Siz olsaydınız ne yapardınız???????????

kurstan bir çocuk uzun zamandır benmle ilgileniyor farklı gruplarda olduğumuz için sınıfta karşılaşmıyoruz fakat faceden knşuyoruz ve yakın bir zamanda ben onun kız arkadşı olduğunu öğrendim ve kendimi geri çektim soğuk davrandım fakat ilgisi daha da arttı.. o benm bildiğimi bilmiyor ve saklamak için büyük çaba harcıyor ne yapmalıyım sizce? amacı ne olabilir ikimizi birden yürütmek mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belki kız arkadaşıyla arası iyi değil. Ayrılmayı düşünüyor.

Belki katekülle yapıp senide götürücek :P

Farklı bir durum. Güvenme derim. Ama normal konuşmaktan niye alıkoyasın ki kendini. Yani ilgilensin dursun. Niye rahatsız olasın ki.. O kendi ayıbı. Bi talebi yoksa ilgilenmesinde bir sakınca görmüyorum şahsen.

1|0
    0|0
    • arkadaşlığı çok iyi ama ileri gitmesnden korkuyorum çünkü kız arkadaşın yerne koyuyrm kendimi ve rahatsz olmaya başladım açıkcası..

• Niye rahatsız oluyorsun. Bırak ilgilensin. Benimle çıkarmısın gibi bir soru yönelttiğinde "Sevgilin yokmuydu yahu senin?" diyiverirsin olur biter.

Erkekler Ne Diyor 7

• cinselliğe hanginiz yatkınsa onu seçmek diğeriyle ciddi düşünmek, ya da ikinizle de ciddi olabilir, veya ikinizle cinsellik bunu bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal öyle. ama önemli olan sen bu çocuğa karşı ne hissediyorsun?

0|0
    0|0
    • kız arkadaşı olmasaydı ikimizde bu şansı vereblrdm ama artık mümkün değil

• kaçamak cevap olmuş bu ben bunu saymam

sen bu çocuğu seviyormusun sevmiyormusun?

• Kızlarda böyle erkekleri buluyo damara bağlanıyor.Sonra başka erkek çıkınca hepiniz aynısınız.Sevgilis olduğunu öğrendiğin anda konu bitmesi lazımdı.Buraya taşıdıysan ayrılsa 2.günü evet deme ihtimalin yüksek.

0|0
    0|0
  • Arkadas olmaya calisirdim ama soguk davranirdim cunku napacagi belli degil, ama ote yandanda arkadas olmak isteyen bir tip olabilir, birde yani kiz arkadasi oldugunu birde onun agzini arayarak ogren ;) yalan soylerse tokat atma ama :p

0|0
    0|0
  • bence doğru olanı yapıyorsunuz, eğer gerçekten ondan hoşlanıyor, onu seviyor olsaydı, size bu kadar ilgi göstermezdi, kaldı ki hayatında birinin olduğunu umursamadan, ikinci birini avucunun içine almaya çalışıyor.çok saçma bence bu oyuna gelmeyin..

0|0
    0|0
  • ulan ne iğrenç yaratıklarız be bu hayatta bu kadınlara ne kadar çok sorun yaşattırıyoruz

0|0
    0|0
  • sende ona bir oyun yap o kızla beraber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bildigini soyle. agzina geleni say.

icin rahatlasin en azindan. yoksa icinde kalir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...