Iddaadan fazla kazanmak?

iddaa oynamaya yeni basladim az verip cok kazanmak istiyorum internette biraz arastirdim bir haftada 45bin kaldiranlar var sizce mumkunmudur?

0|1
120

En İyi Erkek Görüşü

• genelde o tipler sürekli oyanayan ve bilyoner. com dan oynayanlar onlar da öyle kuponlarını paylaşmaz ayrıca ayda 45 bin de kaldırmaz yılda bir kez tutar şans sonuçta sakın facebooktaki dolandırıcılara kanma alayı sahtekar zaaten mantık olarak sürekli tutturan biri maç satmaya neden uğraşsın ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• taşıma suyla değirmen dönmez

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Keyfine oynadım 6,750 TL kaldırmıştım.

0|0
    0|0
    • paylasimci olmak lazim kupon yaptiginda benle paylassana hahahaha

• Asla inanma.. Tamamen kandırmaca. Örneğin dün fener monaco maçına bir çok kişi ilk yarı 0 dedi ama maçın 3 ncü dakikasın gol oldu.. bunun garantisini kimse veremez. Bir nevi iddia da kumar. ve kumardan zengin olunmaz..

0|0
    0|0
  • Mümkün tabi iki güne zengin olursun

0|0
    0|0
  • Oyle bir dunya olsa herkes iddaa oynardi

0|0
    0|0
  • O kadar olmasa da aylık 1-2 bin lira aldığım oluyor.

1|0
    0|0
    • banada soyle kuponlari hahahah

• Fotoşok onlar yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • inşallah kazanırsın ama okadr kazana var diyorlar ben hiç görmedim

0|0
    0|0
  • Oyle biri olsa o kuponu satmak için 150 tl istiyorlar o kadar kesin konuşuyorsa senin 150 tl paran Ne ki tüm mal varlığını satar Senın 3 kurusuna mı goz dikti

0|0
    0|0
  • Mumkundurde cok nadir insan onlar

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey. Kimse kazanmıyor

0|0
    0|0
  • Onu bosver guzel genis bir yedili yap abim iyi bu konularda gecen 20bin lira vurdu halw yiyoruz :)

0|0
    0|0
  • bu akşam osmanlı ve başarak yenilcek hadi bakalım

0|0
    0|0
  • Haram para mutluluk getirmez zaten kazananların cogu payvonda yiyor

0|0
    0|0
  • 5.000.00 TL bir gecede batırdım tövbe oynamam bir daha

0|0
    0|0
  • iddıanın kuruluş amacı ne kendısı önce para kazanacak sonra takımlara para verecek devlete vergı odeyecek kalırsa oynayanlar sans eserı tutturacak tabı bazı macları manuple edıyorlar ayrıca yalan yanlış oranlar verıyorlar dunyada eşı benzerı olmayan 3 mac oynatıyorlar hıc bulaşma bence

0|0
    0|0
  • 40 yılda bir kazanırlar

0|0
    0|0
  • sence öyle birşey olsa sana sıra gelir mi :)

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...