Fenerbahce taraftarına çirkef diyenler 2006-2007 Ali Sami Yen derbisini unuttu mu?

fener taraftarını beyenmeyenler alisamiyendeki 2006-2007 derbisini unuttumu bu video yu izleyince utanırlarmı? link

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• utanırlarmı utansalar burda konuşurlarmı hiç

1|2
    3|1
    • utanmayı bilen ve burada konuşmayan taraftar belli.. Sabıkalı Başkana en büyük başkan diyen de belli

Erkekler Ne Diyor 9

• Şikeyi getiren Fenerbahçe Irkçılığı getiren Fenerbahçe siz hala neyin derdindesiniz

2|4
    1|0
    • google yaz bakalım şikeyi kim getirmiş birde o videoyu izle utanmadan izleyebiliyorsan 7.36 dk sında tanıdık birşey görüceksin muzu ilk kim sokmuş sahaya.

• sen nerde yaşıyorsun mahkeme şikeyi akladı o sürecin devlet ile fenerin kapışması olduğunu herkez biliyor.daha bir kaç gün önce gs li futbolcular konuşsak gs nin neler yaptığını yer yerinden oynar dedi bulda oku onları.

• Aziz Yıldırm 6 yıl 6 ay hapis cezası aldı sen pek bu işlerden anlmadığın için normal karşılıyorum senin daha okumaya ihtiyacın var

• unutmuşlar demekki

0|1
    1|2
  • Taraftarı gec sen 50 bin kişinin gücünü alarak götü 2 metre havada olan volkanı emreyi anlat

heryerde ırkçınız zokoraya pis zenci dersen adam trabzonda ziker tabi

volkan gözü kestigi için sabriye saldırdı iki katıydı sabrinin emre desen zaten sanırsın bütün gsliler anasını zikmiş nefrete bak sen hadi taraftar cahildir yapıyor peki sen futbolcu misafir gelmiş takıma sırf kendi evindesin diye bu kadar diklenirmi insan gött herif volkanla emre bırak bunları şimdi

1|1
    1|0
  • galatasaraylılar iki beşiktaşlıyı,iki leedsliyi,bir fenerbahçeli olmak üzere 5 tane insanı öldürmüştür neden bjkliler nede fenerliler hiçbir zaman bir insanın canına kıymamıştır . gelmiş geçmiş en kötü takım taraftarlarıu galatasaraylılardır 5 tane insanın canına kıymış topluluktur bundan daha çirkeflik rezillik kepazelik bir durum var mı? linte attıgınıda kabul etmezler şimdi

2|2
    1|3
    • En iyi cevap!

• 2 beşiktaşlıyı 2 leedsliyi dünde bir fenerliyi öldürdünüz sizin kadar rezil kepaze katil bir taraftar toplulugu yoktur ne fenerliler ne bjkliler insan öldürmediler ama siz 5 tane insanı öldürdünüz caniler sorular cevap ver vermeyeceksen demogoji yapma

• Arkadaşım birkere daha söylüyorum BEN ÖLDÜRÜLEN BİRİNİ ÖLDÜRENİ SAVUNMUYORUM HATTA KINIYORUM ama anlayamıyosun çünkü kafaya takmışın 2 beşiktaşlı 2 leedsli 1 fenerli başka bişey söylediğin yok :/ Sen çirkeflik ve rezillikten bahsettin ve bende sana dedim ki görüntüleri açıkla sonra çirkeflikten bahset. Ayrıca cinayet işleyen bir kişi yüzünden KATİL TARAFTAR TOPLULUĞU diyemezsin. Bu da son yorumumdur sen bunu da anlamak istemezsin ya neyse hadi eyvallah..

