Beyin küçülmesi ne demek?

Baş ağrısından doktora gittim. Tomografi istedi ve beyninde küçülme var diyip birde MR istedi? Yaşın genç bu yaşta olmaması lazım dedi? Ailem de de demans hastası yok. Bu tip birşey başına gelen var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok stres de beyin hücrelerini öldürür. Eğer stresli bir yaşamın varsa etki etmiş olabilir. Demans'ı önleyici aktivitelere başla ve hafızanı taze tut.

0|0
    0|0
    • Peki bu hastalığın sonu ne? Bir filmde gormustum. Kız çok geçti demansa yakalandi ve herşeyi unuttu. Sonu ölüm mü bu hastalığın?

• Demans öldürmez, ileri aşaması olan Alzheimer'de ise ölüm tehlikesi bulunur. Ama henüz yaşın genç, kendini çok strese sokuyorsan, beslenmene dikkat etmiyorsan ve hafızanı-beynini canlandıran taze tutan egzersizler yapmıyorsan bu hastalık ilerleyebilir. Dikkat et ama çok da korkma, malum korku en büyük stres kaynağıdır. Kendine dikkat edersen atlatırsın inşallah.

• Çok teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• O nasıl oluyor ya

0|0
    0|0
  • bu işin sonu alzheimer diye biliyorum...

0|0
    0|0
    • Öyle mi? Peki genç yaşta gorunebiliyor mu? Sebebi ne? Tedavisi var mı?

• bence alzheimer mevzusu ilerleyen yaslarda fazla oldugun için gencligine şaşırmıştır. doktorun aydınlatsın seni. ben bir şey diyemem hocam.

• Bu tip durum ülkede çok yaygın bişey sende olanlardan bir tanesi olmuşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...