BABAM BİLE çirkinliğimden UTANIYOR.......

NE OLUR YARDIM EDİN..20 yasındaym tek çocuğum ... kendime hiç özgüvenim yok ne akıl anlamında ne de güzellik anlamında çünkü yetersizm.. ne giysem yakısmıor cok kıyafet alırm makyaj malzemesi alırm inanın kendime bakıyorum fakat ne kadar baksanda allah tarafından bir guzellik olmayınca olmuyor bilmem beni anladınız mı? kuzenlerim akraba kızları falan cok guzeller... babam dahi kaç kere bana çirkin oldugumu ima etti o kadar cok ağrıma gidiyorki herkezin kızı güzel benimki çirkin diye mi düşünüyo ne .. o kadar yalnızım ki derdimi acacgm tek yer burası ne diosunuz? bu benim kaderim mi isyan etmek istemiyorum ama bu kadarda olmaz..bir insanı ailesi bile çirkin göruyorsa baska ne yazayım ben sözün bittigi yerdeyim yorumlarınız beklıorum tesekkurler...

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Birisi bir gün Lokman Aleyhisselâmın siyah yüzüne ve kalın ve çatlak dudaklarına bakıp onunla alay etmek, onu aşağılamak istemişti.

Lokman Aleyhiselaâm bu adama hiç kızmadı ve dedi ki:

“Yüzümün siyah, dudaklarımın kalın ve çatlak oluşuna bakıp alay etme. Çünkü onu siyaha ben boyamadım. Dudaklarımı da kalın ve çatlak yapan ben değilim. Benim elimde olan, o kalın dudaktan kötü söz çıkarmamak, siyah yüzü ayıp işte utandırmamaktır. Kalbim beyaz, sözüm inci gibi güzel olduktan sonra, yüzümün siyah, dudağımın kalın oluşunun ne ehemmiyeti var?”

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Saçmalama gözde hanım... Lütfen yıpratmayın böyle şeylerle kendinizi tamam? Seni seven veya sevecek olan kişiye sen zaten güzel gözüğk sevsin seni SALLA gerisini baban sana öyle şey demez şaka yapmıştır saçmalama diyosa da onun babalığında sorun var ama sanmıyorum espri ya da öylesine demiştir sana bişey olsa o senden önce ölür GERÇEKTEN öz baban ise ... Elin ayağın tutuyo demi ? gözün görüyo? Sağlığın yerinde demi?

0|0
    0|0
  • guzellık pesınde kosanlar guzellere kosarlar sıkılınca baska guzel ararlar oyuzden allah cırkın sansı versın bana der herkes cunku onlara sıpsevdıler degıl ınsanlıga onem verenler aska onem verenler gıder bence sen askı yasamak ıcın daha sanslısın bırazda kendıne baktınmı ne gıysem yakısmıyor dıye bırsey yok herkesın bır rengı bır tarzı vardır onuda buldunmu tamam ıste relax ol

0|0
    0|0
  • Merak etme bu tarz şeyler çoğu kişide olur, ailesinden bu lafı duyanı bilmem ama hissettiğin şeyleri bir çok kız yaşamıştır hatta gördüm de farklı düşüncelerde olanlarını, bir gün gider zaten hep böyle kalmazsın. Allah herkesin gönlüne göre verir, şuan sen kendini kötü hissettiğin için etrafındakileri tam olarak göremiyorsun, emin ol ne durumda olan insanlar var.

0|0
    0|0
  • Senin gibi insanları anlamıyorum. Onlar seni çirkin görüyorlar çünkü kendileri çirkinler. Sen seni güzel gören güzel insanları düşün. Ben adım gibi eminim ki çok tatlı ve güzel bir kızsındır. Herşeyi geçtim, karşına öyle biri çıkacaktır ki gün gelince, onun için dünyanın en güzel, en tatlı, en harika kızı sen olacaksın, dünyada senden daha güzeli olmayacak!

