Kapat

Erkek arkadaşa zayıfla demenin yolları nelerdir?

Erkek arkadaşımın fazla kiloları var. Onu tanıdığımdan beri böyle ancak zayıflayıp sağlıklı bir görünüme kavuşmasını istiyorum. Kendisi bunun için hiç çabalamıyor ve kilo almaya devam ediyor. Sizce kilo vermesini istediğimi nasıl ve ne şekilde söyleyebilirim? Herhangi bir şekilde belli edersem kırılır ya da benden uzaklaşır mı? Kıyafet almak istediğimde "Aşkım yalnız benim göbeğim var" şeklinde geri dönüş aldım, bu durumun farkında ama hiçbir çaba sarfetmiyor. Benim de 4-5 kilo fazlam vardı ve zayıfladım, zayıflamaya devam ediyorum. Kendisine nasıl göründüğümü sorduğumda "İyisin bence zayıflamaya ihtiyacın yok yemek ye" ya da "ben seni her halinle beğeniyorum, seviyorum" diyor. Ne yapmalıyım?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Gercekleri söyleyeyim sana, sen bu çocuğun zayıflamasını istiyorsun ama senin söylemenle olacak iş değil bu. Zayiflayacak olsa sana wn başında söylemiş spora gitcem falan filan diye hah işte tam o zaman zayıflardi. Onun içinden gelmedikce senin yapabileceğin bir şey yok. Isterse yapsin isterse yapmasin ben sadece soylemek istiyorum ne düşündüğümü diyorsan açık sözlü olacaksın. Zayıflamamiz lazim de. O zaten atlar benim senden daha çok ihtiyacım var der o zaman yapıştır cevabı "ZOYOFLO O ZOMON"

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yürüyüş yapalım mı de senle ya da koşalım mı , senle yürüyüş yapmak ya da koşmaya bayılıyorum de bir süre sonra mevzuya hakim olur

1|0
    0|0
  • Acikca soyle saglina zarar oldugunu soyle hastaliklara davetiye cikarttigini soyle bunlar onun iyiligi icin kirilmamasi lazim aksine sevinmeli

1|0
    0|0
  • Ayni eski sevgilim gibisiniz bana surekli zayfla zayfla diyodu sonra sevgiliyi siktirettim vucut yaptm simdi her gece baska cicekteyim 😘😘

0|0
    1|0
  • Zayıflamalısın

0|0
    1|0
  • ayril

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aşkım biraz eritsen mi şu göbeği de

1|0
    0|0
  • birlikte güzel görünsek fena mı olur de ben seni çok seviyorum ve sağlığına bir şey olmasını istemiyorum kilo kalp damar tansiyon şeker ve bir çok türevi sorunları ortaya çıkarıyor de onunla böyle dertleş.

0|0
    0|0
  • Aşkım sağlığın için bence zayiflasan iyi olur ilerde sağlık sorunlarin olmAz, ben senin destekçin olurum

0|0
    0|0
    • Sevgili omadan önce çok yakın arkadaştık ve kilolu erkeklerin görsel anlamda çekici gelmediğini söylemiştim. O zamanlar "kilo vereceğim, spora gideceğim" vs diyordu. Şu an bunlardan eser yok. Söyleyemiyorum bir türlü. :(

• Çünkü irade yok maalesef.
      Ona güven vermelisin.

• "aşkım sarılınca ellerim kavuşsa daha sıkı sarılırdım di mi ne güzel olurdu"

0|0
    0|0
Yükleniyor...