Fenerbahçeli taraftarın öldürülmesi ve aynı soru

kendini bilmez bir şerefsiz ve cani tarafından öldürülen bir kardeşimizin (öldüren herifin 3 tane daha sabıkası varmış) aardından aklıma yine aynı şey geldi.bu adamı niye yaşatıcaklar?ben böyle insnlar için idam cezasının kayıtsız ve şartsız uygulanmasını istiyorum.yani idam cezasının yasalaşmasını istiyorumm.benimle aynı görüşte olanlar?

• Evet idam olmalı
    44% (4)71% (5)56% (9)Oy Ver
  • Hayır olmamalı
    56% (5)29% (2)44% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum ıbret olsun dıye sallandıracan meydanda.ayrıca cocuklara cinsel istismar uygulayan i*nelerin hadım edilmesi taraftarıyım

0|2
    1|0
    • bence o sapıkları halka acık meydanlarda yağlı kazığa otutturucan..kazıklı voyvoda terk hesabı ...

• mobese görüntüleri yayınlandı... izledikten sonra fikriniz nedir? ikinizde erkeksiniz sanırım... 15 kişi çocuğun önünü kesmişler... şimdide idam edecekmisiniz ?

öyleyse kader utansın çocuk her şekilde ölecekmiş zaten

• goruntulerı sımdı ızledım.cocugun uzerıne gelmısler o da kendisini savunmak ıcın elemanı bıcaklamıs.boyle bir durumda tabiki idam verilmez.biz olayın bize yansıtıldıgı sekılde bır durum varsa ıdam edılsın dıyoruz.hayvanlık yapanlara ıdam olsun.burda bıcaklayan da haklı sonucta bir gerekcesi var ama bu onu masum yapmıyor malesef o da cezasını cekecek.

Kızlar Ne Diyor 9

• Olayın nasıl gelıstıgı neler oldugu tamamen aydınlatılmalı ama sonucta altı ustu bır mac bır takım ıcın olen ve oldurulen bırısı var ortada .

Bosu bosuna olum bu dunyada bırakın futbol takımı ııcn olmeyı hıckımse ıcın olmeye degmez.

0|0
    0|0
  • Fenerli kardesimiIn asla olmesini istemem ama durakta tekmis olduren sahis. Hepsi birden ustune bicakla gelmis. Kamera kayitlarini izledjn mi

1|0
    0|0
  • Burak'ın da dahil olduğu 7 Fenerbahçe'li 1 Galatasaray'lı taraftara saldırmış. Oda kendisini savunmak için Bıçağı Burak'a saplamış Diğer 6 Fenerbahçe'li taraftar kaçmış..

Bu insanları bu durumlara getirenlerin Allah belasını versin dahası yok bunun..

2|1
    0|7
    • kim anlattıysa sana yalan söylemiş

• adam suc makinası cıktı esila...adam a sldıran falan yok.adam sen fenerlisin diyerek sokmuş bıçağı

• Öyle yaptıysa şerefs*zn önde gideniymiş ne diyebilirim başka..

• Tamamen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • olayi izlersek nevsi mudafadir 4-5 fenerli bir araya gelip tek gordukleri galatasarayliyi dovmeye calisiyor. goruntulerde zanlinin yaninda baska fener formalilarda geciyor ama hic laf atma bile yok . bence fazla ceza almamasi lazim kendisini koruyo.

0|0
    0|0
  • Hayır olmamalı .

0|0
    0|0
  • idam kesinlikle olmalı bence ellerini kollarını sallaya sallaya çıkıyorlar ayrıca ülkemizde daha önemli olaylar var derbi bilmem türü şeylerle unutmayalım türkiye ağlıyor

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ölüm, çok ağır bir cezadır, kimileri içinde kurtuluştur.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Haklısın !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• haklısın, böyle spor mu olur. ama idam gelecekse önce İmralı'dan ve meclisten başlamalılar vatan haini dolu