0|1
    0|0
  • Evet bizim sınıftada vardı öyle birisi ıyy diyodu herkes. öğretmen bile çikinlik abidesi diyordu. zor bir durum

Bende seninle aynıyım :)

Güneş gözlüğü takıyorum yakışmıyor.

Gömlek giyiyorum yakışmıyor

1 gün traş olmadımmı aynı yüzüm terörist yüzü gibi oluyor yüzüm beyaz ondan 1mm sakal bile kötü görünüyor.

dudağımın altnda sakal(cucuk) bırakıyorum iğrenç duruyor

banada hiçbirşey yakışmıyor ben napıyım

1|0
    0|0
    • :)

• saçım uzun sürekli yakışmıyo olum kes şunları diyorlar

küpe takıyorum yakışmıyo ki sana niye takıyon çıkar şunu diyorlar

piercing takmak istiyorum kaşıma ama kaşlarım kalın ondan yakışmaz

• onca güzel insan aşk diye birşeyler yaşıyor. Hiç sıkma canını. seni bu halinle birisi sevecek ve sen çok mutlu bir ömür geçireceksin. biz buna gerçek aşk diyoruz. Güzel dediğin insanların güzellikleri 20 sene sürecek. 40ında hepsi pazarcı teyze olacak :) rahatına bak, hayatını yaşa...

0|0
    0|0
  • bu göreceli bir kavram bu bir...

kimse çirkin değildir bu iki...

öncelikle şunu unutma, dünyaya bu şekilde gönderilmenin bir amacı var.

kendine güven. hiçbir kadın çirkin değildir.

eminim birazcık dikkatle, çok hanım hanımcık görünebilirsin insanların gözüne ;)

ama kendine güvenmelisin öncelikle

0|0
    0|0
  • Seni merak ettim bir insan nasıl kendinden bu kadar soğumuş çirkin olduğunu kabullenmiş gibi konuşabilir anlamıyorum ve kaç yaşındasın ?

0|0
    0|0
    • 20

• Hani ergenlikte falan olabiliyor öyle şeyler belki ondandır diye sordum sonra değişim oluyor ve baban ve annen fark etmez sana çirkinsin diyorsa bu onlardan kaynaklanıyor sen onların imalatısın sende onlara sizden anca bu olmuş dersen lafı güzelce koyarsın, herkez güzel olmak zorunda değil biri için dünyanın en güzel kadını olabilirsin bu tipine bakmaz herkezin bir alıcısı vardır dert etme.

• kendınle barısık ol umursamaz ol.. çirkinlik gorecelı bısey babana gore cırkın olabılırsın belkı ama bana gore belkıde guzelsındır..

ayrıca herkesın guzelı olacagına bır kısının guzelı ol yetmezmı ..

0|0
    0|0
  • Acilen bir psikologa gorunmende fayda var. Giderken yanında babanı da gotursen iyi edersin.

0|0
    0|0
  • çirkinlik veya güzellik bunlar göreceli kavramlar,önemli olan senin kendini sevmen bence kendine değer ver,içine kapanma.

0|0
    0|0
  • insanlarla dalga geçmeyi bırak gözde tamammı

0|0
    0|0
  • önce kendi sev

gerisini*et

takma böyle şeyleri ALLAH vergisinden utanılmaz

ya gözlerin kör olsaydı

bu dahamı iyiydi

dünyanın en güzelide olsan görmeyi çirkinliğe tercih ederdin

0|0
    0|0
  • yavvv ne çirkini çirkin kızz yoktur bence aartıyosundur hem baban senin güzelliğine çirkinliğine bakmaz takma bukadar bak 20 yaşındasın daha

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok malesef.

0|0
    0|0
  • mark zuckerberg; tipsiz, çirkin erkek... anladın sen onu... herşey güzellik veya tip değil.

0|0
    0|0
  • Kime göre çirkin.. İleride bir kişiye güzel görün diğerleri çirkin dese ne demese ne..

