Kapat

Burak Yıldırım olayına ne diyorsunuz arkadaşlar?

Burak YILDIRIM olayına ne diyorsunuz arkadaşlar ? Ben çok üzüldüm ya :( Sizin düşünceleriniz ne ?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe öteden beri sürekli futbol federasyonu ve mhk üzerinde baskı kuruyor,şantaj ve tehditler yapıyor ama ses çıkaran yok

fenerbahçe tapeler ve mahkeme kararındada apaçık görüldüğü gibi şike yapıyor, ama küme düşürülmüyor,tayyip tarafından atanan yıldırım demirören tarafından kanun ve kurallar hiçe sayılarak kurtarılıyor.

aziz yıldırım ve parmaklarındaki iple kukla gibi oynattığı aykut kocaman,sürekli olarak kendi başarısızlıklarını örtbas etmek için rakip takıma iftira atarak taraftarları tahrik ve suça teşfik ediyor. Bu yapılan,bırakın sporu,adli yargıya göre bile suç olduğu halde yargı sesini çıkaramıyor tayyip korkusundan dolayı

Arena açıkdığından beri hiçbir fener derbisinde ne küfür,ne sahaya atılan yabancı madde,ne futbolcular tarafından böylesi bir tahrik olmadığı halde,fenerin stadında planlı ve programlı şekilde hertür futbol dışı olay yapılıyor,emre,caner ve volkan gibi karekteri müsayit oyuncular adeta terör örgütü elemanları gibi kullanılıyor yönetim tarafından.

Federasyon ve yayıncı kuruluş,lig sonuna kadar heyecan bitmesin şampiyon belli olmasın istediği için,fenerbahçe yarışta tutulmak için,sezon başından beri hakemler tarafından kollanıyor

tayyip korkusuyla ve onlara şirin görünebilmek için,telegol,beyaz futbol,derin futbol gibi programlarda sezon boyu sistemli bir Galatasaray düşmanlığı yapılıyor

Türk futboluna şikeyi getiren ve dünyaya bizi rezil eden fener bu kezde Türk futboluna IRKÇILIĞI getiriyor,dünya çapında dahada beter rezil ediyor bizi,marka değerimiz yerlerde sürünüyor.

Sen şike yaptıkları halde bunları cezalandırmayıp,toplum vicdanında yara açarsan,

Sen teröristler gibi demeçler verip,toplum içinde düşmanlık yaratan aziz ve aykuta gözyumarsan,

Sen emre,volkan ve caner gibi,adeta terörist gibi davranan adamları ödüllendirirsen,o zaman cinayette çıkar başka şeylerde...

O bıçağı saplayan kişi elbette suçlu ve cezasını çekecek,ama gerçek suçlu yukardan aşağı sayacak olursak, tayyip>aziz>aykut>meireles,emre,volkan gibi futbolculardır

Düşünün,o bıçaklayan taraftar maçı izlemiş ve evine dönüyormuş.Adam tüm bu yazdıklarım yüzünden zaten kin ve nefretle dolmuş,üstelik maçta meireless in o çirkin ve kışkırtıcı hareketini görüyor ve yolda 7 fenerli adamın önünü kesiyor. SİZCE SUÇLU KİM?

2|2
    0|1
    • Sizin gibi insanlar aslında o suçlulardan daha tehlikeli. Adaleti sadece sevmedikleri, düşman oldukları için uygulatanlar yüzünden toplumumuz yozlaşıyor. Söylediklerinizin çoğuna katılıyorum fakat bunları sırf FB ve Tayyip düşmanlığı ile yaptığınız zaman adaleti sadece kendi emellerinize alet etmek için kullanmış olursunuz.

Cinayetin 2boyutu var.Katil bir GS taraftarı(bugün GS'lı ama yarın başka cinayetlerde?).Suçu başkalarının üzerine yıkmaya kalkmayın.Toplumsal boyutunda hepimiz suçluyuz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu olay insanlığımızın bittiğinin futbol terörünün başladığının başka bir kanıtıdır. Ne yazık ki kaybettiğimiz ilk insan değil. Muhtemelen sonuncu da olmayacak fakat spor ruhumuzu, medeniyetimizi ve en önemlisi kendimizi kaybettiğimizin açık kanıtı.

