Haftada 4 gün göğüs çalışıyorum. Yanlışmı? Sadece profesyonel olarak ilgilenenler cevap versin.

Arkadaşlar haftada 4 gün yani pzrtsi-çar-cuma-pzr spora gidiyorum ve hep göğüs çalışıyorum. sırasıyla bench pres, dumbbell fly ve makinede ileri itiş yapıyorum. ayrıca ön kol ve kanat çalışıyorum ama yoğunluk göğüs çalışıyorum. Bu ne kadar doğru. Ne kadar verim alabilirim. 2.5 aydır yapıyorum ve üst tarafım çok güzel gelişti. Arkadaşlarım veye işyerinde herkes farkediyo gelişimimi.. Ama başka bir proramla dahamı iyi gelişirim. Bilen varsa günlere göre program söyleyebilir mi ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• profesyonel değilim ama kas gelişimi çalışmalarını hiç bir hoca bu kadar sık önermiyor.. spor salonundaki 4 hocadanda ciddi ve ısrarlı uyarılar aldım... aynı bölgeyi haftada en fazla 3 kez ve mutlaka birer gün ara ile çalışılması öneriliyor..

bende kaçamak kaçamak uzun süre yaptım ama sonra pes edip onalrın sözüne geldiğimde gerçekten çok daha farklı bir etki gördüm..

0|0
    0|0
    • evet bende uyarılar alıyorum o yüzden haftada 2 güne indiricem. ve saten hep 1 gün arayla yapıyorum spor. teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 5

• Haftada 4 gün tek bölgeye çalışmak kasların dinlenmesi engel olur ve yeterince geliştirememiş olursun çünkü sürekli yıkıyor oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Göğüs en kolay yapılan kas ve en kolay sönen kas.. cok çalışıp birakirsan kadin gibi goguslerin olur :)) orantılı çalış. . Bildiğim bu kadar. . Nasıl calisirsin bilmiyorum arkadaşlar daha iyi cevap verecektir :)

1|0
    0|0
  • haftada 4 gun gogus çalışılmaz vucudun orantılı olarak gelısmelı. antrenman sayın haftada 4 gun olmalı. gogus pazu trıceps kanat omuz ve BACAK (gelısme hormonunu en cok o salgılatır) hepsını caLIsmalısın hocan bı program ayarlar sana. sadece gogus ve kanat calısarak ılerde cok tuhaf bı goruntun olur.

0|0
    0|0
    • ben diyorumki pzrts göğüs arka kol. Çar ön kol kanat cuma bacak mide pzr tekrar göğüs. İyimi bu sence ?

• Sadece göğüs çalışırsan, orantısız bir vücudun olur.

0|0
    0|0
  • yanlış değil

arada dinlen

0|0
    0|0
Yükleniyor...