Düzenli spor yapan var mı aramızda?

düzenli spor yapıyorsanız ,ne ile uğraştığınızı da yazarmısınz?

0|0
21|43

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Düzenli spor mu ? :D

0|0
    0|0
  • şu sıralar sadece yürüyüş ve koşu.

bugüne kadar:

yüzme (artık havuza girmiyorum, sadece yazın özellikle sabahın erken saatlerinde denizde yüzüyorum)

badminton (uzun zamandır oynamıyorum)

tenis (favorim değil kesinikle)

yelken (çok yorucu)

kayak (küçükken yapmıştım, şimdi ayakta bile duramam sanırım ama çok zevkli bence)

dans sporu (evet böyle bir spor dalı var :))

spor haricinde bale, yoga, pilates falan da var.

0|0
    0|0
    • hepsinden biraz biraz var yani..

• geçmişte bazılarında lisansım vardı, yarışmalar falan filan.. artık zaman bulamıyorum anca 2-3 gün yürüyorum.

• her hafta sonu burhan felekte yüzüyorum. bunuda yazdık ya, isim soranlar var he. nen ben istihbaratçıyım tereciye tere satılar mı? kompleksin ön-arka derken 75000 tane girişi var. tamam spor olsun diye değildi dedik ama gelin de kaynaşalım diye de değildi hani..

1|0
    0|0
  • her gün on mekik o şınav çekiyorum blmyrm spora girer mi :D

0|0
    0|0
  • Spor salonuna 2 kere gidip bıraktım çok zormuş ahaha düzenli yürürüm :D

1|0
    0|0
  • fitness, pilates

0|0
    0|0
  • düzenli uyuşukluk yapıyorum.

1|0
    0|0
    • sana da spora başlamanı tavsiye ediyorum o zaman.hiç değilse sabahları 10 dakika koşup,10 dakika da egzersiz yapabilirsin.

• yaş kaç,gençsin sanırım?ama 10 seneye bu gençlik ve güzellik kalmaz ona göre :) herneyse seçim senin

• sağol iyi geceler.

• var her gün ama yine zayıflayamadımm :((

0|0
    0|0
  • biz neyi düzenli yapıyoruz kiii

0|1
    0|0
  • spor salonuna gidiyorum haftada 4 gun

0|1
    0|0
  • evet artık yapıyorum

1|0
    0|0
  • Eskiden çok koşardım,okul takımındaydım, şimdi günlük yürüyüşlerimi bile aksatıyorum:)

1|0
    0|0
  • 11 sene yaptım :)

1|0
    0|0
  • yürüyüş , platess yapıyorum

0|0
    0|0
  • Yapmaya çalışan var mı deseydin eminim daha çok cevap gelirdi :/

0|0
    0|0
  • Yüzme yaparım.

0|0
    0|0
  • dans ederim sık sık

0|0
    0|0
  • yapmama gerek yok :))

0|0
    0|0
  • evet ben yapıyorum

0|0
    0|0
  • Hergün 5-6 yürüyüş sonra plates lisanslı olanlar sayılıyor mu:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Ben eskiden bir kaç kursa gittim ama, kurs sarmıyor, belirli saatler filan olduğundan birde işin yoksa kalkıp git, üşendiğimden eve ufak şeyler aldım, ağırlık türü, dambıllar, mekik aleti, bükbük, el yayı, atlama ipi filan onlarla düzenli olarak çalışıyorum, evde olması daha kolay oluyor. Birde Altis Cody Ağırlık Eldiveni aldım elde çatlama yapmıyor daha rahat ediyorsun... İnşallah ileride çok büyük bir yere taşınırsak spor salonundaki aletlerin çoğunu alacağım, kısmetse artık niyetlendim. Bu arada Ravel 10 Kg.'dan 40 Kg.'a Kadar Ayarlanabilir El Yayı var 2 tanede bundan almıştım bilgisayar başındayken bile stres atma niyetine kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • haftada 2 gün koşu 3 gün body ama evde çalışıyorum salonda değil çokta bir farkı yok evde yeterince aletim var 2 aydır yapıyorum uzun zaman olmadı ama gözle görülür bir değişim var vücudumda iyi anlamda bu şekilde uzun süre devam etmeyi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Önceleri belirli dönemlerde arkadaşlarla haftada bir halı saha maçı yapardık ve bu benim için düzenli spor sayılırdı ama maalesef değilmiş:) 2 aydır gün aşırı bizim sitenin fitness salonuna gidip bantta yürüyüş ve koşu yapıyorum, umarım devamını getiririm. Sporda çünkü düzenli yapılması çok önemli.