Bu cinayetin 48 saatlik ömrü var. Onu da hatırlamayacağız. O da gidecek. Sadece gözü yaşlı annesi hatırlayacak. Belki politikacılar seçim malzemesi olarak kullanırlar o kadar. Bir gencini kaybeden toplumun aslında kendinin kaybolduğunu hiçbirimiz dikkate almayacağız. O kanlı bıçağı tutan katil ile ortak olacağız. Çünkü kimse gerçek bir tepki göstermeyecek.

Hepimiz suçluyuz.

1|0
    1|1
  • altta katil için sarf ettiğim "o. çocuğu" lafımı geri alıyorum. pişmanım.

olay göründüğü gibi değilmiş çünkü. aldatıldık, medyanın gazına geldik. adam işinde gücünde evine giderken holigan saldırısına maruz kalmış. 1'e 10 kişi. o da nefs-i müdafaa yapmış. kaçımız aynı durumda kendimizi korumazdık.

evet, bir katil sonuçta. sütten çıkmış ak kaşık da değil. ama üstte kullandığım küfür beni vicdanen çok rahatsız etti; o nedenle iptal ediyorum.

0|0
    0|0
  • 12 eylül öncesi sağ-sol, sonrasında terör derken şimdi de futbol terörizmi çıktı!

dün gece yakalanıp emniyete alınmış sanırım o. çocuğu...

balık baştan kokar, temizliğe "yukarıdan" başlamalı

0|0
    0|0
    • üstteki "o. çocuğu" lafımı geri alıyorum.

olay göründüğü gibi değilmiş çünkü. aldatıldık, medyanın gazına geldik. adam nefs-i müdafaa yapmış. kaçımız aynı durumda kendimizi korumazdık.

evet, keli bıçaklı bir atil sonuçta. savunulacak bir tarafı yok ama. üstte kullandığım küfür beni vicdanen rahatsız etti; o nedenle iptal ediyorum.

• keli bıçaklı bir atil = eli bıçaklı bir katil olmalıydı.

• mekanı cennet olsun acının rengi olmaz

0|0
    0|1
  • ilkel toplumuz

ne sevmeyi

ne de sevimeyi beceremedik!

0|0
    0|0
  • 90 lı yıllarda mühendis oktay olayı yaşanmış. hala çoğu beşiktaşlının acı hatıraları arasındadır.

ondan sonra taraftarlar arlarında anlaşmışlar. gerçekten 2000 li yıllardan itibaren ciddi olaylar yoktu. galatasaray son yıllarda türk futboluna nefret tohumları ekiyor çok şaşırmamak lazım.

fenerinde mevcut başkanından kurtulması lazım

0|0
    2|1
    • Mecut başkanının görevinden ayrılmasını bende istiyorum fakat bu kesinlikle çok yetersiz bir şey.

Burak Yıldırım'ı öldüren kişilerin Aziz Yıldırım ile bağlantılı değil. Her şehirde olayları başlatanlar Fenerbahçe kulübü değil.

Bunun toplumsal bir sorun olduğunu, futbol terörünün renklere, kulüplere bağlı olmadığını anlamadığınız sürece bir arpa boyu alamayız.

Keşke Aziz Yıldırım'ın görevinden ayrılması herşeyi çözecek olsa ama gerçeklerin bununla alakası yok.

• Mevcut Yöneticiler ve Medya zihniyeti degismedikce,malesef bu tür olayların önüne gecilemiyecek.

0|0
    0|0
  • İnsanlık dışı bir olay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cezalarimiz caydirici degil o serefsize muebbet verecen birde hergun keyfi islatip islatip dovucen...

0|0
    0|1
  • Tabiki icimiz parcalandı

Mekanı cennet olsun. annesine ailesine sabırlar diliyorum:(

0|0
    0|0
  • futbol ıçın canlar yanmamalıydı. tabıkı futbol oynamakta ızlemekte guzeldır ama ınsanlar bır sure ıcınde sacmalıyor .ALLAH aılersıne sabır versın.

0|0
    0|0
  • Hakikaten çok fazla üzüldüm ben, futbola ilgim çok azaldı. Böyle bir zihniyet olamaz karşı rakip diye birisini öldürmek.. Anneler gününde oğlu öldü dahası yok.

Şu an tek isteğimiz katilin hakettiği cezayı fazlasıyla alması.

Yusuf Ortak öldürmüş yakalamışlar katili.

0|1
    0|0
    • Kişinin facebook profili üzerinde.

Esrarlar alkoller ne ararsanız var hayattan beklentisi olmayan bir tip.

Yükleniyor...