Ne oldu şimdi anlamadım?

Bir aile dostumuzun oğlu dün benimle konuşmaya çalıştı internetten, uzun zamandır görüşememiştik, benim bulundugum ile gelmiş ancak yogun oldugumu duyup aramamış. Ben de keşke haber verseydin falan derken duygusala bağladı işte sen çok iyisin ne olursa olsun beni ara bu arada çok hoşuma gidiyosun dedi bir kaç kez.. Neyse konuşma öyle bitti ben nötr davrandım ne olumsuz ne olumlu.

Sabah oldugunda mesaj attı dün gece neler oldu diye ben de okursun sonra ben söyleyemem dedim sonra okumuş çok içtiğini hatırlamadığını söyledi ama hep aynı şeyi söylemişim ortada bir gerçek var dedi. Ne oldugunu sordugumda da "çok iyi ve güzelsin ve hoşuma gidiyosun bundan bahsettim" yazmış. Sonra da olayı kapatalım dedi çok utandıgını söyledi ve özür diledi. Ben anlamadım ne yapmak istedi, noldu yani? Bidaha konuşmaz mı bu konuyla ilgili?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• abayı yakmış mı sence

0|0
    0|0
    • o kadar değil ya dalga geçmeyin lütfen :)

• o da olabilir tabi :(

• oh be barıştık yani ;-)

Erkekler Ne Diyor 5

• adın denız mı :D bu durum dun yasandı mı :)

0|0
    0|0
  • sen aç utanmış çocuk açmaz konuyu daha :D

0|0
    0|0
    • e sonra ben sarhoştum aslında öyle bişey yoktu derse. hem ne desem bilemedim :((

• inş cesaret ederim :)

• et et kaybedeceğin birşey yok :)

• tekrar içerse olurr

0|0
    0|0
  • sana yazıyo konuscaktır ıstıyo senı bellı kıvırmaya çalışmış eskı taktıklerden

0|0
    0|0
    • bidaha konusur mu yani :D

• ama kapatalım bu konuyu dedi :D konu kapanmışken ben ne diyeceğim ve evet istiyorum :)

• ya bırak desın tekrar konusunca sankı nelerden konuscaksınız ıllakı oraya gelcek konu :D ıstıyosan naber dıye mesaj at o anlıcaktır ıstedıgını zaten :)

• Konuşsun istiyorsun sanırım. Öyle anlaşılıyor. İnşaallah bir daha açar o konuyu...

0|0
    0|0
    • evet istiyorum... İnşallah..

• Bunu hissettir kendisine öyleyse.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...