Erkekler kızların futbol muhabbeti yapmasını sever mi sevmez mi?

itici mi buluyorlar, yoksa seviyorlar mı? evet, buyrun bakalım..

Güncellemeler:
bana göre aşırıya kaçmamak kaydıyla yapılabilir, abartıp fazlasıyla iticileşmedikçe..

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• bence kızlar futbolu bilmemeli ve ofsayt ne diye sormalı çok talı oluyorlar öyle yapınca.futbol muhabbetine girince hakkı abiyle konuşyomuşum gibi oluyo.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• anlayan konuşsun lütfen 3-5 kelime öğrenen değil

0|0
    0|0
  • Futbol muhabbetlerinden hiç hoşlanmam hatta elimde olsa Türkiyede futbolu yasaklarım.

Millet şikelerle,önceden hazırlanmış senaryolarla indiregandi yaparken bizim millette birbirini kırıp günlerce tartışmasını yapıyor.Çok saçma bir bayandada çok itici hele fanatik olanlar acayip itici...

0|0
    1|0
  • ben erkeklerin de futbol muhabbeti yapmasını sevmiyorum zaten. hele bazı insanlar var, kendi akrabalarını tanımıyor, destekledigi takımın futbolcularını ve o futbolcuların yedi sulalesini tanıdıgı kadar :)) boyle de zeki insanlar toplulugu iste Turkiye :))

1|0
    0|0
    • aynen ya bu sebeple geyik bile kaldırmıyorlar bir kuzenim beni faceten silmeye kadar götürmüştü durumu (erkekti) :D

• düsün bak kuzenin böyle yaparsa...baskası neler yapar :))

• Fanatizm zaten yeterince antipatik, kadınlarda hiç çekilmiyor.

Biraz anlaması, efendi efendi takip etmesinde sorun yok :)

0|0
    1|0
  • Ben seviyorum

1|0
    0|0
  • biraz garip kaçıyor .. ama ben sevgilime kombine kartı almıştım beraber maça giderdik, geçen sezon :)

0|0
    0|0
  • Yapmacık değilse muhabbet yani sırf herifi etkilemek içinse anlaşılıyor zaten hoş olmuyor ama aksi durumları güzel

0|0
    0|0
  • genelde kucuklukten beri ilgilenmedikleri icin bana yorumlari tuhaf geliyo genelde baskasindan duyduklari seyleri soyluyolar

0|0
    0|0
  • ilgi alanım olmadığı için sıkılabilirim :)

0|0
    1|0
  • futbol muhabbeti diye gerizekalı gibi benim takım senin takımını döver muhabbeti yapmıyosa ne ala

0|0
    1|0
  • Fanatikleşince mantıksız konuşmaya başlıyorlar.O zaman iticinin evrim geçirmişi olunuyor.

0|0
    0|0
  • Hele nezih sesiyle küfredip narin elleriyle atar-gider hareketi yapan hatunun maçı izleme de yanında yat..

0|0
    0|0
  • Bana çok itici geliyorlar. geçen günde şahit oldum bir cafede 2 bayan konusuyodu hayır kafayııı vursa kesinn goldüüüüüü yeaaaaniii demelerınden sonra bayağı bir itici geldiler.

0|0
    1|0
  • Ben severim.En azından küfürsüz konusabiliyoruz.

1|0
    0|0
  • Diğer hemcinslerim ne düşünür bilmem ama ben hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Erkek gibi muhabbet yapmak hos olmaz

1|0
    0|0
  • Ben çok itici buluyorum.

1|0
    0|0
  • erkeğin mutfak muhabbetine benzer

itici buluyorum

elinin hamuruyla futbol muhabbeti olur mu

1|0
    0|0
  • futbol muhabbeti yapan kızlar çirkin oluyor hep

1|0
    1|0
  • sevdiğim kız tek tek futbolculardan bahsediyorsa kıskanırım

0|0
    0|0
  • severim kız dediğin futbol muhabbeti yapar ki yapıyorsa candır

0|0
    0|0
  • Bilmem, kıza bağlı.

0|0
    0|0
  • Anlamadıklarını düşünüyorum gereksiz...

0|0
    2|0
  • ayn bılcek ama cok ıyı bılmıcek orta derecede

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• itici bulanda vardır

sevende vardır :)

0|0
    0|0
  • soru soruysa bence itici bulabilirler bilipte konuşuosa tadından yenmez mesela esila19 hoşuma gidior yani itici de değil.

1|0
    1|0
  • Dozunu kaçırmadıkça severler dozunu kaçırırsan adamıda kaçırırsın hahaha

0|0
    0|0
  • Yaparım ben. Erkekleri takmam.

0|0
    0|0
  • Onların itici bulup bulmamaları Umrumda hayır değil..

Sorun yok.. :D

0|0
    0|0
  • genek olarak erkek kadar futbol bilemezler bu yüzden itici..tabi genel olarak

0|0
    1|0
Yükleniyor...