Kızlar kas konusunda neden böyle?

Kızlar kas konusunda neden böyle?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü orantılı kas ve sakal erkeği yakışıklı gösteriyor, yüzü çok yakışıklı olmasa bile..

1|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorlar ki baklavaları yok dedikleri kişinin yağ tabakasından baklavaları görünmüyor aslında onda daha çok var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Benim için ikisi de itici ben ne o kadar kastan şişirilmiş severim ne de zayıflıktan kaburgaları sayılacak adamı severim. Sadece kalıplı görünsün güçlü görünsün bunun için çok fazla kas yapmasına kendisini şişirmesine gerek yok zayıf da olmamalı bence

0|0
    0|1
    • iyi de kasların sönmemesi için spora devam etmek zorunda devam edince de daha da kaslanır

• memnuniyetle her zaman

• teşekkür ettim. :)

• O kızlar niye üstsüz?

0|0
    1|3
  • Cunku kızlar dengesiz ilki bunu Havada ikinci yoklukta

0|1
    0|1
  • Nalet olsun bize 😂

1|0
    0|2
  • Kol kasi bence daha onemli. Ama kas yani yag degil. Ee yani sonuc olarak kolda kasin varsa karin bolgen sekle girer cunku antreman yapiyorsun. Mantikli

0|0
    1|1
    • kolda kas varsa karnın şekle girer diye bir şey yok ikisi çok farklı şeyler, kol kası büyütmek için bulk halinde olman gerekirken karın kasını belirginleştirmek için diyet halinde olman gerekli

• @Intractable34 adam sadece kol kasi yapmak icin gitmiyor herhalde salona onu diyorum.

• ' Ee yani sonuc olarak kolda kasin varsa karin bolgen sekle girer ' demişsin, ben de diyorumki sonuç olarak kolda kasın varsa karınla zerre alakalı bir durum yoktur.

• Çok bilgim yok yanlış bir şey söylemiym de :) bence o kadar da değiliz yani kendi açımdan söylüyorum :) bunun ortası yok mu :)

0|0
    0|2
  • çünkü erkeğin heybeti kadını güvende ve huzurda hissettir ve tabii çok yakışıklı oluyorlar hafifte kirli sakal Muazzam

0|0
    0|1
  • Aynen sjsjsj

0|0
    0|1
  • 1. çok şişmiş ikinci de az kilo alsa ideal.

0|0
    0|1
  • Pazı daha mühim :)

0|1
    0|1
  • her şeyin aşırısı kötü. aşırı kas kadar itici bir şey yok erkekte.

0|0
    0|1
  • Çünkü kilolu iyi ve spor yapıyor tabiri iyi iyi olan bu olduğu için

0|0
    0|1
  • sol daha iyi

0|0
    0|1
  • Boyle degilim

0|0
    0|2
  • Böyle değiliz

0|0
    0|2
  • Öyle değiliz😂

0|0
    0|2
  • Haha :D

0|0
    0|2
  • Yani kas ya da baklavayla alakası yok bence çok kaslı olmayacak çok kuruda olmayacak ortası işte

0|0
    0|1
  • Öyle değilim

0|0
    0|2
  • Bilmem

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 4

• :D soldaki berbat zaten

1|0
    0|1
  • kızların bir kısmı 30 cm kol zayuflıktan çıkan 2 aylık mekik sonucu belirginleşmiş karın kasını seviyorlar kardeşim yapacak bişey yok, ama t shirt giydiklerinde ortada bir şey kalmıyor : )

0|0
    0|0
  • Beyin çalışmayınca böyle oluyor heralde

0|0
    0|0
  • Her konu gibi bunuda ozenti olarak benimsedikleri icin mesyada prim yapan neyse ona yonelirler

0|0
    1|0
Yükleniyor...