Kizlar Allah askina yardimci olun 1 ayda cok acaip acil kilo vermem lazim ne yapmaliyim?

Evde yapilabilecek egzersizler dikkat edilecek seyler vs nolur yardim edin

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yeme. Suyla beslen. Ölmek üzereyken salata ye. Günde 40 mekik 20 şınav çek. Youtubeden dans videolarını izle 1 saat uygula. Cıtı pıtı olursun 😚

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Mideni kucult ilk gun bir porsiyon azalt ikinci gun biraz daha sonra biraz daha ben bu gun sadece 2 tost yedim 45 kiloyum mideni kucult yemek yeme cok cabuk kilo veririsin

0|0
    0|0
  • Ogunlerine dikkat et akşamları sebzeyle gecistir ve yürüyüş yap abur cuburu kesinlikle kesiyorsun yürüyüş süresi 45 dakkanin altında olmasın erken uyu erken uyan bol su tuket kapalı kutu olan iceceklerden uzak dur ekemegu bırak ve bacak karın egzersizleri yap nette onları bulabilirsin ve bence en önemlisi bunu kasmadan kafana takmadan isteyerek severek yap kısa zamanda sonuç alirsin

0|0
    0|0
  • İsveç diyeti yap birçok ünlünün öyle zayıfladığını duymuştum

0|0
    0|0
  • Aynaya bakarak ye iştahın kesilir belki aklina dügünü getir ordaki kizlarin zayifligini falan iradeli olursan verirsin

0|0
    0|0
    • Ordaki kizlarin 3 bucuk kilolugunu dusundukce uzuntuden daha cok yiyesim geliyo

• Agzini bantla

0|0
    0|0
Yükleniyor...