Bu programdan bir sonuç alabilir miyim?

Bu programdan bir sonuç alabilir miyim?
Arkadaşlar bu programı hiç aksatmadan yaparsam bir sonuç elde edebilir miyim? Bel simidine de yansır mı bu sonuç? Bilgilendirir misiniz?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ikinci gün 75 çok fazla bunu tek seferde mi çekeceksin gün içine yayılıyor mu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Eğer 50 gibi normal bir rakamsa 10 ar 10ar 30 saniyelik dinlenmelerle 50 sette yapıyorum. Ama dediginiz gibi yüksek rakamlarda yine 10ar 10ar veya 20 şer 20 şer aralıklarla yarım saate bir saate yayıyorum yanlış mı yapıyorum?

• 3ay

Bilmiyorum bu konuda bilgisizim sadece karın kaslarını ağrıtma ağrıyınca işkence gibi geliyor insana

• 3ay

mekik çekmeye alıştım artık daha öncedende yapıyordum baya bir fayda gördüm sonra sınavlardır bilmem nedir baya bir akattım 8 9 ay oldu neredeyse hiç spor yapmadım mekik ağrı yapmıyor da squat beni öldürüyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Gönek eritmede en güzeli plank 1 dakika durmayla başla 3 dakikaya kadar arttır kolay gibi görünüyo ama zorluyor

0|0
    0|0
  • Kardiyo eklemezsen sonuç alamazsın. Bir de bu kadar fazla mekik gun içine yayılır çok sağlıklı olmaz onun yerine daha az yap ama durmadan yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...