Bi'tripler bilmem bi'şeyler! Allam yareppim !

trip atmaktan aldığın haz, erkek arkadaşınla birlikte mutlu olduğunda aldığın hazdan fazla mı ?

çok da güzel olmamana rağmen, neden bu kadar zor olmayı seçiyorsun ?

neden bir kadın dayanışması sözkonusu olduğunda büyük bir faşizanlıkla erkekleri linç ediyorsunuzda en yakın kız arkadaşınızla bile büyük bir yarış içinde oluyorsunuz hatt kız kardeşinizle bile.

bir erkeği sevmediğiniz halde aman yanımda dursun bir kenarda dursun diye nasıl tutabiliyorsunuz.

her konuştuğu kızı potansiyel sevgili adayı gören erkeklerden bahsedip niye her konuştuğunuz erkeği potansiyel sevgili adayı olarak görüyorsunuz.

nasıl trollerden piçlerden, apaçileden yakınıpta neden hep onların yataklarına ollarına kalplerine atıyorsunu kendinizi.

nasıl olmadığınız biri gibi davranıp karşınızda ki erkeği de öyle olmya zorlauyorsunuz.

neden aslında bu kadr aciz güçsüz olduğunuzu belli etme gereği duyup aslında bunun tam tersi olduğunuzu gizliyorsunuz neden bu.

buz gibi havada mini etek giyince bacaklarınız üşümüyor mu?

Güncellemeler:
başka Fikri Olan ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• sen böyle abuk subuk sorular sor diye yapıyoruz hepsini.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorunu tam okumadim ama kizlarin dogsinda.var trip atmak bende bazen sinir oluyorum ama trip atmak o kisiyi sevdigi anlaminada gelir bazen insan sevmedigi birine trip atarmi Gibisinden bir mantiklada atiyoruz bazen ama ben atmiyorum ya niye atimki ne gerek var atsam atsam kendime atarim trip bir gun yuzum asik gezersem ama cokk şükür asik gezmedim

0|1
    0|0
  • erkekler en kötü muameleyi hak ediyor. yaratılışınızda bozukluk var. not: lezbiyenim. kezban kezban diye gelme şimdi yandan örerim saçlarımı tersine de sakal bıyık jiletimi attım mı alırım aklını :=))))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...