Cüneyt Çakır'ın yönettiği 6 Galatasaray - Fenerbahça derbisinde Galatasaray yalnızca 1 galibiyet 4 mağlubiyet almış.

soruyorum acaba bu adam fbnin kadrolu adamımı febe hakemlerle ancak 3-5 maç alırısın ama asla şampiyon olamazsın bak uefadan da elendiniz penaltılarına rağmen cüneyt çakir kariyerini yakti febe için evet final maçını italyan hakem almaya hak kazanmıştır olmaz olsun böyle hakem sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar iyi mi oldu sizce de uefa yaptıysa vardır bir sebebi sebep ne olabilir ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede futbol konuşmak

çölde kutup ayısı aramak gibi!

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cüneyt Çakır Pazar günü maç yönetmedi Yıldırım Demirörenin talimatlarını uyguladı

1|3
    1|0
  • İlk önce cüneyt çakır fbli bunu herkez biliyo ben her zaman savunmama rağmen bu maçta benim için bitmiştir büyük hayal kırıklığı yaşadım gerçekten bu kadar açık olmaz bazı şeyler

1|0
    0|0
  • ligde tartışmasız maç yönetmez

0|0
    0|1
  • Alex Ferguson'u bile cileden cıkartmıs hakem.

fb'li oldugunu cümle alem biliyor.

2|3
    1|0
  • son 10 yılda 30 fb-gs maçı oynanmış 9unu gs kazanmış yani sen hangi hakeme bakarsan bak gsnin galibiyet sayısı az çıkıcak

0|0
    0|1
  • Cüneyt Çakırın GS Formalı Fotoğrafı vardır.Araştırın bulun Reira kırmızıy çoktan yemeliydi.Kuyt pozisyonu 2.kez ayak takmaya çalışıyor.+ Ebue yerden kalkmasını bilseydi.FAulü alabilirdi.Maça değil yatmaya gelmiş bir takım varsa hakem şüphede kalır.

1|0
    2|2
    • ona bakarsan fb'nin 2 golü net faul ve emre 2 kere oyundan atılmalıydı.

• Her 2 takımda hakem hataları var.2 golüde faulü tek rıdvan dilme dedi.Rıdvana edilmeyen küfür kalmadı.Şimdi adamın lafı ile her iki golde faul diye dolanıyor.Kafa golünün faulle alakası yok.Ebue de var.Oda ebuenin kaşıntısına denk geldi.20.DK forvetinize top geliyorsa,5 dk boyunca kalede futbolcuya gol atamıyorsanız.Beklentiniz neydi.Hakem demek bile saçma şuan.

• ağır lobicilik devreye girmezse bütün avrupa basını final maçını cüneyt çakır yönetecek diyor totondan sallama.

ayrıca gs tarih boyu en çok mağlubiyeti zaten fenerden almış. kadıköyde 14 senedir yenememiş.rahmetli ecevit o zaman iktidardaymış.

o bir maçta kupa yarı final maçıydı 2-1 gs yendi cüneyt çakır feneri lime lime doğradı.

hakeme kabahat bulanlar, şahsiyetsiz futbol sergileyen topçularını sorgulasınlar.

ezikler gibi kendini rezil ettiler.

0|0
    2|1
    • italyan hakeme verdiler ve sen araştır daha dün tgrt sporda söylendi

• yanlış görmüşsün. daha açıklanmadı. hem konu o değil.

sen gsli futbolcuların mücadelesinden memnun muydun

• 2008de samiyendeki kupa ve 2012 super final son macinda gs formasi giymeden gsnin 12. futbolcusu olarak sahadaydi hic bir fb macinda istemiyorum cuneyti

0|0
    0|1
  • Ben Cüneyt Çakırın Son Yönettigi GS - FB Macının Adil Yönetildigini Sanmıyorum.

1|1
    0|0
    • işte uefa maçı vermedi gözlemciler geldi ve 5 puanla sınıfta kalmış

• O Adam Tam Bir Fiyasko

• Kadıköy'de 15 yıldır yenemiyosunuz, bunda nasıl bi' şike var peki ? Cüneyt Çakır her iki taraf içinde kötü bi' hakemdi..

0|0
    2|1
    • cünetiniz hakem olursa tabi doğaldır

• 15 yıldır mı cüneyt çakir hakemmiş 6s'li arkadaş? Kuyt'un pozisyonuda penaltıydı ona bakarsan, kimi penaltı diyor, kimi değil diyor.. Başka bahaneler bulun artık kendinize..

Kızlar Ne Diyor 5

• cuneyt cakır emre ye kart gostermelıydı en basından o meloya yaptıgı hareketı asla unutmuyacagım sen bızde ogrendın futbolu sonra yaptıgına bak hos hareket degıldı

0|1
    0|0
  • Cüneyt Çakır Galatasaraylı diyenler var hala...

Avrupa da Türkiye ye oranla biraz daha iyi maç yönetiyo o kadar..

1|2
    0|1
  • Bahsetme o adamdan hiç:(

0|0
    0|0
  • webo nun ikinci golü ya yok bişey iyi günler sakinim:)

0|0
    1|1
  • Sadece sana şu kadar sölüyorum Semih Şentürk takıma geldiğinde 18 yaşındaydı yakında ölücek herif ama hala kadıköyde Galatasaray tarafından mağlubiyet görmedi. :D Cüneyt çakıra bağlamayın işi 15 yıldır yenemiyorsunuz bizi takımınızı tanıyın.

0|1
    2|1
    • dikkatini sündürürüm 2 ay önce sizi arenada en sonki maçta arenaya gömen babanmıydı erzurumda süper kupada erzuruma sizi kim gömdü 6 ay önce

• asdasdsa :D Geçmişi konuşacaksak şuana kadar olan fenerbahçe galatasaray istatsitiklerini aç bak . Kim kime daha çok koymuş gör.

Galatasarayın aramızda ki farkı kapatması için önümüzde ki 10 yıl bizi yenmesi lazım. :D Ezikler sizi. sen 6 ay öncesinden bahsediyorsun ben 12 yıl farkı sen kavra artık. ):

• çelişkiye bak sizinki geçmiş olmuyor bizimki geçmiş oluyor ne içtin sen

Yükleniyor...