdır ?

• sampiyonluklar size ruya gibi uzak sendeşu anonun ezikligi icinmi.yazdin

• Şampiyon geldik, yenildik , aaa gene Şampiyonuzz :):)

gerek varmıydı tartışılır..

Ligi 10 puan geride ikinci bir takımın alt tarafı 1 gol farkla evinde rakibini yenmesine bu kadar sevinmesi gerekli miydi

TARTIŞILIR!

0|0
    0|3
  • saygısızca bir davranıştı kalitelerini sergilediler işte

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Puan durumuna bakarsan neye sevindiğimizi anlarsın ama benden sana tavsiye puan tablosuna bakarken yanına peçetede al lazım olacak

4|1
    1|1
    • fenerin şampiyonluğu garantilediği sene gsyi samiyende 2-1 yendi ama saha ortasında kutlamadılar. adam gibi soyunma odasına döndüler. ama gsliler uzun yıllardan beri peçete kullanıo heralde mağlubiyete seviniolar.

• Geleneksel 12 mayıs kadıköy şampiyonluk kutlaması bence bunda anormal bişey yok olması gereken bir günde oldu

3|1
    1|1
  • Yanlış bişey yok Şampiyon bitmiştik Şampiyon geldik. Hak ettiler onca tahrik pislik ırkçılığa karşı...

1|0
    0|1
  • onu fenerliler daha iyi anlar sonuçta onların stadında kutlama yapıyoruz

1|0
    0|1
  • Adamlar şampiyonluklarını kutluyorlar bunda yanlış bişey göremedim ben he Galatasaray'ın şampiyonluğunu çekemiyorsanız anten taktırın... Seneyede Kadıköyde kaldıracaz kupayı insallah :)

1|2
    1|3
    • kimse bişey unutmadıda ne alaka onu anlamadım.ben sevinmelerinin normal olduğunu söylüyorum

• Gönderme yapıyorsun sandım bir kişi bişey yaptı diye bütün Galatasaray taraftarına suç atamazsınız.

• eziklik provokasyondan başka birşey değil! şaşırmamak lazım bunların özünde var bu davranışlar! futboldan soğudum yazık değilmi gencecik çocuk öldü gitti.kimler bu işlerden rant elde ediyorsa ALLAH cezasını versin

0|1
    2|2
  • bize tahrik etmeye çalıştığımızı söylüyorsunuz ama tahriğin büyüğünü siz yapıyorsunuz.geçen sene olanları bilyorsunuz neden hala orada şampiyonluğunuzu kutlamaya çalışıyorsunuz gidin kendi kümesinizde kutlayın

1|1
    1|4
  • 10 numara olmus diyorum.

Şampiyonluk Herseyin üstünü kapatır.NET.

0|0
    0|1
  • Niyetleri yeni sezonda Fenerin sahasının kapanmasıydı.. Amaçlarına ulaştılar...

0|0
    1|1
  • Şampiyonluğa sevindik biz kardeşim.Biz şampiyon olduğumuzu zannedipde sazan gibi timsah yürüyüşü yapmadık ya :D .Bizim gene sevincimizin bir anlamı var ŞAMPİYONLUK.Ama sizinkide anlamlı BURSASPOR'un şampiyonluğunu kutladınız .)

2|1
    0|2
Yükleniyor...