Köpek sahiplenmek istiyorum ?

adanada yaşıyorum .shetland sheepdog,border collie gibi bir köpek sahibi olmak istiyorum.almayı düşünüyordum ama biraz pahalı geldi oyüzden eğer verecek biyer arıyorsanız bilgilendirirseniz sevinirim..

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• bende adanalıyım ewet pahalı olmalılar hayvan barınagında cins kopekler yokmu onlardan beleş alabilin tanıdık biri olursa bu tur kopeklerin yavrusundan verirler ucretsız yine olursa aklımızda araştırma yaparız twitter dan da bakalıbırsın ucretsız verenler olabılıyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• arjantin togo tavsiye ederim :))) biraz ağır işitiyor ama olsun haa birde elde ne var ne yok yiyor :))

0|0
    0|0
    • Ev için ideal diyosun yani:) o nasıl bilmiyorum ya amabakarım .ben eğitimli olsun istiyorum ya bide sıska bişe olmasınki köpek olduğunun anlamı olsun

• sıska gibi durur ama pitbullu yemiş bir köpektir yemiş kısmı gerçek :)

• Hayır ya aman napıyon sen:) ben sevimli dost canlısı birazda büyük olsun istiyorum köpeklerde deneyimim fazla yoktur .baş edemem kavgaya karışsa.söylediğim köpekleride görüntü olarak seviyorum yani öyle olsun istiyorum

• şehirdışına çık öyle al daha ucuzlar var

internette satılıyo sahibinden.comda

veya sipariş ver özel arabalarda getirsnler

0|0
    0|0
    • Sahibinden.com aklıma gelmedi teşekürler bakacam bir ara.şehir dışına çıkamam ya şu ara

• Eskiden dediğin şekilde köpek veren insanlar görüyordum ama artık hem yok hemde belirli çeşitler koyduğun için denk gelmeyebilir.

0|0
    0|0
    • Ama diğerlerinden korkuyorum ya bide küçük olanlarıda sevmiyorum süs köpeği falan zavallıcıkları oyuncak ediyorlar .yorumun için teşekkürler

• İnşallah:)ne güzel sende bu iştesin güzel bir alan inşallah sende istediğin eve kavuşursun:)

• İnşallah, kısmetse olur zaten... Ben asıl bilgisayar ile ilgilenirdim ama dayımdan dolayı sempati oluştu :)

• Kenyada olsan verirdim.

0|0
    0|0
  • Onlar nasıl köpekler bilmiyorum ama hayvan barınaklarında sahiplendirilmeyi bekleyen bir sürü hayvan var ve bedava. Böyle evcil hayvanların ticaretlerine karşıyım.

0|0
    0|0
    • Çok uzakta bir barınak var ama gidemiyorum çünkü gölün karşısında

• 2-3 lira mı ? 800-1000 tl burada. Hep miktarı da önemli değil neyse nasıl istersen.

• Yol parasından bahsettim:) ya ben seni anladım merak etme bende çok hassasım bu konuda duyarlı bir insanım hayvanlar konusunda yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...