0|0
    0|0
  • kilolumusun boyun filan kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bak canim bir kere kesinlikle ama kesinlikle Allah tarafindan bir guzellik olmayinca olmuyor deme, Allah herkesi cok guzel yaratmis. Sen gormesende harika isleyen bir vucudun var, kalbin ve diger organlarin ne kadar guzel isliyor. Fiziksel guzellik meselesine gelince herkes ayni kisiyi guzel bulmayabilir. Ornek olarak soyluyorum uzun boylu kadinlar erkekler icin cok caziptir, herkes adriana lima der bir suru uzun boylu manken ismi sayar ama shakira"nin boyu 155 ve o kadar cok hayrani var ve bir cok erkek shakira'yi cok guzel buluyor. Yani guzellik goreceli bir kavram, Anladigim kadariyla yasin kucuk o yuzden sana tavsiyem makyaj urunleri kullanma, yuz temizliyiciler ve tonik ayrica yuzune uygun bir krem cildinin parlak gorunmesini saglar ve daha hos gosterir seni. ama bence haline sukretmelisin, senin yerinde olmak isteyen binlerce kisi vardir. Sen kendinle barisik ol, Allah beni boyle yaratmis bende boyle guzelim de, baskalarinin seni guzel gormesi hicte onemli degil. ve inan guzellik pesinde kosan erkekler belli bir zaman sonra sevgililerinin ve eslerinin ic guzelligi olmadigini fark edip belli bir zaman sonra fiziksel guzellige karsi duyarsizlasiyorlar... o yuzden hic kafana takma...

0|0
    0|0
  • Kendine çirkin gözüyle bakmayı bırak bir kere. Allah beni çirkin yaratmış diye düşünmeyi de bırak. Elbet güzelliğin var, farkında olmadığın. İlk önce kendini sevmekle ve iyimser olmakla başla işe. "Ne kadar güzel gözlerim var.." veya " Belki fiziken iyi değilim ama davranışlarım iyi." de. Emin ol sen iyi düşündükçe güzelleşeceksin. Güzellik dediğin bir iki makyaj ve biraz kumaş parçası, başka bir şey değil. Kendine bakarsan, bakımını aksatmazsan çok da güzel olursun bence. Moralini bozacağın bir durum yok :)

0|0
    0|0
  • bence sorun giysinde ya da kullandığın makyaj malzemesinde değil özgüveninde sorun öncelikle ben cok güzelim de bunu hisset sonrada kendine yakışanı al moda diye herseyi giyme boya duvarı gb yapma yüzünü tek bir kalem bir parlatıcıylada güzel oldunu hisset

0|0
    0|0
  • kendini iyi hissettirirmi bilemiyorum ama öncelikle kendine güven aynaya bak ben güzelim de kuaföre gt bir değişiklik yap kıyafetlernde değişiklikler yap yani kendinde beğenmediğn herşeyi değiştr bence boşuna kompleks yamışsn bence ama iyi gelecekse dene bunları

0|0
    0|0
  • abrtma bence aklının olmadgına inanmıyorum kullanmayı dene yanlızlıgınn çirknlkle ilgisi yok bende çok yanlızım mesala maddi durumnuz el veriosa pskloga git o aklını başına getirr yazdklarıma kızma inan böle düşünmene üzüldüm için sert yazdım...

0|0
    0|0
  • ekledim seni özelden konusalim bu konuyu ! Bence hicbir kadin cirkin digildir gözdecim.. Sen öyle hissediyorsun c+nkü etrafindakiler sana bunu öyle hissetiriyor. Sen ben güzelim dedikce buetrafinada yansir. Giyim tarzini degis sac rengin belki sana uygun digil. Kücük degisikliklerle en cirkin kadin bile en güzellerin arasina girebilir.

0|0
    0|0
  • amaan artık estetikle makyajla düzeliyor herşey çok takıyorsan beğenmeyen yerlerini yaptırırsın canım o kadar takma :))

0|0
    0|0
  • kendine fazla gereksiz kompleks ypmissin. babam bile utaniyo nedemek. hangi anne baba evladindan utanir.

0|0
    0|0
  • bende çok çirkinim özgüvenim yok dşarı zor çıkıyorum herkes garip garip bakıyor :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...