Kızlar kas konusunda neden böyle?

Kızlar kas konusunda neden böyle?

0|1
28|5

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü orantılı kas ve sakal erkeği yakışıklı gösteriyor, yüzü çok yakışıklı olmasa bile..

1|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorlar ki baklavaları yok dedikleri kişinin yağ tabakasından baklavaları görünmüyor aslında onda daha çok var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Benim için ikisi de itici ben ne o kadar kastan şişirilmiş severim ne de zayıflıktan kaburgaları sayılacak adamı severim. Sadece kalıplı görünsün güçlü görünsün bunun için çok fazla kas yapmasına kendisini şişirmesine gerek yok zayıf da olmamalı bence

0|0
    0|1
    • 3ay

iyi de kasların sönmemesi için spora devam etmek zorunda devam edince de daha da kaslanır

• 3ay

memnuniyetle her zaman

• 3ay

teşekkür ettim. :)

• Cunku kızlar dengesiz ilki bunu Havada ikinci yoklukta

0|1
    0|1
  • O kızlar niye üstsüz?

0|0
    1|3
  • Nalet olsun bize 😂

1|0
    0|2
  • Kol kasi bence daha onemli. Ama kas yani yag degil. Ee yani sonuc olarak kolda kasin varsa karin bolgen sekle girer cunku antreman yapiyorsun. Mantikli

0|0
    1|1
    • 3ay

kolda kas varsa karnın şekle girer diye bir şey yok ikisi çok farklı şeyler, kol kası büyütmek için bulk halinde olman gerekirken karın kasını belirginleştirmek için diyet halinde olman gerekli

• 3ay

@Intractable34 adam sadece kol kasi yapmak icin gitmiyor herhalde salona onu diyorum.

• 3ay

' Ee yani sonuc olarak kolda kasin varsa karin bolgen sekle girer ' demişsin, ben de diyorumki sonuç olarak kolda kasın varsa karınla zerre alakalı bir durum yoktur.

• Çok bilgim yok yanlış bir şey söylemiym de :) bence o kadar da değiliz yani kendi açımdan söylüyorum :) bunun ortası yok mu :)

0|0
    0|2
  • 1. çok şişmiş ikinci de az kilo alsa ideal.

0|0
    0|1
  • Aynen sjsjsj

0|0
    0|1
  • çünkü erkeğin heybeti kadını güvende ve huzurda hissettir ve tabii çok yakışıklı oluyorlar hafifte kirli sakal Muazzam

0|0
    0|1
  • Pazı daha mühim :)

0|1
    0|1
  • her şeyin aşırısı kötü. aşırı kas kadar itici bir şey yok erkekte.

0|0
    0|1
  • sol daha iyi

0|0
    0|1
  • Çünkü kilolu iyi ve spor yapıyor tabiri iyi iyi olan bu olduğu için

0|0
    0|1
  • Boyle degilim

0|0
    0|2
  • Böyle değiliz

0|0
    0|2
  • Öyle değilim

0|0
    0|2
  • Alakası yok

0|0
    0|1
  • Bilmem

0|0
    0|1
  • Haha :D

0|0
    0|2
  • Bu ne ya güldüm

0|0
    0|1
  • Öyle değiliz😂

0|0
    0|2
  • Genellemelerle dolu

0|0
    0|2
  • Sixpack daha mükemmel 😍

0|0
    0|2
    • 3ay

50 kiloyken herkesin six packi çıkar

• 3ay

@LeonardoDaVinci1 emeğin iyi hos ama haddini aşmak için bir sebep değil

• 3ay

Neyse @Büyüyapamayancadı bu konuşma uzar gider benim strese sinire gelmemem lazım çünkü vücutta kortizol hormonunu artıyor oda kasları yıkıyor başka bir soru olsa böyle sinirlenmezdim o da anlık kısa süreli zaten benchte falan 100 kilonun altında kaldırdığımda falan deliriyom son bir kaç yildir kafayı vücutla bozdum istersen bir kaç foto atarım :) :D hadi güle güle

• Çünkü biz kızlar kas değil baklava seviyoruz 🤗 Baklava var mı 🙄

0|0
    0|1
    • 3ay

O ne lan kas değol baklava seviyoz asıl baklava o soldaki adamda var ! Nerden anlıycan sen bebe

• 3ay

@LeonardoDaVinci1 görüşümü bildirdim ben. Sen asıl böyle bir yorum yaptıgın için kimin bebe olduğu ortada ama neyse sen bilirsin yine de 😄😌

• 3ay

Kusura bakma 3 yılı aşkın süredir vücut geliştiriyorumda soruyu görünce yılların birikimi işte patlayı verdim tek sana değil ha bütün kızların yorumlarını eksiledim :D şimdi normale döndüm benimde şu anda yağ oranı %8 karın kaslarım tamamen ince hatlarına kadar belli yazdan sonra tekrar bulk dönemine girip yağlanacam bir beş on kilo alır 95-100 kilo olurum o yüzden sinirlendim kızların yorumlarına yoksa çok sakin bir insanımdır hadi güle güle :)

• Yani kas ya da baklavayla alakası yok bence çok kaslı olmayacak çok kuruda olmayacak ortası işte

0|0
    0|1
  • ikisi de kötü

0|0
    0|2
  • bilmem ki

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• :D soldaki berbat zaten

1|0
    0|1
  • kızların bir kısmı 30 cm kol zayuflıktan çıkan 2 aylık mekik sonucu belirginleşmiş karın kasını seviyorlar kardeşim yapacak bişey yok, ama t shirt giydiklerinde ortada bir şey kalmıyor : )

0|0
    0|0
  • Beyin çalışmayınca böyle oluyor heralde

0|0
    0|0
  • Her konu gibi bunuda ozenti olarak benimsedikleri icin mesyada prim yapan neyse ona yonelirler

0|0
    1|0
Yükleniyor...