Sınava giremedim, ne yapayım da hoca hasta olduğuma inansın?

Sınava giremedim çok sorunlarım var yardım edin? ailemde çok olaylar var ne yapıyım??

ne yapıyımda hoca hasta olduğuma inansın. son çarem bu. yoksa intihar edicem. hoca rapora da inanmıyor. hoca çok kızmış.

fikir bekliyorum. ne yapsam?

öyle sorunlarım var ki annemle babam ayrı bu sorun değil ama halam bana, anneme küfür etti. babamın çocuğu oldu .benimle hiç ilgilenmiyor ben de görüşmek istemiyorum anneme çok şeyler yaptı kendisi 3 milyar maaş alıyo aylık 300 tl veriyor. psikologa gitsem gidicek para da yok. annem obsesif kompulsif hastası ona destek olmam gerek üvey babam var onla da kavga etmiştik aylar önce ama küçük kavgaydı. annem yeniden evlenince eşinin ailesi manyak çıktı kayınpederi sapıklık yaptı. para sıkıntımız oldu. babamın umrunda değilim. babam yok gibi.o ğlu olmuş kızı hor görüyosun zaten. bunların içinde psikolojim çok da iyi sayılır, devamsızlık yaptım, notlarım kötü uğraşmam gereken şeyler var. ama kimse anlamıyor.

Güncellemeler:
annemle babamın ayrılığını bildiği halde böyle yapıyorlar zaten.

allah akıl fikir versin walla bu hocalara neyse herkese teşekkürler.
nörolojiye durumu anlatıcaz ananemin doktoru zaten baş ağrısı diye 3 günlük rapor verir diyor ananem bende biraz kendime gelirim.o hocaylada konuşmıcam sınav yapmazsa yapmasın bir sınav daha var 0 versede olur, inanmıyor zaten.raporada inanmaz o konu açmadıkça bende açmıcam.bundan sonrada devamsızlığım olmayacak.derslerime çalışıcam.herkese teşekkür ederim bana yardımcı oldunuz saolun.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Off.. Onca yazdigim yorumum silindi ya ...

Tekrar yaziyorum..

Cok uzuldum gercekten durumuna .. Hayatta hepimizin sinavi turlu turlu .. O yuzden isyan etme sakin cunku Allah kimseye tasiyamayacagi yuku yuklemezmis bunu dusun biraz rahatla ..

Benimde ailem cok problemli,bir babam var kumarbaz evde kose kapmaca oynuyoruz yuzunu gormek istemiyorum..

Sana tavsiyem psikologa gidemiyorsan da okulun psikoloji danismani yokmu reher ogretmen ? Onunla konus..

Sinav konusunda hocayla bizzat konus sikintilarini dile getir inanir bence.. Ayrica raporu kabul etmeme gibi bi luksu varmi ki?

Uzulme sakin insan her yasadigina alisio bi muddet sonra uzulmemeyi herseyin gececegine kenne inaniyor.. Alisiyor ... Dua etmeyi unutma .. Ben dualar sayesinde cogu seyi duzelttim..

1|0
    0|0
    • evet doğru.teşekkürler.hocalar dediğim gibi bildikleri halde böyle inanmıyorlar.

• Rica ederim. Problemerini tam anlamiyla dile getir hatta yardim iste o zaman belki inanir

Erkekler Ne Diyor 2

• içimi parçaladın :'( ne intiharı saçmalama sabret.hocana yalan söylemene gerekyok anlat durumunu anlar insan olan.

1|0
    0|0
    • bildiği halde böyle yapıyorlar

• parayla rapor veren yer bul hocayı inandırman da gerekmez bu durumda mecbur sınawı sana tekrar yapar ozaman

1|0
    0|0
    • parayla rapor yazan yer var mı?

• sağlık ocağından bile bulursun rica et bi doktora tamamdır işte

• inanmıyorlar sağlık ocağından ama halledicem

Kızlar Ne Diyor 2

• birincisi mazeret sınavına alıp almamak hocanın tolaeransında değil bildiğim kadarıyla. alırsın raporunu gider mazeret sınavı için nereye başvuruluyorsa başvurursun. ayrıca hocana küçük bir hediye alıp yanına gidip hocam size kendimi kötü gösterecek bir davranışım olduysa özür dilerim, beni yanlış anlamanızı istemem durumum böyle böyle ben bu nedenden dolayı sınavınıza giremedim annemin rahatsızlığından dolayı da devamsızlık yapmak zorunda kaldım. benim durumum bu. beni bırakıp bırakmamak tamamen sizin elinizde ben zor durumda kaldığım için bunlar oldu. bunlar bahane değil gerçekler tamamen sizin inisiyatifinizde benim okul hayatım bana bir şans daha vermenizi rica ediyorum sizi pişman etmiycem emin olabilirsiniz." dersen büyük ihtimalle sana anlayış gösterecektir

1|0
    0|0
    • hocalar inanmıyor bir de insanı nasıl sıkıyorlar.biliyorlar mevzuyu.neyse teşekkürler.

• bunlar çok büyük sorunlar okuldaki rehber hocana güveniyorsan ondan yardım almayı dene ya da bi devlet hastanesinde de psikoloğa gidebilirsin güvendiğin birinden destek al sınav durumunu da o kadar abartma

0|0
    0|0
Yükleniyor...