Şimdi ben bu Günaha ortak mıyım ?

çok yakın bir arkdşm bundan 3 sene önce evlenmiştir eskişehrde yaşıyor kendisi.

Severek evlendiler fakat dün çok korkunç birşey öğrendim. Benimle bugune kadar herşyini paylaşırdı kendisi keşke dün bu olayı paylaşmasaydı :(

Dün 3 aydır kocasının eniştesiyle bir birlikteliği varmış. Hatta beraber bile olmuşlar. banada dün anlatınca yerin dibine girdim

Kocasını severim çokk iyi bir insandır üstlik arkdşıma çok değer veriyor. Arkdşım demeye utanıyorm çirkinlik bu yaptığı. Şimdi benimde haberim oldu. Bu günaha ben ortakmıyım ?

Bir yanda tüm bu iğrençlikleri haketmeyen saf bir eş yani kocası var, diğer yanda çocukluk dostum. Çıkmazdayım gidip söylesem herşey alt üst olur. Ki benm söylediğim anlaşılır çnkü benden başkasına söylememiş.

Ben napıcam şimdi :( Oturmuş kahvemi içerken durup dururken başıma gelen belaya bakarmısınız ?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlım sende ne arkadaş çevresi var böyle, geçende biri evli bir adamla takılıyordu, takipçin olduğum için gözümden kaçtı sanma... Bu seferki hatun elemanın eniştesiyle kırıştırıyor nasıl bir aileyse o artık cem yılmazın dediği gibi tiren olmuş onlar, kızın kocasıda enişte beyin kızıyla beraberdir gibi bir olasılık aklıma gelmedi değil. Bir an önce çekıp çıkar kendini bu çevreden. Kafan rahat eder hiç olmassa.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• peki bu olay tek seferlik bir durum muymuş yoksa sürekli mi tekerrür ediyormuş?

tek seferse olayı hiç kurcalama ama devam ediyorsa ara kızı adama yaptıgı yanlışı anlat, o ilişkisine devam ederse, " benle işin olmasın "de ...

1|0
    0|0
  • Yazık bunun gibi çarpık ilişki çok bu memleket de, çarpık kentleşmede nasıl binalar çöküyorsa, bundada aileler yuvalar dağılıyor.

1|0
    0|0
  • senin bir günahın yok. varsa onun var. yapacağın birşey de yok. herkes kendi tercih ettiği hayatı yasar..

0|0
    0|0
  • Artık evlenmek istemiyorum...

1|0
    0|0
  • insanı evlilikten soğuturlar.. söylememen kötü söylersende kötü şeyler olur ama yerinde ben olsam bir şekilde mutlaka söylerdim heralde.

1|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum.Ahlak yoksunu karektersiz bir dostun varmış.Geçde olsa bunu öğrenmiş oldun.Bnce kesinlikle hiçbirşeye karışmadan dostluğunu bitirip yaptığının çok büyük bir terbiyesizlik ve günah olduğunu söyleyip ilişiğini kesmek olacaktır.Yazık günah adama ya Allahım ne günlere kaldık :S

0|0
    0|0
  • Kocasının eniştesi kendi kardeşi oluyor ! :S

0|0
    0|0
  • facebooktan yeni bir kullanıcı hesabı ac.yabancı.onların bilmediği bir isim ve soyad ile.sonra o adama mesaj at.karısı ile eniştesinin durumunu bilsin...bu günaha artık sende ortaksın

1|0
    0|0
  • kcasıyla eniştesimi bunlar homoseksülemi? yoksa benmi yanlış anladım?

0|0
    0|0
  • Sen kocasının adını soyadını ver ben söylerim tereddüt etmeden.

Bu ne amk dan iştir.

1|0
    0|0
  • bana arkadaşını göster sana kim oldugunu söyliyeyim...

0|0
    0|0
  • git söyle günah işleme aldatılmayı hakeden biri olsaydı söyleme derdim ama haketmiyo o senin arkadaşının o.ospuluğu

0|0
    0|0
  • Her zaman dogru iyidir. Kocasinin bilmesi gerekiyor. Direk soyleyemesen bile bunu bilmesini sagla. Yazik adama yemin ediyorum. Dusman basina

0|0
    0|0
  • seninle ne alakası var? kalkıp aldat diye sen telkinde bulunmadığına göre.

bundan sonra eşine haber verip vermemen aklına vicdanına kalmış

0|0
    0|0
  • bir daha görüşme bile

1|0
    0|0
  • aboww :))) hiç görmedim :)))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İyice Aşk-ı Memnu dizisine dönmüş ha... Arkadaşın pişman mı peki yoksa bu hatasını devam ettirmeyi mi düşünüyor?

0|0
    0|0
  • Eğer bu yaptığı terbiyesizliğe devam etmeyi planlıyorsa eşine tüm saflığıyla anlatmalısın olayı. Ona bu haksızlığı yapma gibi bir lüksü yok. Hem senin için rahatlar hemde adamcağız gerçeklerin farkına varır..

0|0
    0|0
  • hayır orrtak olmuyorsun bence sen söyleme kocasına onunla da fazla görüşme

0|0
    0|0
  • BU BÜYÜK HAKSIZLIK HAKSIZLIGA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR...

0|0
    0|0
  • Her ne kadar yaptigi yanlis da olsa sana guvenip anlatmis ki sen bunu gidip soylersen zaten muhtemelen suclu sen olacaksin. Gerek yok actiona arana mesafe koy hatunla.

0|0
    0|0
  • Çok yazık hemde çok yazık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...