Yulaf ezmesini nasıl yenebilcek bir hale getirebilirim?

öncelikle herkese merhabalar. 5 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum vücut şekillenmeye başladı yalnız biraz kilo eksiğim var hocam bana karbonhidrat tozu al dedi fakat ben onun yerine yulaf ezmesini tüketmeyi tercih ettim onunda karbonhidrat oranı yüksek hemde içinde protein ve lif var. İlk defa bugün yemeye başladım fakat gerçekten tadı çok berbat bildiğin odu yiyorum gibi oluyor bunu nasıl daha tatlı bir hale getirebilirim bir öneriniz varmı?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Sütle karışınca berbat oluyor. 1 kase yoğurdun içine yulaf ezmesini dök 1 tatlı kaşığı reçel veya bal dök bir de üstüne meyve ne varsa doğra çok güzel oluyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nesquik gibi çikolata aromalı şeylerle karıştırabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Meyvelisinden basla. Ya da icine meyveli yogurt koy. Sutle tatsiz gelir ilk baslarda ama her sey icin deger.

0|0
    0|0
  • ben yoğurtla yiyorum oek belli olmuyor

0|0
    0|0
  • diyet yapanlarında çok sıkkullandığı bir şey.
    diyettarifleri araştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sütün içine koy yulafı , kuru üzüm veya meyve parçacığı koy sonra ye

0|1
    0|0
  • süt ve balla karıştır bal yerine kuru meyve de katabilirsin o kadar da kötü değil alışınca

0|1
    0|0
  • Kanka simdi icine badem findik ceviz kuru uzum bitter cikolatayi koyuyosun ustunede muzlu süt birazda hindistan cevizi serp ustune tamamdir 👌👌👌

0|0
    0|0
  • Süt le pişir

0|0
    0|0
  • Yulaf ezmesi iştahı keser tok tutar benim bildiğim kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • ben onu yiyince daha çok acıkıyorum nedense :)

• Bilemem onu fakat fitness hocamda öyle demişti sen de salona gidiyorsan sor.

Yükleniyor...