Merhaba arkadaşlar Spora başlıcam da bir yardımcı olur musun çok önemli?

Arkadaşlar spora başlıcam 1.90 boyum 95 kilom var bugün gittim spor salonu konuşmaya konuştuk biraz ilk önce YAĞ YAKICI veririz dediler sonra PROTEİN TOZU veririz dediler yağları yaktıktan sonra kas inşa etmeye başlarız dediler. Ama bazıları ve ailem zararlı onlar ölenler var alma etme dediler sizce ne yapmalıyım bilen varsa bir yardımcı olabilir mi? Çok önemli yardımcı olursanız sevinirim lütfen
Yağ yakıcının veya protein tozunun zararı var mı?
bide yağ yakıcı 90 protein tozu 250 dedi sizce fiyatları nasıl
Teşekkürler...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• yürü bol bol

0|5
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozunun kalitesine göre fiyat değişir ama ideali wheydir oda 220 tl civarında yağ yakıcı kullanma zaten bir haftalık kardiyo ile yağın belki kısmı yakılır geri kalanda diyet ve spor devamla gider... Protein tozunu alırsanız çabuk geliştirsin onuda solum doğal yoldan beslenirken protein tozunada gerek yok günlük protein ihtiyacın kilo başına 2 gram ona göre hesab et isde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• protein tozu kullanma derim. protein ağırlıklı beslen. daha geç kas yaparsın ama dağa sağlıklı ve kalıcı olur.

0|0
    0|2
    • Ne biliyosunda konuşuyosun allahın cahili

• @Duccug Sen ne diyorsun ne yapayım kardeşim?

• Fiyatlar normal ama gerçekten mide kanaması falan geçiren oluyor onun yerine doğal protein tüket bol yumurta ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Zararları filan yok fakat yeni başlamışın bu kadar erken kullanmanın hiç anlamı yok salondaki pazarlamacı antrenör bozuntuları kendi mallarını satmaya çalışıyorlar alma şimdilik ilerki zamanlarda ihityacına göre başka yerlerden alırsın

0|0
    0|0
  • Yağ yakıcıları bilmiyorum ama protein tozundan kimse ölmez fazla kullanmak ayrı protein tozu peynir altı suyundan yapılıyor. Toz gelimesi geçince herkes esrar bonzai sanıyolar türk milleti işte

0|0
    0|0
    • biraz yağ var dedi yağ yakıcı ile önce onları yakalım sonra protein tozuna başlarız dedi sana bide yemek programı yazarım dedi sence yağ yakıcı kullanayım mı protein tozu falan kullanayım mı hiç bilgim yok bunlarda?

• anladım yani hergün tavuk veya et yiyemem çalışıyorum ondan spora gidicem çıkar çıkmaz işe geçicem ondan yapamam gibi geliyor
      peki yağ yakıcı almayayım mı?

• ölen var

0|0
    0|2
Yükleniyor...