Ne derecede fanatiksiniz ? herşeyde abartıya karşıyım bunda olduğu gibi .

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• cehaletten başka bişey değil... İnsan hayatı bu kadar ucuz mu ? O insan o yaşa kolaymı geldi anne baba nelere göğüs geriyorda bir evlat yetiştiriyo bilse yaparlarmı acaba ? İnsanlığınu unuttu millet be...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bunu kabul eden zaten ruhsal olarak hastadır! Fanatizmi körükleyen yöneticiler, teknik direktörler ve bundan nemalanan basın olduktan sonra bu türden olayların sonu gelmeyecek maalesef. Zaten "tribüncüler" denilen bu fanatik kesim ya işsiz, ya eğitim seviyesi diplerde, ya ayyaş, ya psikopat kesimden oluşur.

1|0
    1|0
  • futbol yasaklansın!20seneden beri stadlardayım

son 5 yıldır herşeyin .oku çıktı!

1|0
    1|0
  • seneler önce ölmeye ölmeye ölmeye geldık dıyen taraftarları hatırlıyorumda. harbı gozu karartmıs salaklarla dolu trıbunler

1|0
    1|0
  • ben aşırı derecede bir Galatasaray fanatiğiyim ama adam bıçaklamak adam öldürmek bunlar bambaşka şeyler, bunların takımla alakası yok bu adamlar fener galatasaray muabbeti için değil yolda yürürken ne bakıyon diyede adam bıçaklayıp öldürecek tipler. yazık günah bu ülkede hiçbişey normal yaşanmıyor ki zaten sevinçler, hüzünler fanatiklik normal yaşansın...

1|0
    1|0
  • yeteri kadar

0|0
    0|0
  • bu son olayın taraftarlıkla, takım sevgisi ile açıklanabilir bir tarafı yok.

taraftar olarak görmemek lazım. yöneticiler baş sağlığı mesajları vereceklerine ektikleri nefret tohumlarının sorumluluğunu üstlenmeliler

1|0
    1|0
  • sözde derler eskisi gibi oldugu gibi, ayrı taraflarlar tribüne yenıden bır arada olsunlar.. falan filan.. futbolun terörü stad dışında yaşanıyor birde stad içinde beraber olsalar...

Adi herifler

1|0
    1|0
  • Bu fanatizm tam bir saçmalık, bedavaya adam ölüyor memlekette. Yazık

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Futbolu da çok seviyorum ama fanatik değilim Allah'a şükür.

1|0
    0|0
  • Bu olayın perde arkasını dün gece Serhat Ulueren anlattı: Merhum arkadaşla beraber 7 fener formalı arkadaşı daha üzerlerinde fener formalarıyla metrobüsten iniyorlar ve bıçaklayan ve yanındaki arkadaşına hoop bahsaka türünde sesleniyorlar ve üzelerine yürüyorlar çocuk ta panikle bıçağı rahmetliye saplıyor, savunulacxak hiçbir tarafı yok bu olayın, inşaallah bir daha yaşanmaz, futboldan gitgide soğumaya başladım zaten artık...

0|1
    1|0
  • fanatik falan değilim.galatasaray için donumu satmam nan banane.

1|0
    0|0
  • atacan bunun gibileri içeri ıslatıp ıslatıp şapacan dövecen:)

1|0
    1|0
  • O bıçaklayan kişiden daha fanatiğim ama kimseyi bıçaklamam.

1|0
    1|0
    • inşallah öledir

• Alakası yok..Ben takımımı seviyorum ama takımımı sevmem, diğer takımların taraftarlarına düşman olmamı gerektirmez.

• tamam bende bunu sölüyorum aksini idda etmedim + verim eksilemişler seni zati

• Allah Belalarını Versinn

1|0
    1|0
  • Dövmesini koluma yaptıracak kadar.

0|0
    0|0
  • çok

0|0
    0|0
  • 700 derece

0|0
    1|0
  • ben eskiden fanatik (hasta) trabzonsporluyudum...ama bu şike olaylarından sonra soğudum,iyikide omuş yoksa ilerde kötü sonuçlar doğurabilirdi...artık akıllı bir trabzonsporluyum

0|0
    0|0
  • Ölen arkadaş Kadiköyde Real Madirid atkları açmış Twiterde Beşikraş ve Galatasaraya bir sürü küfürlü sözler sarfetmiş ama sonuçta insan yinede üzülüyor sonuçta o da bir can Paraları alan futbolcular keyif çatan futbolcular ama popolarını yırtan taraftarlar

1|1
    0|0
    • Öldüren i*ne açıp da Twitter'ına bakmadı herhalde. Real Madrid atkısını açtığını gördüğünü de sanmıyorum. Bıçak çektiği için öldürülmüş öyle söyleniyor. Benim üzerime de 10 kişi gelse ben de çekerdim.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...