Bi kız nasıl 2 yıllık sevgilisini erkek arkadaşının en yakın arkadalşıyla aldatır arkadaş ya ?

bu nasıl bir midesizlik karaktersizlik kişiliksizlik,şerefsizliktir ya 2 yıllık sevgilini üstelik o kadar iyi bir çocuk ki yakın arkadaşlarımdan biri çocuk kafayı kırdı bambaşka biri oldu bu şerefsiz karaktersiz midesizler yüzünden nasıl boynuzlarsın sen ya 2 yıllık sevgilini üstelik çocuğun en yakın arkadaşıyla ! sizin yorumalrınız nelerdir bu konuda ? en iyi bedduayı en iyi yorum seçicem

Güncellemeler:
Allah kimsenin başına vermesein böyle midesiz şerefsizleri !

0|0
13|3

En İyi Erkek Görüşü

• dinle acılırsın dinlerken oku bir daha dusun link

dun gece senin hoşlandığın kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim

dün gece senin evleneceğin kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim

şimdi ben zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim

ölümle doğum arasında o bilinmeyen bölgedeyim

gece

inanılmayan bir dinin

ebedi misyoneridir

bekleyenin gövdesi içinde

yağmur ormanları .yağmur ormanları

chicago'da yalnız bir gece

söylemememek , söylemekten daha dürüst bir davranıştır

bu oyun üçlü oynanamaz

sevgiyle yapılan hiç birşey

insana zarar vermez

suçlu yok, yanlış var

boşver olmayanı arama

bir yılan gibi girdi evime

kolumdan zehirledi beni

her öpüşü ılık bir ölümdü sanki

insanın kendinini önemsemesi kendisinin kiralık katilidir.

benciller ise yaşarlar

daha da önemlisi

dün gece senin hoşlandığın kadınla yattığımı kendime nasıl anlatabilirim ?

açlığa alışıyor insan

peki ya deliliğe alışabilir mi?

eğer bir yanlış yapacaksan

bari onu doğru yap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sana affedilemeyecek kadar büyük hata yapan birine, akıl sınırlarının bittiği yerden başlayacak ceza vermek istiyorsan ; bütün samimiyetinle affet.Hissedilen her şeyi arşivleyen kader, kendisiyle en iyi biçimde ilgilenecektir.”

Şems-i Tebrizi(k.s)

bedduaya gelince,beddua etmek dinen hoş görülmemiş

Efendimiz/sav biricik amcasını öldüren Hz.Vahşi'ye bile etmedi,biz de O'nun ümmetiysek örnek almalıyız

1|1
    0|0
  • Allah kalplerine göre versin... :)

Daha ötesi denemez sanirim.

0|1
    0|0
  • İnsan bu çiğ süt emmiş :$

0|1
    0|0
  • Yapan yapar şu meşhur jon bon jovi'de yıldızı yeni parlamaya başlarken yediği içtiği ayrı gitmeyen kankisi askere gidince onun kız arkadaşı ile aşna fişna yapıp onunla evlenmiş.

2|1
    0|0
  • “Kendinize beddua etmeyiniz; çocuklarınıza beddua etmeyiniz; mallarınıza da beddua etmeyiniz. Dileklerin kabul edildiği zamana denk gelir de Allah bedduanızı kabul ediverir.” (Müslim, Zühd 74; Ebû Dâvûd, Vitir 27)

0|1
    0|0
  • Ona beddua edip günaha giremem.Herkes ektiğini biçer bir gün.

2|1
    0|0
    • gerçekten iyiler iyilerle kötüler kötülerle mi olacak bu adalet sağlanacapına inanıyo musun bu dünyada ?

• rica ederim.Umarım olmaz.Allah herkesi iyilerle karşılaştırsın.

• inşallah amin

• Arkadaş seçimnde sevgili seçiminde çok kötü olmuş, ne diyim üzüldüm gerçekten.( Ama erkenden ikisinide tanıman büyük şans bence.

0|1
    0|0
    • yok ben değilim bir arkadaşım böyle bir duru mbaşıma gelse ki inşallah gelmez buralarda yazmak aklıma bile gelmez

• Psikolojik destek alsın tek başına çözülecek bir olay değil, Allah korusun.

• +18 haha :D

• ikiside karaktersız insanmış

0|1
    0|0
  • Allahın adaleti büyük. Yaptıklarının acısı bir gün çıkar kat kat fazlasıyla.

0|0
    0|0
  • Bulmuslar birbirlerini, 2 fesat insan iste

0|1
    0|0
  • erkek arkadaşım bana bunu yapsa alır tabancayı bir tarafına doğrulutr direk vurum tam şerefi bozuk iki yüzlü adi lanet öldürülesi bir kızmıs o ya ben kesin kafa göz ne varsa kırardım kesin yani

0|1
    0|0
  • Benım nişanıma 10 gun kala fazla samımı olmadığım kız arkadaşımla yakaladım. Aynı şoku ben de geçirdim. Ben kendıme henuz gelemedım ömrum boyunca da yediğim kazığı unutucağımı sanmıyorum.. Senı çok ıyı anlıyorum canı yanan bilir

0|1
    0|0
  • insallah sevisirken erkegin çükü kizin pipisinde kitlenirde oylece acile giderler insallaahhh

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• amin kardeş ama beddua hoş değil etme bırak Allahından bulsun gün gelir biri de onu aldatır aynısını yaşar hatta belki fazlasını Allaha havale et gereken cezayı o fazlasıyla veriyor inan buna ...

0|1
    0|0
  • Kardeşim sen o arkadasına hala yakın arkadasımmı diyosun kızdada var kaşarlık senin yerinde olsam ikisinide si... :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...