Kızlar bu kezde siz cevaplayın !

kızlar bu kezde siz cevaplayın !

her zaman bize sorarsınız nasıl kızlardan hoşlanırsınız diye .bu kezde siz anlatın güzel kız nasıl olunur .

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Siz erkekler Adriana Lima dersiniz ama ben bir bayan olarak, Miranda Kerr'i cok begenirim. Guzel bir bayan Allah sahibine bagislasin. Bu arada kendisinden daha guzel bayanlar olabilecegini kabul etmeyen bir bayan bu soruya cevap vermez, verse de kendini tarif eder. NOT: ben kabul edenlerdim.

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir bayana guzel demek icin bence evvela edasi guzel olacak.Huyu,suyu guzel olacak.Oturup kalkmasini bilecek.Nerede ve nasil konusmasi gerektigini bilecek.Agzindan cikani kulagi duyacak.Bir erkegin gözunun icine icine bakip durmayacak.Dimdik ayaklarinin uzerinde duracak.Adabi asla terk etmeyecek.

Makyaji guzelligini pekistirmek icin yapacak,biraz yuzune renk versin diye.Yoksa boya kutusundan firlamis gibi olmayacak. Kendisine bakaca,özen gösterecek.

Ha bir de saclari uzun,boyu posu yerinde olursa da ayri bir guzel olabilir. :)

1|5
    1|0
    • esas kız senin gibi olandır .harbi hanım bir kızsın .kendinden asla taviz verme .

• beğendim cevabı

• Tesekkur ederim,benle hemfikir olmaniz ne güzel.Bana göre tarif tam olarak böyle, ve evet her bayan guzel olmak ister.Bende tarif ettigim bu guzellige uyuyorum,daima buna calisiyorum.

Fiziki görunumde degisir tabii ki :) Yani minyon bayanlar da guzel oluyorlar..

• Güzel kız dediğin hareketleriyle sesiyle görüntüsüyle kendisine çeken zarif hanım hanımcık sempatik sevimli ama aynı zamanda çekici de olabilen giydiği kıyafetle şekillenen her hali bünyesinde barındıran ama bir o kadar da mütevazi yardımsever ahlaklı olan yalan söylemeyen birisidir..Ayh şuna bak sırf iç güzellikten bahsetmiş bu kız kesin çirkin demeyin evet ben öyleyim belki ama dış güzellikte önemli gel gelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz :)) Ama bizim gibilerin yaratılışı bu hacı bana öbür dünyada Adriana Lima olmak mı istersin dediler sanki de ben reddetmişim gibi davranmayın :D

0|0
    0|0
    • sizde çok mantıklısınız . esas kız senin gibi olandır .harbi hanım bir kızsın .kendinden asla taviz verme

• neden dinmeyeyim .kendin gibi ol .ben kimseyi eleştirmek için soru sormam .

• Kendim gibiyim zaten güzel kız tanımı yap dedin yaptın :D Güzellik sadece iç güzellikle olmuyo dış güzellik de şart o yüzden ben kendimi değil düşüncemde yer alan güzel kızı tanımladım..

• soruya 5 puan veriyorum ben 2 cevapta tatmin edici olmuş

0|0
    0|0
  • esmerse güzeldr :)

0|0
    1|0
  • altın oran diye birşey var yüz simetriğiyle ilgili ama bence yeterli değil hatun gibi hatunun bir tarzı olacak köylü güzeli gibi ya da basit giyinmeyecek saç baş makyaj yerinde olucak alımlı konuşmasını bilen ha mümkünse çok şımarık sevimlinin aksine biraz soğuk sert bir kız olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...