Çevreden gelen rahatsızlık :(

yanlış anlamayın hava atmak için söylemiyorum arkadaş çevrem bana çok tatlısın felan diyor hatta okulda yürürken kız olsun erkek olsun bana baktığını görüyorum . Bunun bana en büyük zararı sevdiğim kızdan aldığım hayır cevabı oldu çünkü beni çapkın zannediyor aslında öyle biri değilim hatta kendi sınıfımdan başka bir sınıftan kimseyi tanımam

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Karşına oturtup olanı, biteni anlat. Seni anlaması lazım ya da bir süre beni tanıman için şans ver de, o sayede senin daha iyi tanıyıp ona göre karar verecektir.

0|0
    0|0
  • Ne kötü bir şey değilmi,bir başkası baktı diye suçlanmak.Sırf ilgi gördüğü için çapkın zannedilmek.Oysa ki bir insanın hovarda olup olmadığını belirleyen şey,başkalarının ona olan ilgisi,davranışları değildir.Onun kendi pratiğidir.Bir başkası bana bakmışsa,bende ona karşılık vermemişsem genede suçlumuyum?Bir şey soracağım,sevdiğini söylediğin kız bunu sana açıkça söyledimi?Söylediyse eğer,bence şöyle yap:Bak ona ikinci kez teklif etmek için gitme,o zaman burnu çok büyür.Ona sana haksızlık yaptığını anlatmak için git,al karşına konuş,o kadar ilgi görsemde ben seni seçtim de.Yok eğer ki baktın olmadı ve ona rağmen seni kabul etmiyor,bir daha oralı olma,çünkü o zaman sana karşı ilgisi yok demektir.Güzel bir görünüşe sahip olman demek,herkesin ilgisini çekeceğin anlamına gelmez,beni anlıyormusun?Sana tavsiyem seninle ilgilenenlerin içinde,böyle hoş bulduğun birisi varsa bence ona şans tanı.Bak ben zamanında böyle yapmadığım için, bu gün 40 yaşına geldim ve açıkçası pişman oldum belki bir sevgiyi teklifsizce paylaştığım oldu ama şanssızlık bu ya zamanında o kadar ilgi gördüğüm halde hiç kimseyle çıkmış değilim,hep araya bir şeyler girdi.Bende gençlik yıllarımda çevremde çok ilgi gören bir insandım ve bende senin gibi istedim ki benim gözümün gördüğü olsun,ama onlar olmadı.Tabii onlarda daha sonra çok büyük bir pişmanlıkla benden daha sonra ilgi beklediler ama köprülerden çoktan sular geçmişti.Bu gün hala bekarım ve evlenecek insan göremiyorum,sevgiyi hak edecek insanda göremiyorum.Şunu unutmaki,sevmek ne kadar önemliyse,sevilmekte en az o kadar önemlidir.Eğer ki senin sevdiğin kişi seni sevmiyorsa,senin için doğru kişi değildir,yani kimi sevdiğin değil,sevgini kiminle paylaşabildiğin önemlidir.Hem daha yaşın çok genç,bu yaşlarda gerçek sevgi,gerçek aşk pek olmaz.Bence baktın olmuyor,seninle ilgilenenlerden uygun bulduğun birisine şans ver,belki onu daha çok seveceksin ve bayanlarıda gözünde fazla büyütme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...