Erkeklerin cevapları çelişkili değil mi?

Arkadaslar sorum cinsellikle alakalı gibi de değil de. Xper puanım yetmediği için cinsellikte soramadım ama birşeyi çok merak ediyorum.

Cinsellik kategorisinde bakıyorum bütün erkekler sevgilim öptürmezse sevişmezse bırakırım bitanesi yok fişiyle iade ederim falan gibi şeyler yazmış. Ama diğer sorunun cevaplarını okuyorum ondada hiçbir erkek evlendiği kadının daha önce birşeyler yaşamıs olmasını kabullenemiyor. Benden önce kimseye öptürmemiş olsun ellenmemiş olsun tecrübesiz olsun diyor. Siz milletin kızlarını elletmiyor diye bırakırsanız hepsini öpüşmeye zorlarsanız evlenecek kızı nerden bulacaksınız sorabilir miyim?

Güncellemeler:
Niye içiniz bayılıyoki siz bayarken biz bişey diyomuyuz :D

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• kızım bu sitedekiler erkekmi ya..erkek dedğin neyse anlayan çıkmaz burdan

2|0
    0|2
    • Kız dayanısması tesekkür ederim canım :))

• bura bitane son romantik diye bir nick vaar ya allahım öyle salak öyle salakki anlatamam ya ...adam gibi bir soru sorduğu yok ...ölmüşte gelmiş zaten sanki..resimlere bak bir ...hele hahahhahhhaaa

• hahahahahahaah cok tatlısın ya katılıyorum sana :))) son noktayı koydun :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Zaten Türkiye'de bu büyük bir sorun. "Evlenilecek kız" diye nitelenen kadının bakire olması bu kriter için yeterli olarak görülüyor. Çoğu erkek başka bir şeye bakmıyor bile. Namus bununla ölçülüyor. Bu zihniyet varoldukça daha böyle cevapları çok gürürüz biz.

1|0
    0|0
  • sen haklısın.

1|0
    0|0
  • anam bacım karım namus gerisi potansiyel o.. genelde zihniyet budur bunun sebebi de kimliksizliktir yani ne modern olabiliyoruz tam anlamıyla ne tabularımıza bağlı kalabiliyoruz dejenere olmaktan kaynaklanır bunlar yani arkadaşlar delikanlılık sakal bıyık tesbih olayında değil olay kız arkadaşının da bir babası bir abisi olduğunu unutmamak tadır

2|0
    0|0
  • o lafları diyorlar çünkü yorumu görüpde bir iki kız düşer düşüncesinde olan tipler var, çelişkide burda aslında verdiği cevap da kendisiyle alakalı değil lakin kendinden bir haber kişilerdir.

Elin kızıyla yapınca ooo yes

Bacısı tanıdığı kardeşim dediği yapsa aov

Cut.

1|0
    0|0
    • :) bozulmus millet napalım ya

• herhalde herşeyi özetleyebilirim:

ben bakirim. böyle olmaktan da gurur duyuyorum. eşime saklıyorum kendimi. bütün ilkleri bütün heyecanı birbirimizde yaşamak istiorum. kimsenin de kızını evlilik öncesinde kirletmeye niyetim yok. benim gibi bakire birini istiyor olmam suç değildir. zaten ahlaken de olması gereken budur.

3|0
    0|0
  • Çelişkili bence ağzını açan dediğin gibi tertemiz ellenmemiş bakire kızla evlenirim diyor.Sorsan hepsi en az 3-5 tane hatunu yattağa atmıştı. Herkes o kadar tecrübe yaşadıysa .Bu tecrübe yaşanan kızlarla kim evleniyor .Hepimizin sevgilisi eşinin ilki bizsek La o zman bahsedilen kızlar nerede :)

1|0
    0|0
    • en iyi ikinci cevap :)) tesekkürler

• ya yürü git en iyi ikinci cevapmış En iyi cevap bence sadece adaletsizlik yapmışsın :)

