Facebookta kız bakma

kızlar sevgiliniz facebookta arada sırada olsun kız bakar mı tanımadsığı bir kızın ismine tıklayıp kıza baktınız mı aramalarda baktıgı kızlarla karsılastıgınız oldumu aman baksın ne olcak deyip geçtiniz mi yoksa kavga mı ettiniz erkekler sizin sevgiliniz varken bir kızı aratıp bakar mısınız ne hissederek bakarsnz cok güzelse hoşlanır mısınız

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• yolda gördüklerini ne yapacaksın ?

1|0
    0|0
    • bnde öyle düşündüm ama yoldaki yolda kalıyor diğeri bakıyor tüm fotoları görüyo inceliyo ki konuşma fırsatıda var:(

• buna engel olabilir misin...bunları düşünmek ancak seni yıpratır.yapacak adamı durduramazsın.oluruna bırak.

Erkekler Ne Diyor 9

• hepsinden tat almak için. yatağa atmak için yani açıkçası

0|0
    1|0
  • Baksam ne olur ki? Sevgilim yoksada varsa da.. Facebook için kavga edecek bir sevgilim varsa ayrılırım ondan :D

1|0
    0|0
    • yok kavga etmem zaten sadece neden bakar begenmişmisdr diye merak ettm

• Eski bir arkadaş..

Belki bir arkadaşın sevgilisi..

Yada Sadece arkadaş edinme çabası..

Yani 2 karşı cinsten insan arkadaş da olabiliyorlar gayet. :) Art niyetli bakmamak lazım.

Tabi aramızda iyi niyetliler olduğu gibi. Karaktersiz insan müsvetteleri de vardır. :)

• bu ne ya pazardan elma armut mu bakıyoruz? güzelse alıyoruz, evlensek de çocuk da olsa yine bakılır yine bakılır geçin bunları hepsi bakar

0|0
    0|0
    • haklısın kardeşim ama ne yapıyım bir baktım kız bakmış merak ettim erkek düşüncesini neden bakar ki sebep gözü doyssun mu yoksa begenmişmidr diye arkadası veya tanıdıgı da değil

• kezbanlar geldı kacın ya gece gece

0|0
    1|0
    • ya gercekten kezban denecek biri değilim sadece kızı güzel gördüm e bu kızın ismini nerden duyduda baktı diye kafam karıştı kız cok güzel yani hoşuna gtmişmidr diye merak ettm

• biz bilemeyiz kızın lınkı nı at bakalım hosumuza gıdıcek mı :D kezban deqılsen boyle takmaman lazım kezbancım :D

• Bende hastalık olmuş her dikkatime çekene bakarım.Ama sevgilim var iken bakmam çokk dikkatimi çekecek birşey değilse önceden bakmış olursada onda yapacak birşey yok :D Bende çok çıkar.Ama bu yeni baktığım anlamı taşımaz.Bekarsam alayına giderim :)

0|0
    0|0
  • evet bakarım çok hoşlanırsam sıkayptan eklerim gonuşup anlaşırım kezban ya sen erkeklerin profiline bakarmısın ?

0|0
    0|0
    • bakmam baksamda bişey hiissetmem sadece bn erkek beynini çözmeye calışıyorum bakarsa begenirse diye kız güzel çünkü

• facebook flortoz heralde tanıyor olabileceklerimde hep kadınlar kızlar var :d bakıyorum gözüme takılana o kadar sende de erkekler mi cıkıyor baksana bendekiler %80 kadın

0|0
    0|0
  • evet herkese bakarım

0|0
    0|0
  • kızlar da bakar erkeklerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...