Yoğun değilse sabreder miydiniz?

arkadaşlar şimdi benim 5 aydır bir ilişkim var 6 ay olucak neyse o İstanbul ben samsundayım aslında görüşecektik gelicekti ama ben o an istemedim oda bidaha kırıldı bişey demedi neyse biz bununla 2 hafta kadar önce işlerim yazın yoğun olcak neredeyse hiç konuşamıcaz snde haklısın konuşmak isteyeceksin ama benimde işim yapmak zorundayım dedi ama yinede seviyorum ben seni dedi ve ayrıldık 1 hafta sürdü ayrılığımız ama 3 gün galiba konuşmadık ayrılsak bile sonra telefonda konuştuk devam edelimmi dedi bende sen gerçekten istiyosan edelim dedim oda istemesem niye söyleyim dedi barıştık ama bunları bile bile konuşamıcaz kabul ediyosan dedi taamam dedim seni çok seviyorum ben bitanem tamam mı aklına bişey getirme dedi ama şimdide hiç konuşamıyoruz dediği gibi bende o soğur veya ben soğurum diye korkuyorum çünkü 5 ay boyunca her gün bir gün bile konuşmadan geçirmedik şimdi hiç konuşamıyoruz artemis diye oldukça ünlü büyük biyerde turizm üzerine olduğu için aşçı oda orada hiç vakti yok telefonda konuşsak işe gitmeden önce ya ben müsait olamıyorum ya o işde oluyo korkuyorum koparız diye önceden şifresi bendeydi içim rahattı işim yoğun dediğinde gerçekten hiç konuşmuyodu kimseyle bir bana cevap veriyodu o kadar ya zaten erkek arkadaşlarının dışında konuştuğu yok facesinde ama ayrıldığımız zaman şifrelerimiz değişti tabi benimde , ama barıştıktan sonra onun şifreside benim şifrem de onda yok ben vericeksin dedim telefonda konuşurken oda bakarız dedi bende konuşamıyoruz diye üzerine gitmek istemiyorum ama ne şifresi bende ne de konuşabiliyoruz çünkü işinden dolayı yoğun olcağını bile bile kabul ettim ama böylede ben konuşmaadan soğuyacağım ya da o da soğuyacak ne yapmam lazım işin yoğunluğundan dolayı ya bunaldı zaten bişey söylersem ayrılır mı ama siz düşünün hiç konuşamıyosunuz gün byounca bir iki kelime sadece ne yapardınız güvenir miydiniz şifresi yok sizde konuaşmıyosunuz ama şifresi varkende sizde yoğunken yoğunsa size bile mesaj atamıyo ama yoğun değilse zaten konuşuyoduk sabreder miydiniz

Güncellemeler:
Ne yapardınız ?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bir söz vardır. Gözden uzak olan gönülden de ırak olur diye. Sizinkisi de o hesap. Siz birleşip ortak bir noktaya gelmediğiniz sürece bu sıkıntılarınız hep sürecek.. Böyle aşk meşk olmaz yani..

0|0
    0|0
    • Haklısın da oldu bir kere 5 ay boyunca her gün her an neredeyse konuşduk kopması şimdide kolay değil çünkü iki kez ben ayrıldım bu sebepten dolayı bir tanesi bir taneside kuzenim beğenmedi ve soğuuttu öyle diyelim :D :D ama sadece 3 saat geçirebildim ayrı o zaten hazırdı bekliyodu olmuyo ayrı da

• Neyse saol yinede

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...