Sizce bu normal midir?

Spora başlayalı 4 5 gün oldu. O zamandan beri iştahsızlık, mide bulantısı, baş ağrısı, ateş şikayetleri ile karşı karşıyayım. Akşam yemekten sonra istifra ediyorum. 4 5 günde 1.5 kiloya yakın kilo verdimç Çok yorgun ve halsizim. Başımı yastıktan bedenimi yataktan kaldıramıyorum. Ayrıca eklemlerim çok ağrıyor ve kasılıyor. Oturup kalkamıyorum. Yürümekte güçlük çekiyorum. Bugün de karın ağrısı ve ishal şikayetleri yaşadım. Çok korkuyorum ve endişeliyim. Ne yapacağım bilemiyorum !!!

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sana karşı ters tepmiş galiba dikkat et spora bir ara ver ve vitaminli şeyler yemeye ozen göster ki vücüt direncin artsın süt ve süt ürünleri meyvelere özen göster istifar etsen bile ye vitaminini alırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu yüzden spora bir hoca eşliğinde başlamak ve devam etmek gerekiyor

1|0
    0|0
    • belediyeye gidiyorum. pek ilgilenmiyorlar

• Istifra etmek cikartmak

• Doğru anlamışım ve sorun yok. Sadece spora devam et hamlık gidince iyi hissedersin

• Normal hamlık ağrısı var vücudun alışmaya çalışıyor

1|0
    0|0
  • Normal degil

0|0
    0|0
  • Hamlık ve aşırı zorlama var ağırlıklı olarak ne çalışıyorsun ve Nasıl besleniyorsun

0|0
    0|0
    • Normal şeyler ama akşam yemeğinde yediğimi çıkarttığım için peynir ekmek çubuk kraker giyiyorum onun sonrasinda

• Yolladım

• Sanırım cevap yasamıyorsunuz neyse öncelikle kaç gün gidiyorsanız 1 er gün dinlenerek gidin ve her gittiğinizde farklı bölgelerinizi çalışın sıralamayı belli bir döneme kadar bozmayın misal bir gün bacak birgün karın bir diğer gün sırt gibi

Kızlar Ne Diyor 1

• Oncelikle cok gecmis olsun bunun sporla bir alakasi oldugunu düşünmüyorum ancak iyilesene kadar spora ara vermelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...