Yanyana gelince ikimizde tuhafızzz..

3 bucuk aydır hayatımda olab bırısı var cıddı dusunuyoruz en azından ciddi bir adım atıp o şeklde devam edelim diyoruz ikimizde.. sorun şu ki normalde hiç çekingen tipler değilizdir ama noluyosa bazen onla konuscak bişey bulamıyoruz bısyler oluyor... acaba tam acamadık mı ki kendimizi. ya da ısınamamaktan mı kyanaklanıyor bu durum? çok fazla ortak noktamızda yok susuşup duruyoruz ama rahatsız edici bir şekilde. bazen de çok rahatız tam tersine.. tamam çok olmadı birbirimizi tanıyalı ama bu durum beni endişelendiriyo hep mi boyle gidicek hep bir görunmez duvar mı olcak aramızda? nasıl aşarım ki ben bunu? ama onda da var cunku o da susuyor cok ilginç yaa:) ne önerirsiniz ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlik kaynaklı duygusal iletim kırıklıkları. şimdilik beyinlerinizi devre dışı bırakmışsınız. gecici bir durum. bunlar guzel zamanlardır. kavga ettiğinizde anımsarsınız.

1|0
    0|0
    • ergenlığı atlatalı uzun zaman oldu arkadasım ama sağol yorum içn

• duygusal ergenlik diyelim olayı tatlıya baglayalım..

Erkekler Ne Diyor 2

• bence sizin birbirinizi tanımaya zaman vermeye ihtiyacı var ikinizinde ortak eglenebilecegi işlerle ilgilenin güzel zaman geçirdikce eminim paylaşımlarda tanımalarda daha mantıklı olacaktır..

1|0
    0|0
  • nasıl bir kon bulamıyosunuz ya? çok garip olmadı başındangeçen bir olayı anlat ne olcakki? yeterki konuya bir yerlerden gir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemen ciddi adım atma o zaman tanıyın iyice birbirinizi .

0|0
    0|0
  • bende sevgilimle öyleydim ama zamanla asılıyo merak etme:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...