Kapat

Sitedeki bazılarının vermiş oldukları cevapları okuyorum.Neden bu kadar nefret dolusunuz? :))

Sitedeki bazılarının vermiş oldukları cevapları okuyorum.Neden bu kadar nefret dolusunuz? :))

Güncellemeler:
saolun kurbanlar ben cevabimi aldim :)).Sizin ne oldunuzu cok zaman önce anladim ben, kasmayin kendinizi .Cioa bella

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Çünki dışları guzel olabilir ama içleri karasının karası :).O nedenle bu sitedeki hiç kimseyi sevmiyorum.Erkeklerin fakeleri iki yüzlülükleri midemi bulandırıyor.

1|0
    0|1
    • En iyi cevap :))).Ayni dusuncedeyim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Kişilik meselesi; önce ailesinden sonra çevresinden öyle görmüş. Önce kendini, sonra çevresini ve zamanın büyük ölçüsünde dünyayı değiştirebilecek güzel düşüncelere sahip değilse, sevgi yolunda kullanılacak bir zekası yoksa; sırf zarardır.. Chernobyl'in evlatları, düşünemezler.. Kötüyü görüp ders almak yerine, kötüyü arzularlar. Kötüyü arzulayan, kötüyü bulur.

Kelimeye yabancılaştım lan o.o

1|0
    0|0
  • Ezik kendini küçük gören insan her zaman saldırgan olur..İnsanlara çatmak, sövmek, kavga etmek, tavır almak, küsmek için bahane arar...İnsanlara sevgi ve ilgi yerine nefret dolu olur...Dost görünür düşman olur...Canım diyeni canın çıksın anlar...Kendisiyle barışık insan ise çevresine sıcak ve ilgili olur..insanları yargılamaz, horlamaz, düşman olmaz...huzurlu bir hayatı vardır..

1|0
    0|0
    • Bizim bu sitede küçük bir kasaba olarak düşünülürse her tip her desen her model insan var. Üyelerin her biri farklı yerden , kültürden, eğitimden , aileden geliyorlar..Farklılıklar olması son derce doğal..Nefret dolu olmak nefreti doğurur..

• bak yine sinirlendim şimdi :/

sitedekileri sevmiyorum dinci tayfa , kezbanlar , kız düşürme amaçlı abazalar , insan seviyesi çok düşük.

1|1
    0|0
  • onlar öyle degildiler yaşarken oldular :)

1|0
    0|0
  • yooo ben gayet relax'ımmm D:

1|0
    0|0
  • Sakiniz

1|0
    0|0
  • İsim ver dışlayalım onları..

0|0
    0|0

• agresif ve saldırganım. ama karşımdaki insan göre gardımı alırım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• nefret dolu pek çok cevabı olan biri olarak söylüyorum...

Nefret dolu değilim.. nefret dolu olduğum konular var... İnsanları aşalama alay etme ( özellikle fiziki) provokasyonlara gelen sazanlar ( siyasi konularda ülke elden gidiyor gibi) küfür ve hakaret

engel tuşunu kullandığım tek şey hakret tir ama.. onun dışında tüm karşıt görüşlere saygılıyım " alaycı bir dil kullanabilirim" ama hakaret etmiyorum

1|0
    0|0
  • burda her çeşit insan var :)

nefter dolusu vaarr :)

gizemlisi varr :)

mutlusu var mutsuzu var :)

var oğlu var :)

1|0
    0|0
  • biri sana ters bişiy mi dedi

0|0
    0|0