Onun için kendinden ne kadar ödün verdin?

selam ks kardeşlerim... Bugün size şunu sormak istiyorum, onun için sevgisi için, onu daha mutlu etmek ya da onu kazanmak için kendinizden ödün verdiğiniz oldu mu? Oldu ise hangi konuda. (inanç, cinsellik, yemek, giyim kuşam vs.) Çok özel değilse ne yaptığınızı da yazabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim. Aksın cevaplar...

Gizli... Hadi sen de gel ;) hahahay...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Sevginin silah olarak kullanılması bana oldukça saçma geliyor.Bunu özellikle erkekler sevdikleri kadına ve anneler de bebeklerine çok yapıyor.

İnsan neden kendinden vazgeçsin ki, neden olduğu gibi kabul etmek yerine karşısındaki insanı değiştirmeye çalışır insan.Hatalı davranışları varsa tabi ki bunlar dile getirilir, bunun olmaması için çaba sarf edilir, fakat karşısındaki insandan sırf onu sevdiği için bencilce düşünmek anlamsız. Bazı şeyler insanlara insan olmaktan daha kolay geliyor.Ve sonra tüketilen mutluluk yeniden üretilmiyor ve yine sonra kendinden vazgeçen insanlar...

0|0
    0|0
    • şey sanırım soruyu yanlış anladın. Ben sen kendi isteğinle onu mutlu etmek için böyle bişey yapar misin demek istedim. Mesela sen sigara kullanıyorsun o kullanmıyor yapabilsen eğer onun için sigarayı bırakır miydin? Bunu sormaya çalıştım...

• Sorunuzu anladım elbette, ben bu konudaki düşüncemi söyledim, dediğim gibi yanlış bir davranış varsa ortada bunun tekrar edilmemesi önemli, fakat bu kişinin sevgisi kullanılarak yapılmamalı, bunu yanlış buluyorum.Bir sorun varsa nedenleri tartışılır sonuca bağlanır; fakat bazen kişi karşısındakini düşünmeden ondan vazgeçmesini söylediği şeyler olabiliyor, sonra kişi kendinden vazgeçmeyi kabul ediyor ki bu oldukça yanlış bir tutum, sonra mutsuzluk ve nokta.

Kızlar Ne Diyor 4

• sadece onun inancli ama ibadetlerini yerine getirmeme olayina peki olabilir dedim ama yine de olmadi. o yuzden herseyden de taviz verilmez versende olmuyor zaten sen mutsuz oluyorsun

0|0
    0|0
  • okadar cokkı saymakla bitmez...

0|0
    0|0
  • sanirim kendimden isteyerek ve severek herseyden ödün veririm.. yeterki o mutlu olsun... :)))

(gizli mesaj anliyana)) :))

0|0
    0|0
  • ilk ve sondu zaten bir daha ödün vermemeyi ögrendim. ona zaman verdim vermemeliydim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birileri için kendimden ödün verecek kadar, sen benim herşeyimsin vs diyecek kadar öz saygımı yitirmedim henüz..

0|0
    0|0
  • ödün vermem şu şekilde olur=daha sakin bir insan olmaya çalışırım

sinirsel olarak germem!

0|0
    0|0
Yükleniyor...