• az bile yapmıstık hiç utanılacak bişey degil bize karıköyde yapılanları gormemişsin sen onu gectim polis otolarını yakan ters ceviren sagı solu molotoflayan ve ırkcılık yapanda bizim taraftarımız dimi kac senedir kulubümüze ultrAslan olarak en ufak bir ceza getirmedik bu macta olanların hikayesini sen bilmiosun yasın ufak galiba :)

1|1
    1|1
  • ırkçılık,polise saldırı,stat yakma , şike hepsi fenerbahçe de bir de karşı tarafa laf atıyorlar yazık la

1|2
    1|1
    • video yu izle tanıdık şeyler var mıbak bakalım muz mesela ...

• 2 beşiktaşlıyı 2 leedsliyi 1 tane fenerbahçe taraftarı olmak üzere 5 tane insanın canına kıyan gs taraftarı polislerin kulagını sagır gözlerini döverek kör eden gs taraftarı bundan daha kötü rezillik var mı?

• link

fb taraftarı öncelikle TERÖRİSTLERDEN farkını açıklasın polislerle çatışmanın cevabını versin sonra gelip bize laf etsin...

1|1
    1|1
    • senin zekan bu kadar işte. at gözlükleriyle okuma yapılan yorumları. maç esnasında diyorum şimdi kapa o boş çeneni

• sen ali samiyendeki maça bak önce sahada çimden çok pet şişesi vardı bir trafınızdan yorum yapmayın

• baktım Ali Samiyene cezamızı fazlasıyla aldık bilmem kaç maç sahamız kapandı pekiiii polisle çatışan yüzlerce fb taraftarı hapise girdimi?mühebbet yedimi?

• Derbi değildiki o sulu derbiydi asndşmlkasşdadg

0|1
    1|1
  • Geçmişe bakarsak Galatasarayda yapmıştır Beşiktaşta yapmıştır Fenerbahçede yapmıştır önemli olan artık bu görüntülerden arınmak Galatasaray son 2 sezondur 1 tane ceza almadı Fenerbahçe Arenaya geldi 1 tane küfür yemedi artık toplum olarak gelişmemiz lazım Galatasaray taraftarı düzelmeye başlarken Fenerbahçe taraftarı malesef dahada kötüleşmeye başladı

1|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 7

• biz toplum olarak dünü unutturulmaya alışıldığımız için o tarihi bırak bir Galatasaray taraftarına hatırlıyor musun diye sormayı, çoğu Fenerbahçeli de unutmuştur. Bugün bunlar olur yarın daha kötüleri, önemli olan çok eskiden babalarımızın dedelerimizin dediği gibi aynı tribünde yan yana maç seyretmeyi becerebilecek zihniyete ulaşabilmek, o erdemi sağlayabilmek.

1|0
    0|0
  • link

lutfen bunlarıda unutmayın galatasaraya camus atanara soyluyorum

0|0
    0|0
  • birileri tarihin tozlu sayfalarına daldığına göre gene ...

hafif yüzler kızarmaya başlamış alaşılan.. iyi iyi buda birşey

0|1
    1|0
  • Utanmadım...Bunu paylaşınca başın göğe erdi mi onu merak ettim ben..

Gelmiş geçmiş En çirkef taraftar topluluğu sizsiniz bu kadar...

1|2
    1|3
    • tarihi araştır 5-6 tane insanı öldüren gs taraftarıdır ne beşiktaşlılar ne fenerliler bu zaman kadar insan öldürmemiştir ama siz iki beşiktaşlı iki leedsli bitane fenerbahçeli taraftarı öldürmüş taraftar toplulugusunuz bundan daha büyük bişi yaptımı fener taraftarı

• bu taraftar geçen sene ve bu sene maç esnasında hiçbirşey yapmadı. birde senin dedğin yıla bakalım sahada çimden çok pet şişe vardı:)

1|0
    1|2
  • Utanmadım. Her taraftar farklıdır.

0|0
    0|0
  • google bişy yazdın öğrendin geldin burda futbol bilgin mi oldu şimdi ay allahım ya

1|1
    0|2
Yükleniyor...