0|0
    0|0
  • bu aralar sadece koşu

1|0
    0|0
  • Fitness yapıyorum haftanın 6 günü

0|0
    0|0
  • 1 sene basketbol oynadım lisanslı

sonra yeteneğim futboldaymış fark ettim

5 sene lisanslı futbol oynadım ve baktım türkiyede futbolcu olmak çok zor fark ettim

ve şimdi bankada çalışıyorum hayat böyle gençler spor yapmak için spor yapılmaz bir başarı elde etmek için yapın koşuyorsanız bile bir klübe girin lisanslı koşun hayat sizi nereye getirir bilemezsiniz şansınızı değerlendirin.Göbeğimi eriticem diye spor yapmayın az yiyin zaten göbeğiniz olmaz.

0|0
    0|0
  • muntazaman içiyorum.

Sayılmıyor biliyorum ama hakikatten spor babında.

0|0
    0|0
  • Vucut geliştirme.

1|0
    0|0
  • Her ne kadar bıraksamda , Fıtnes ile uğraştım.

Yakında başlarım.

1|0
    0|0
  • kendim evde veya sahilde çalışıyorum,şuan bölgesel zayıflama ve güçlendirme programı yaptım..proogramım bitince thai box veya box düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kick box yapıyorum 1 senedir, sıkı bir vücut yaptım. artı'ları bununlada sınırlı değil güzel bir spor stres atmak için bir numara güzel bir arkadaş ortamın oluyor, Herkes efendi efendi konuşuyor... Üstelik kavgacı tarafım resmen yok oldu artık herşeye olumlu bakıyorum... tavsiye ederim. Taekwandoo, KickBox.

0|0
    0|0
  • haydi spora! evet türk milleti pek sevmiyor sporu ama gelişmiş ülkelerde sporsuz bir millet düşünülemiyor hastalıklardan kurtulmanın yollarını vatandaşlara spor yaptırmayı devletler öncelik sayıyor. oysa turksattı bir açın hep hastalıklara çare olan pazarlama reklamları. ne gerek var düzenli spor yap, protein ağırlıklı beslen karbonhidrat yeme al sağlıklı bir vücut

0|0
    0|0
  • Fitness, yüzme ve buz pateni.

0|0
    0|0
  • yürüyüş merdiven çıkma ip atlama evde yapalım kalorilerimizden kurtulalım.

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak satranç oynarım. Milli takım antrenmanları hemen hemen her gün olduğu zamanlar olabiliyor. Onun dışında masatenisi ve voleybol oynarım. Okul takımı antrenmanları da 2 güne bir genelde.

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışıyorum evde bir kaç hareket seçeneğim var her gün olmaya başladı gece yatmadan evvel biraz sonra başlayacağım

1|0
    0|0
  • umarım başlayacağım bir gün :) her zaman diyorum bunu ama yaşamım düzenli değil ki sporum düzenli olsun...

0|0
    0|0
  • Düzenli body building

0|0
    0|0
  • Fitness ile uğraşıyorum.

0|0
    0|0
  • v g 8 senedir ugrasıyorum yarısmacıyım

0|0
    0|0
  • yakında mecburiyetten başlıcam galiba ben de :D

0|0
    0|0
  • fitness ve yüzme yaparım ama aynı zamanda iyi sigara içerim,

0|1
    0|0
  • 10 seneden fazla yüzdüm şimdide fitness yapıyorum

0|0
    0|0
  • Haftada her gün evimde 2 set 100 er lik press up (şınav) , 2 set 100 lük dumbell (5kg ) , 1 set 100lük Sit -up (mekik) . Kilo almaya da çalışıyorum o biraz zorluyor işte ...

0|0
    0|0
  • Evde dambıl,halter,koşu bandı,barfiks çubuğu vs.. aletler var.Hemen hemen her gün farklı kas grubumu çalıştıracak şekilde.Sabah ve akşam olmak üzere çalışırım.

0|0
    0|0
  • evet fitness ve cross yapıyorum..arada yüzerim(her hafta) ve capoeira dersi alıyorum haftada bir saat

0|0
    0|0
  • 3 * 12 şınav, 3 * 20 mekik ,dumbell ile klasik hareketler (her hareket 3 * 10), fazlasına gerek yok bunlar yeterli eger evde calıscaksan (benim dumbell lar 8 kiloluk sende kendine göre bir çift edinirsin)

0|0
    0|0
  • yakında başlıcam bu sefer kesin! biz inşallah diyelimde yne :D

0|0
    0|0
  • aksamları yatarken 100 sınav 100 mekik cekiyorum

0|0
    0|0
  • belli deyilmi? :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam