Rus annem çok tutucu?

Rus annem çok tutucu beni dışarıya hiç bırakmıyor, sevgilim olmasını, çpüşmemi istemiyor ne yapmalıyım?

Kendisi çok güzel bir rus :((

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Yaş aralığın olmasa seni buradan bir üye sanacaktım.Annesi manken rus ama dinci?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bana biraz bu mesaj sohbet ve erkek arkadaş edinme amacında olan bir kızın yakarışı gibi geldi merak etme dışarıda her yerde çok abaza erkek var bulursun öpüşecek birini eğer ki dediğin doğru ise annene de ki bugüne kadar kaç kişiyle aşk yaşadıysan bunları yaparken nasıl özgürsen bende özgürüm hayatıma karışma asi bir tavır alır dinleme vur kapıyı çık git ama sorun pek inandırıcı gelmedi rus lafını duyan erkekleri buraya çekip ilgi odağı olma amacını sezdim

0|0
    0|0
  • annenin sevgilin olmasını istemediğini anladım da özellikle annenin çok güzel bir rus olduğundan niye bahsettiğini anlamadım :)

3|1
    0|0
  • Benim esim de Rus...tutuculuk degil aslında, fazlasıyla sahiplenme ve koruma icgudusu...dogalarında var bu...ama bu durumu degistirebilirsin yani...

0|0
    0|0
  • elleri öpülesi anneler varmış hala sevindim...

0|2
    0|0
  • Eee biz ne yapabiliriz abisi? Nispet yapmak için öpücük mü istiyorsun?

0|0
    1|1
  • Kendisinin çok güzel bir rus olmasının konuyla nasıl bir bağlantısı olabilir diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • sus ananın sözünü dinle

1|0
    0|0
  • hem rus hem tutucu ben de usain boltum

0|0
    0|1
  • Bizimkilerin abazalığını bildiğindendir. rusyada olsan salardı.

0|0
    0|0
  • Ortodoks ise tutucudur. E tabi Türk erkeklerinide az çok biliyordur. Bırakmaz

0|0
    0|0
  • sen de çok meraklısın gibi geldi, çok merak etme..

0|0
    0|0
  • zamanında kendisi hatalar yapmıştır onun için bırakmaz seni

0|0
    0|1
  • yalanını yesinler senin !

0|0
    0|0
  • sen de herkesle ilk defa öpüş. elli ilk öpücük sdfsdfsdfsdf

0|0
    0|0
  • insan sahiplendiği bir kişiye kötü olmasını istemez..heleki o kişiyi çocuğu gibi sahiplendiyse..rus kadınları tutucudur eski türk anneleri gibidir...ve senin ilerde üzülmeni istemez..ama senin içinde farklı şeyler varsa bunu değiştiremez

0|0
    0|0
  • he sen yapınca iyi bana gelince lolo de RUS anana

komşun açken tok yatan bizden değildir emmi de RUS anana

1|0
    0|0
  • neden onun rus olduğunu bir kaç kez vurgulayarak sorunu yazdın bilemiyorum. ancak annen kötü bişi istememiş senden. seni koruyor ve sen bundan rahatsız olan ifadeler kullanmışsın.

belki de bir gün bir arkadaşının başına gelen bişi görüp annene teşekkür edeceksin.

0|2
    0|0
  • güzel olduğunu neden vurguladın ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Oruslar çok güzel olurlar.

3|2
    0|1
  • Annenin rus olmasını belirtme amacın ne ki? Genellikle anneler tutucudur. Sonuçta rusyanın müslüman kesimi var zaten ufa da. Onlar tutucu insanlardır moskovalılar gibi değiller ne var? Ayrıca eğer yaşını doğru yazdıysan reşit bir kızsın. Biraz sert çıkabilirsin.

0|0
    0|0
  • Olur tabi böyle şeyler :D

0|1
    0|0
  • annen türk annelerine özeniyor

0|0
    0|0
  • Size geliyoruz

0|0
    0|1
  • belli çok tutmuş