Artık futbolumuzda ırkçılıkta var.Teşekkürler fenerbahçe

Futbolda gurur duyduğumuz tek gerçek ırkçılık olmamasıydı.Teşekkürler Fenerbahçe taraftarı kendinize yakışanı yaptınız ve Heykelini yaptığınız Alex'i sonunda muz göstererek maymun yaptınız.Siz fener taraftarlarına bu ırkçılık çok yakıştı.Sorum Drogbanın yerinde Alex olsaydı o muzu gösterene fenerbahçelilerin tepkisi ne olurdu?

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR BİZLER FENERBAHÇELİSİ, GALATASARAYLISI, BEŞİKTAŞLISI, TRABZONLUSU, BURSALISI, ANTALYALISI HEPİMİZ BİRİZ VE HEPİMİZ BU VATANIN BİREYLERİ VE HEPİMİZ KARDEŞİZ.BURDAN HOLİGAN TERÖRÜNE KURBAN OLAN FENERBAHÇELİ KARDEŞİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNEDE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ.FUTBOLA IRKÇILIĞI,FANATİZMİ, HOLİGANLIĞI SOKANLARI KINYORUZ.DROGBADAN VE TÜM IRKÇILIK ÜZERİNE MAĞDUR KALMIŞ HAKARETE UĞRAMIŞ TÜM SİYAHİ FUTBOLCULARDAN ÖZÜR DİLİYORUZ VE ONLARI ÇOK SEVİYORUZ.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar bu nasıl bir algıya oynamak çözemiyorum. Herşey bitti ırkçılık üzerinden takım yaftalamaya başladık. Aşağıdaki pankart 13 sene öncesine ait. GS taraftarı tarafından asılmıştı. Arada kaçırdığım başka takımların başka tezahüratları,pankartları da olmuştur mutlaka.

link

FB taraftarı Türkiye'de hiç olmayan ve son dönemde Avrupa'da popüler olan muz ile çığır açmıştır ayrı. Herşeyi geçtim geçen sene ellerinde Negro bisküvisi ile Zokara'yı aşağılayan FB'li taraftar vardı. Yani amaç FB'ye geçirmekse bari gündemi takip edelim :)

Ortada IQ seviyesi düşük abuk sabuk şeylerden eğlenen bir topluluk var. Bununla harp etmek yerine 2 dakikalık takım tartışmaları için konuyu kurcalamak doğru gelmiyor bana.

Not: Beşiktaş'lıyım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ınsanları dın dıl ırk ayrımı yapmaksınızın sevmek lazım sırf bu olay ıcın degıl genel konusuorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın..

O değilde o muzu gösteren bu gerizekalı arkadaş kendi takımında ki Sow'u Yobo'yu Webo'yu lacivert falan mı görüyo..

0|0
    0|1
  • ota boka fenerbahçe'yi suçluyorsunuz bu takımın değil şahsiyetin karaktersizliği.

0|0
    0|0
  • Bir kaç cühelanın salaklığını takıma yüklemeyin. Hoş Fbyi hiç sevmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fenerbahçeyle ilgisi yok durumun. Holigan olan her beyni gelişmemiş taraftar hayvandan başka bir şey değildir. Ya Fenerbahçe forması giyen genci kalbinden bıçaklayan galatasaray formalı beyinsiz şerefsize ne demeli? Holiganlığın takımla, formayla ya da kurumla ilgisi yoktur. Hayvanlık her yerde hayvanlıktır. Eğer bir gerizekalının bileti, kişinin kendi yerine kuruma kesiliyorsa; öyleyse karşı takıma zarar vermek isteyen herkes onun formasını giyer, onun tirbününe çıkar ve hayvanlığını yaparak o takıma keyifle zarar verir.

0|0
    0|0
    • Allah belasını versin onun gibi holigan şerefsizlerinin.Bingöle giderken kırşehirde yakalamışlar iblisi. Ceksin cezasını pislik.Küfür edecem katil iblise günaha girdiğime değmez.

• Takım kaptanları olan Emrenin ırkçı olduğunu düşünürsek Fb taraftarının bunları yapması çok doğal adamların temeli çirkef

3|1
    0|0
  • link Sadece ırkçı değil tam bir o* cocugu takımıdır. Emre piçi teknik ekibe sövmüş. Anası sikilmiş Volkan Sabri`ye sövmüş. Meireles bilmem neresini ellemiş. Fenerbahçe değil o* cocukları kulübü

2|0
    0|0
  • "Bana maymun diyorsunuz ama 2008’de Chelsea, Fenerbahçe’yi yendiğinde ağlıyordunuz... Bana maymun diyorsunuz ama geçen sene ben Şampiyonlar Ligi’ni kazanırken ekranlarınızın önünde sevinçten zıplıyordunuz... Bana maymun diyorsunuz ama Galatasaray’la şampiyonluk yaşadığımda deliye döndünüz...”

Drogba, kendisine maymun diyen kişiye, çok anlamlı bir hatırlatmada bulundu:

“Ve en kötüsü; bana maymun diyorsunuz ama dün benim maymun kardeşimin attığı iki golde de sevinçten zıpladığınızı unutuyorsunuz... Ve kendinize gerçek taraftar diyorsunuz, öyle mi?”

“Bana destek verenlerin yorumlarını okuyun ve onlardan bir şeyler öğrenmeye çalışın... Arkamda duran herkese teşekkür ediyorum ve sizi artık daha çok seviyorum"

1|1
    0|0
  • ırkçılık asla Türk milletine yakışmaz

0|0
    0|0
  • Valla varya mal bulmuş mağribi gibisiniz. Hiçbir fırsatı kaçır mıyosunuz. Ne yani bir tane kendiniz bilmez birinin yaptığını nasıl 25 milyonluk camiaya mal edersin sen? Allah izan versin sana. FBliler tasvip mi etti ki onu ötüyosun burda? Bir de teşekkürler bilmem ne demiş. Biz o koca kafalı hasan şaşla müzik piyasasında s...tir edilmiş ezik got kafalı ümit davalaya bişey diyo muyuz? O kadar kışkırttılar milleti? Benim evime geliyosan benim kurallarıma uyacaksın o kadar.

0|0
    0|0
    • Geçen sene zokoraya negro büskivi gösterende fb.li taraftardı.Emrenin ırkçı olarak siyahi oyunculara ingilterede yaptıkları.Yapmayın gözünüzün yağını yerim yapmayın.Yönetiminiz fanatik guruplarınızı bu tür holiganlıklar yapsınlar diye ellerinden geleni yapıyorlar.Bunları engelleyip çok ciddi yaptırımlar getirmeleri gerekiyor.Tabi İş çığırından çıkmadan

• Kişinin yaptıgını kulube mal edecekseniz hiç bir galatasaraylı konusmasın burda! HEPİNİZ KATİLSİNİZ !

Böyle bir mantık varmıdır ?

Tamam doğru bende koyu bir fenerbahçeli olmama rağmen o hareketi aşağılıkça ve şerefsizde buluyorum !

Bir kendini bilmez denyonun yaptığını kulube mal etmem!

0|0
    0|0
Yükleniyor...