İkincisi ergen değilim Tipsiz de değilim :))

• napıym sen gec geldin bidahakine seni secicem tamam :) cok iyi şeyler yazanlar var :) Tipsiz değilim diyosan değilsindir bişey demedik :)

• aynen haklısın bu biz erkeklerin çogunda içgüdüsel olarak var bence cevap arama bulamazsın en azından seni tatmin edicek bir cevap :=)

1|0
    0|0
    • bulamadım aynen biride cıkıp demiyor ki evet biz sallıyoruz aslında hiçbirimizin düşüncesi yazdıklarımız değil :)

• Kız haklı dağılın

1|0
    0|1
  • sen kazandın şampiyon :))

1|0
    0|0
    • Tesekkürler sizin eseriniz :))))

• Herkes demiyorum zaten genel anlamda ama bu tarz konusan erkekler cok fazla sen öyle olmayabilirsin tabiyki

• Her kafadan bir ses çıkıyo takma kafana...

1|0
    0|0
  • içim bayıldı Allahım :D

0|0
    0|0
    • altıma yazması gerekeni güncelleme yapan kızlar yok mu , bildiğin AYAR OLUYORUM YA :D :D

• erkeklerin hepsine girme zaten burda çoğu erkek mankenlik ajansın dan gelmiş :) kızlar zaten holywood dan özel getirtilmiş :D :D

benim demek istediğim herkesi aynı çuvala basmamalıyız :)

şu bir gerçek son sözüm gidiyorum , burda çoğu dümen :) kızı erkeği farketmez aynı , real de yapamicakları yapmicakları şeyleri burda söylüyolar :D hele cinsellik kategorisi :) gece 3 ten sonra bir evrim geçiriyo , gör sanki millet sanal sex yapcak sorular da ve yorumlar da :D :D lannn koptum ya :D hadi kib.

• haklısın tesekkür ederim sende kib. :)

• Senin gibi çoğu kız böyle der ama herkesede öptürür be kardeşim.Ki dediğin tarzda olan erkekler olmasına rağmen dürüst yapıda erkekler var ama kadınlar pek onlara bakmıyor değil mii :)

0|1
    0|0
  • sen öyle diyosun öyledir

0|0
    0|0
  • hahaha benim diğer yorum soru ve cevaplarımı takip edersen fişiyle iade lafını gırgır ve dalga geçmek olarak yazdığımı anlarsın.benim kadınım benimleyken asla mutsuz olmaz,yarım kalmaz,terkedilmez

0|0
    0|0
    • ben herkesin ne yazdığının farkındayım da senin adam gibi bişey yazdığını hiç görmedim :)))

• o zaman zahmet olmazsa geçmiş cevaplarıma bak profilim vs herşey açık

• zahmet olur

• evet de zaten baya muhabbeti döndü bunun ya hi şeetmeyelim bence.

0|0
    0|0
    • şeettik bitti bile zaten boşver :)

• Baydı bu şamrel muhabbeti..

0|0
    0|0
  • soruyu sorup içini döküp tatmin oldunmu.erkeklerin hepsini aynı kefeye koyarak

zorlamı yapıyoruz?kızlar isteyerek yapmıyormu

0|0
    0|0
    • Ben kimsenin yapıp yapmamasına bişey demiyorum ayrıca benim tatmin olacagım bir durum da yok ortada. Sadece erkekler samimi değil gibi geliyor bana

• Yanlış pencereden bakıyosun.

0|0
    0|0
    • Hangi pencereden bakayım?

• onlar abaza zaten kımse opturmuyor onlara merak etmeyin :d

• Kimse kimseye öptürmesin ya basımızı agrıtmasınlar neyse tesekkür ederim .d

Kızlar Ne Diyor 1

• çoğu kendilerini kandırmayı erkeklik gururlarına yediremiyor.

bir de anlayış meselesi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...