0|1
    1|0
  • ben türkiyede futbol izlemeyi yorum yapmayı vs bıraktım artık lanet olsun hepsine ruhuna işlemiş pislik insanların anlamıyorum ben ne anlıyorlar fanatizmden birbirlerine küfür etmekten kavga etmekten bu insanlar bu sadece spor beyinsizler bunu bile algılamayamıyorlar formamı duvara astım artık, ne zaman eskiden olduğu gibi yan yana fb gs taraftarı bir arada maç izlemeye başlarsa bende o zaman maç izlemeye başlarım insanı spordan soğutur bu ahlaksızlar.benfica fb maçında tvden izleyenler görmüştür fenerli taraftarlar benficalılarla beraber maç izliyorlardı o staddakki atmosferi öyle taraftarı ben hiçbiryerde görmedim bizim stadlarda bile dünyada bir numaralar bence ama onlar bile bize saygı gösteriyorlardı rahat rahat oturup maçını izledi bizim fenerli taraftarlar.bizde olsa benficalı taraftarlar fblilerin arasına otursa ne olurdu sizce?oturanların yarısı hastanelik olurdu işte bizim sorunumuz bu adamlar olaya spor olarak bakıyor bizimkiler ise savaş olarak ne yazıkki.

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum sakın yanlış anlamayın ama o kadar kişi üstüne gitmeseymiş bunlar olmayacaktı hani adamın sabıkalı falan bu işte tecrübeli olcağın aklına gelmez o ara ya kaçar ya döveriz diye düşünürsün.. ama öyle olmuyor işte adam zaten uyuşturucu bağımlısı hertürlü cesarette var yeterde artar hatta 2kişiyi bile rahatlıkla öldürebilir niye bulaşıyorsunki bulaşma aga onu geçtim hadi sen karşıdan grup geliyor ne uğraşıyorsun kaç abi kaçacaksın 10 kişiyimi dövcen kendimi korumak biraz bahane geliyor zaten niyetli gibi millet kız davasına öldürür birbirini bunlar aptal aptal bişi söylicem olmayacak.. 2side şimdi bilmem ne yoluna gitti gerisini siz düşünün belki içerde şişlicekler haberi yok Gel ABD ile Savaş var Topraklar gidiyor deseler Düşmana dalmaz böyleleri işte o cesareti almaz yazık yazık anaya babaya yazık günahtır ya.. Bizde çok yaşadık Ankaragücü taraftarı gelirdi üstümüze e napcan kaçıcan ya 2 kişi 30kişiye mi dalcam kim bilir belinde nevar onu geçtim 30kişi birine vursan 3.yere indirir seni teke tek ol eyvallah ama akıl almıyor gerçekten zaten hergün doğru dürüst ölüm haberi yok bide bu eklendi çok güzel oldu valla

0|0
    0|0
  • en ağır ceza verilmeli

0|0
    0|0
  • Herkes şov peşinde.

40.000 kişinin katili ile müzakereler yapılır ses çıkmaz.

Daha iki gün önce hatayda 40 dan fazla insan öldürülür ses çıkmaz.

Ölümde bile şov yapan sefiller olduk.

0|0
    0|0
  • suçsuz olan adamları suçlu gibi gösterip geçmişte çok idam ettiler. idam olmaz. onun yerine muebbet hapis var.

1|0
    0|0
  • sen o caninin acıklamasını okudun mu ... bir grup şerefsiz fenerli adama laf atmışlar adam nefsi müdafa etmiş orda . ölen de hakkını bulmuş

1|0
    0|0
  • Bazıları için idam kurtuluş. Özgürlüğünü kısıtlayıp tek göz odaya hapsedip öldürmeden bekletmek emin ol daha çok acı verici.

0|0
    0|0
  • !Bende ırkçılık yapanların idamını istiyorum! Kimse Kimseyi Durduk yere bıçaklamaz Arkadaş!

1|0
    0|0
  • idam olmalı kadıköyde sallandırılmalı

0|1
    0|0
    • Öyle bişi mi dedim dikkatli oku..

Olayın bilinen gerçek yüzünü yazdım ben..

Ayrıca öldüren kişiyi masum görmüyorum ben.. Kışkırtılmış ki böyle bile olsa saldırmaması lazımdı.. Allah rahmet etsin ne dyim daha...

• Beni zorlama istersen kullandığın kelimelere dikkat et..

Gs olması umrumda değil katil mi katil evet.. Olayın önceside önemli..

Yükleniyor...