Bir kadın veya erkek sizi seviyor gözünüzde değeri ne kadar?

arkadaslar bir kadın veya bir erkek sizi seviyor ama siz ona karşı bisiler hisedemiyorsunuz. ama yinede onunla birliktesiniz sizce bu beraberlik sorunlu değilmi dir ?

veya onun beni sevmesi yeterli diyerek mi geçiştirirsiniz?

yada belki zamanla severim diye mi kendinizi şartlandırırsınız ?

ve sonra mutsuz sonda nasıl davranırsınız ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir soru sormuşsunuz ki,ben şöyle bakarım:Eğerki az çok ilgimi çeken ve hoş bulduğum birisiyse ve hayatımda hiç kimse yoksa,olabilir diye denerim.Ama şunuda söyleyim,mesela hiç bir zaman içimde hisler,duygular uyandırmayacak kişiler vardır,asla onlarla öyle bir şeyi denemem.Sonucu olumsuz olmuşsa,yapacağınız tek bir şey var,hayatınıza kaldığınız yerden devam etmek.Kendini şartlandırmak diye bir şey,bir ilişkide çok tehlikelidir.Çünkü tersi olduğunda hayal kırıklığına uğrar,karşınızdaki insanıda hayal kırıklığına uğratmış olursunuz,bundan ancak deneyince emin olabilirsiniz.Birde bir kişinin sizi sevmiş olması yetmez,sizinde onu sevmeniz gerekir.Nedense siz bayanların çok büyük bir çoğunluğu ne istediğini,ne aradığını,ne beklediğini bilmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vayyy tuğçe hanım vayy :)

0|0
    0|0
  • bu işlerin karşılıklı olması taraftarıyım,aşk sevgi kesinlikle karşılıklı olmalı yani,tek taraflı olmaz ama ilerde seveceğine inanıyorsan o başka

0|0
    0|0
  • O şekilde her zaman bir değeri vardır. Sonuçta bana değer veriyorsa ben de ona değer veririm ancak bu aşka dönüşmeyebilir.

0|0
    0|0
  • wuhuuuuhuuu :D

0|0
    0|0
  • hakettiği kadardır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...