Katil Zanlısının görüntüleri ortaya çıktı. Sizce iki taraf da suçlu mu ?

Burak Yıldırım'ı öldüren katilin sorgusunda 10 kişilik Fenerbahçeli grubun üstüne doğru laf atarak geldiğini söylemiş. Görüntülerde dediğini doğrular nitelikteymiş. Sizce ölen kardeşimizde de biraz suç var mı?

Görüntü

link

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Suçlumudur bilmem ama elimizden geldiğince beladan uzak durmak gerek sayıca fazla olupta üstüne yürümekte iş değil ama bıçak sallamak hiç değil bir insan neden bıçak taşırki? Yada bir insan neden kalabalık bir şekilde gs forması var diye bulaşırki? yazık gerçeken

0|1
    0|0
    • Maçı kahvede izlemişler. Yanındaki arkadaşını maçtan sonra uğurlayacakmış arkadaşı önceden buna bıçak hediye etmiş. Görüntülerde dikkat edersen arkadaşını bırakıp gidiyor sonra olay oluyor...

• 2 tarafada yazık olmuş üzüldüm

Kızlar Ne Diyor 11

• Nefsi müdafaa yapmış adam.

3|4
    4|4
  • Kimse ölümü haketmez. Yalnız ağır tahrik ve nefsi müdafa var kimse kusura bakmasin 10 kişi tek başıma yürürken bana saldırırsa bende kendimi korurdum bıçak veya herhangi bişeyle.

1|3
    1|1
  • Eğer katil dediğimiz kişi kendini savunma amaçlı bıçak kullandıysa suç Ölen kişinin. Ama laf atmak öldürmeye sebep değildir.

0|2
    2|0
  • Söz konusu ölüm oldugunda bile takımının taraftarını haklı çıkarmaya çalışanlar var yazık bu kadar mı düştük biz? Her iki tarafında haksız tarafları var ama cinayetin hiç bir haklı yanı olamaz yanında bıçak taşıması bile büyük hata. Çocugun ailesi kim bilir ne haldedir siz hala çocuk öldürmekte haklı diyorsunuz.

0|0
    1|0
  • Arkadaşlar biraz empati yapalım. Yolunda giden bir adama sataşmanın mantığı nedir? O saldıran grubun elinde de bıçak veya benzeri bişey olsa onlar kaçmayıp saldırmış olacaklardı ve belki de bu arkadaş ölmüş olacaktı. O anki psikoloji ve reflesle adam bıçağına saldırmış olabilir.

Sonuçta kimse kimseyi öldürmek istemez ama ben bir bayan olarak bile bana şuan saldırılsa elime geçirdiğim ilk şeyle neresine gelirse vururum adamın o an canımı düşünürüm karşımdakini gözüm görmez.

1|1
    1|0
  • Bıçağı 4 kere kalbe saplayacak kadar kinle dolmuş adam suçludur nokta.

3|1
    1|0
    • Kaynak verir misin. 4 kere bıçaklanırken arkadaşları ne yapıyormuş...

• arkadaşları yokmuş ki onlar ayrıldıktan sonra olay olmuş ben böyle okudum

• Ben videoda izledim arkadaşlarının hepsi kaçıyor bıçaklarken zanlı kaçıncı çocuğu hastaneye götürüyorlar. Öyle arkadaşların ben tee...

• ne olursa olsun ölümü kimse haketmez insanlarımız böyle kendini yetiştiremedigi sürece bu ülkede çok görürüz böyle olayları daha. bir gs li olarak çok üzüldüm utandım Allah rahmet eğlesin umarım bir daha tekrarlanmaz bu gibi olay bir canın hesabını kimse veremez... tabi orada degildik hiç birimiz olaylar nasıl gelişti bilemeyiz kim dogru kim yalan söylüyor bilinmez ama bir can gitti deger mi be!

