Aydın Yılmaz" ın Selçuk Şahin" e attığı cevabi tweet

link Aydın Yılmaz beraberliği kutlamıyoruz derken acaba hangi beraberlikten bahsediyor. mağlubiyeti beraberlik gibi mi görüyor yoksa başka nedenleri olabilir mi?

Güncellemeler:
birisi çıkıp Aydın" a söylememiş mi? Oğlum berabere kalmadık yenildik la diye:D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• selçuk şahinin beraberliğe seviniyorlardı sözünün üstüne aydın kardeşimiz geçen seneki şampiyon olmamızın verdiği gurur verici sevinci kutlamıştık geçen sene de şampiyonduk bu sene de şampiyonuz. Bizi şampiyon olarak karşılayıp uğurlamaya alışmanız lazım ve ayrıca duvara yazdıklarımızı silmeyin ! sizde şampiyonu yendik diye gururlanırsınız demek istemiş bence :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haha bunlar birbirlerine ;))) göz kırpma felan da yapar. Ayrıca ben olsam, Selçuk Şahin'e

bu senede ki sene de oalcak yalnız derdim kfjdhkfdfdg

1|0
    0|0
  • Aydın daha ne desin be.. :D

Teşekkürler Galatasaray'ım... <3

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• komik olmuş ilahi Aydın :)

0|0
    0|0
  • Aydın kapağı yapıştırmış

0|0
    0|0
  • Güzel cevap vermiş helal olsun Aydına

0|0
    0|0
  • Aydın Yılmaz'a Evcilkaktüs tabiri ile " Eğleniyor musun bari?" diyesim geldi..

1|0
    0|0
  • attiklari bir golde gs oyuncusu kendini yere atmisti hakem foul vermedi gol oldu. bence oyüzden beraberlik dedi. o gol atilmasaydi 1-1 olucakti. ya da harbiden gerizekali bu adam.

0|0
    0|0
  • Şampiyon diyoruz.Bu 1 sezonluk emek sonucunda olan birsey.

Sen Gs'yi yen,sonra Gs'liler sussun.Bunu mu planlıyordunuz ?

Oldu canım,1 mac ile Şampiyon oldunuz zaten.

0|0
    0|0
  • şampiyon bir takımın oyuncusu istediği zamqn istediği yerde şampiyonluğu kutlar 2 yıl üst üste kadıköyde kutlamak paha biçilemez anlamı taşıyor aydının dedikleri

0|0
    0|0
  • Güncellediğin için tekrar yazıyorum... Birisi çıkıp Aydın'a berabere kaldık dememiş çünkü Aydın kardeşimiz geçen seneki beraberlikten bahsetmiş. Ama şimdi biri çıkıp sana diyoki önce Aydın'ın söylediği şeyi algıla ondan sonra yorum yap :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...