Hislerine güvenenler cevaplarsa sevinirim rüyalarım kaldığı yerden devam ediyor

Huzursuz olduğum bir durumu anlatmak istiyorum, psişik güçleri olduğunu hissedenler cevaplarsa sevinirim. Flörtümün yakın arkadaşını ilk gördüğümde onda tuhaf birşeyler hissettim daha sonra öğrendim ki flörtümün yakın arkadaşı üç harflilerle irtibat halindeymiş ve rüyalara girebiliyormuş. Flörtümü devamlı rüyamda görüyorum rüyamda ya elimi tutuyor ya da bana sıkıca sarılıyor ve çok nadir konuşuyor tuhaf olan ise şu; rüyalarım kaldığı yerden devam ediyor. Rüyayı görmemin üzerinden birkaç gün geçiyor ve ben uykuya daldığımda rüyam kaldığı yerden devam ediyor. Bu durumu arkadaşlarıma anlattığımda flörtümün yakın arkadaşıda ordaydı ve ben bu durumu anlatınca anlamsızca gülmeye başladı ne olduğunu sorduğumda ise hiçbir şey olmadığını söyledi ama ben birşeyler gizlediğini hissettim daha sonra flörtümün yanına gitti ona birşeyler söyledi flörtümün huzursuz yüz ifadesini farkettim bana zoraki gülmeye çalıştı ama tedirgindi rüyalarıma girdiği günden beri huzursuz ve yorgun görünüyor artık korkmaya başladım ne oluyor olabilir?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun hislere güvenmekle ya da üç harflilerle falan hiçbir alakası yok , zaten böyle birşey de mümkün değil . Üç harfli dediğin , adını bile yazmaktan korktuğun cin lerle iletişimde olma konuları, tamamen ruh hastası insanların hezeyanlarıdır ve kişilik bölünmelerinde ( şizofreni ya da şizotimik ) bu şekilde olmayan canlıları görüp duyma sanıları olur.

Garip olan , bu insanların acilen tedaviye alınması yerine bunlara bir de dini kisve bürüyüp anlatılana , öyle rüyalara girebilmelere vs inanacak kadar mantıktan uzak bir mantıkla diğer insanların hareket etmesi .

Dinini yaşamak isteyen insanların bu tarz korkularını da , kendisi hasta olmasa da kullanan insanlar da çok var , ilk defa yaşıtın birini duyuyorum , genelde bu tipler 40 larını devirmiş abdesti bile doğru alamayan tiplerden oluşur ve bunlar korkuları körükleyip kullanarak çeşitli menfaatler edindikleri gibi , kendine inananı da bağımlı bir obsesif haline de getirirler.

Anlattığın konuların birbiriyle bağı olmasa da flörtünün arkadaşının normal olmadığı kesin ve sizi birşekilde de etkilemeyi başarmış. Flörtünü gündüz ne kadar takıntı edersen gece o kadar da rüyada gördüğünü sanırsın , bunun aşkla alakası yok , takıntı sadece ve hayatının merkezi gibi her anını huzursuzca izlemeye kalkarsın. Bu çok yorucudur ve mantığı darmadağın eder.

Bu olaylar arasıdna ilişki kurmaya çalışmak yerine , gerçekçi ol ve gerçekçi davran, flörtüne de açık ve net olarak sor neler döndüğünü ama 1 kereliğine. Bunun dışında cinci arkadaşından da ikiniz de alabildiğinizce uzak durun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnanma böyle şeylere.Kimse 3 harfli denen şahsiyetlerle içiçe değil sadece g*t havası bunlar :) sen et duanı,korkma hiçbişeyden gerisine karışma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İçkine ilaç atıp gece seni zikiyolaggg

0|0
    0|1
Yükleniyor...