1|0
    0|0
  • Bİ can gitmiş bir evin ocağı sönmüş ve siz hala o suçlu bu suçlu diyorsunuz işinize bakın allah aşkına

0|0
    0|0
  • suç olsa ne olur gencecik bir insan yok olmuş basit mi sizce

1|1
    0|0
  • adam maçı izlerken,cüneyt çakırın taraflı yönetimini ayrıca emrenin,volkanın,canerin ve özelliklede meireless in yaptığı o iğrenç hareketleri görüyor ve zaten yeterinde sinirleniyor haliyle,bu yetmiyor güzel güzel evine gidecekken arkadan gelen belki 10 fenerli adama saldırıyor. adamda kendini savunuyor. Adam öldürmenin savunulacak yanı yoktur tabiki ama birazda empati yapalım lütfen

3|4
    3|1
  • çocuk arkadaşını bırakmış ve dönmüş evine gidiyor ama bu sırada 7 tane fenerli holigan çocugun üstüne dogru saldırıyor laf atarak. çocukta bıçagını çıkarıyor ve kendini savunuyor,fenerliler can havliyle kaçıyorlar. büyük bir tahrik var. keşke yaşanmasaymış böyle bir olay,çok yazık olmuş,ölenede öldürenede :(

3|5
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Burak Yıldırım adlı arkadaşın en az katil kadar suçu vardır sen tanımadığın bir insana niye sataşıyorsun ne işin var

2|4
    0|0
  • şimdi görüyorum.

"ava giden avlanır" olmuş... ya da "su testisi su yolunda kırılır".

rahmetli, içinde bulunduğu holiganizmin çarkları altında ezilmiş.

holiganizmin rengi yoktur.

"Galatasaray taraftarı katildir" diye yafta vuranlar herhalde utanmışlardır izleyince...

tabi sonuçta pisi pisine bir can heba olup gitti, o da ayrı...

2|1
    0|0
  • biraz değil baya suçlu kavgayı başlatan oymuş.10 kişi 1 kişiye saldırmışlar oda bıçaklamış

2|3
    1|0
  • Aziz yıldırım , aziz yıldırım... tansiyonu düşürmek yerine yükselten , kendi oyuncularını uyarmayı bırakın kendisine benzeten adam sorumludur en başta bu adamın temizlenmesi lazım önce federasyon sonra aziz yıldırım gitmeli futboldan o yavsk oyuncularda sonradan temizlenir zaten...

2|3
    1|0
    • burağın katili aziz yıldvımdır

• kesinlikle bu acı durumlar çoğalmaz diye umuyorum umutsuzca bu pislik karakter gitmelii ...

• bu adamın savunalacak bir tarafı yok ne kadar haklı da olsan o bıçak ne geziyor

1|0
    1|1
  • Fenerliler yanlış adama bulaşmış, belki çocuğu tek yakalayıp bir güzel döveceklerini düşünüyorlardı ama bıçak korkutmuş.

1|3
    0|0
  • Yaw Gs'yi yenmissiniz.9-10 kisi bir Gs'liye saldırmakta ne oluyor ?

Bu nasıl bir nefrettir ?

Su testisi malesef su yolunda kırıldı.

3|0
    0|0
  • Alt tarafı bir oyun için bir ölmesine gerek yok ne olursa olsun birini öldürmek bu kadar kolay olmamalı

1|0
    0|0
  • bence tamamen nefs-i müdafa 10 kişi minik bir kedi yavrusunun üstüne yürüsen bile seni cırmalar üstüne zıplar kendini korur ama katilde suçlu bıçağı gösterip korkutsaydın keşke ilk önce baktın olmadı ondan sonra kendini korusaydın 2 aile 2 genç bitti artık yazık çok yazık

3|1
    1|0
  • Sırf üzerinde galatasaray forması var diye,10 kişi birden 1 adama neden saldırır ki?

Yürüyüp giden adama arkadan saldırıyorlar hemde belki 10 kişi.

Adam zaten maçta yapılan haksızlıklardan ve çirkefliklerden dolayı doğal olarak aşırı sinirli.

Çok yazık çoook

1|2
    1|0
Yükleniyor...