Fitnessla cok yakından ilgilenen bakabilir mi?

Arkadaşlar Ağustos 20'de 4 ay olcak. Ama ben 4 ayda tabi çok düzenli gidemedim. İlk 2 ay belki düzenlidir ama yazın hep işiniz çıkıyor bir şey oluyor. 2 hafta kadar ara verdiğim dönem oldu. Hatta bu yüzden şu an çok zorlanıyorum, ağırlığa giremiyorum, nefesim tıkanıyor ve midem bulanıyor. Neyse, böyle vücudumda çok mükemmel sonuçlar göremiyorum, ama arkadaşlarım ve çevrem zayıflamışsın gerek yok diyorlar, ama bana hala aynı geliyor.
Herkes muhteşem olmuşsun felan diyor. Ama ayva göbek hala duruyor. :D Ki ben bırakmam devam ederim de...
Bugün bir kız hatta "Popon çok güzel çok çıkık maşallah" dedi. Lan dedim noluyor ay dedim teşekkür ederim. :D Squat sanırım baya işe yaramış...

Heh sormak istediğim, düzenli gidemesem bile sizce bir faydası olmuş mudur? Squat yaparken tıkanıyorum ağırlığa vücudum alışmadı ne yapmalıyım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yukardayken derin nefes al agzinla icinde tut in kalk ciksin nefes sonra yine derin nefes al nefesi baklava kaslarina basdir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Alışacaksın tekrardan. Bunu gittiğin salonun hocasıyla konuş. Ona göre ısınmanı sağlar önce. Bunları yap der. İsteklerini söyle, durumunu da söyle. O en iyisini söyler. :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Diğerleri hakkında ne düşünüyorsunuz :)

• 3ay

Ağırlığa girememen, nefesinin tıkanması, midenin bulanması, hepsi ara verdiğin için bence. Çünkü vücut alışıyor yapmamaya. Başladığında da, farklı reaksiyonlar gösteriyor. Poponun çıkık olması, güzeldir herhâlde. Devam squata. :D

• Diyetini düzenli yapıyor musun? Sana hep aynı gelir millet bırak der sen bırakma onlar başlayamadığı için genelde tıkanırsın normaldir ara veriyorsan spora baslamadan önce cardion 20 dakikaysa 30 dakikaya çıkar

1|0
    0|0
    • 3ay

Diyetim yok? Yani diyetlik bir durumum yok :D

• 3ay

kaç? abi bende zaten şeker tuz yok malesef ekmek var

• 3ay

68 kilodan 78 kiloya cıktım kendime hala gülüyorum simdide diyetle birlikte 8 kilo verdim 1.5 ayda ve yine cok yiyordum tavuk yumurta pilav gibi tabi simdi bıraktım yiyorum cogunu ama colayı ve asitli icecekleri bırak sade soda haricinde cünkü kesinlikle siskinlik yapıyor istedigin kadar diyet yapsanda gibekli duruyorsn

• Gelirler şimdi

0|0
    1|1
  • Mutlaka olmuştur birşeyler

1|0
    0|0
  • tıkanıyorsan tekrar sayını düşür ama mutlaka yap spor nankördür düzenli olarak yapmak gerekir

1|0
    0|0
    • 3ay

aynen ne zaman alışırım

• 3ay

yani onun net bir zamanı yok vücuduna bağlı ama ufak ufak zorla kendini aşırıya kaçma zaten bir süre sonra vücudun isteyecek senden daha fazlasını

• bodybuildier ile ilgileniyorum ama çok uzun yazarr kısaca sor bana, cevap vereyim, bunu okumam 30 dakika alır, ben turkcam iyi değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya kısacası diyorum ki squat yaparken nefesim tıkanıyor neden :D

• 3ay

1. evet
      2. evet

• 3ay

1-Evet sporu bitirmeye yakın yapma, enerjin kalmaz.
      2-yeterince karbonhidrat tükettiğinden emin ol, çunku karbonhidrat enerji sağlar.

• kıza ''ayyy'' mı dedin?

0|0
    0|0
  • okadar ağır girip ot yemiyon ins?

0|0
    0|0
    • 3ay

anlamadım?

• 3ay

sacmalamayın tabiki :D

• 3ay

bak asağıdaki steroidci babanın degindiği gibi bacak çalışacaksan ve programda squat varsa ilk hareket squat yapılır yoksa halin kalmaz. ayrıca set aralarında 1-1.5 dk dinlenebilirsin , spora yemek yedikten bir 2saat sonra gel ki ne aç ne tok ol. Gelmeden öncede bir meyve ye

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...