Musrela'yla Volkan arasındaki farklar?

musrela ne kadar sakin volkan o kadar hırcın neden acaba?

neden herkezle gerılımde

tarafız olun yanıtlarken

volkana kotu kalecı demıyorum ben cok streslı

0|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

• Musrela Barcelona , Real Madrid, Manc.City., Valencia, juventus, ve Chelseanın transfer listelerinde başı çekiyor.Bu adamın milli takım kalecisiyken arjantın berezilya vb. çok zor takımlarların olduğu amerika kıta kupası şampıyonluğu var.Bu Adamı volkanlı yan yana koyup kısasa almak bile yanlış.Bizim milli takım kalede volkan daha macaristanı yenemiyoruz.dünya ve avrupa şampiyonalarında gurupları geçemiyoruz.Volkanın ne başarısı varda musrelayla kıyaslanıyor.Kötü kaleci de ya da deme Türkiyede bazı sporcuların (Başta futbolcular) kıçı kalkıyor.Başarılı olduğu sporla gündeme geleceğine başka şeylerle gündeme oturuyorlar.Madem o işten para kazanıyorsun elin yabancısı gibi profesyonel davranmayıda bileceksin.Bence Fenerbahçe bu sene gerçekten güzel bir takım kurmuş ama çürük halkaları volkan gibi birkaç oyuncuları var.Vebo ,Sov, kuyt, gökhan, cristian, mehmet (Defans) gerçekten mükemmel profesyonel oyuncular.Bu sporcular çok iyi örnek neden böyle davranırlar anlamış değiliz

1|0
    0|2
    • volkan senin milli takımının kalecisi

• Bu tür maçlarda hakemler evsahibi oyuncularına biraz daha toleranslı davranlarlar.Real madrid galatasarayı 3 - 0 yendiği maçtada galatasarayın iki penaltısını hakeml vermedi.Ama Hakem uefaya göre hakem süper maç yönetti.

• o hakem cok haksızlık yaptı zaten

Erkekler Ne Diyor 28

• Bıyık farkında ziyade muslera karıyer olarakda volkana geçirmiştir.

4|2
    1|2
  • Volkan şu anda en iyi türk kalci ancak yeterli değil bunu kendide biliyor bir engin gibi bir rüştü gibi gırafik çizemedi ama yerli kaleci yabancı oyuncu kısıtlaması konusunda çok öneml bir ayrıntı fenerbahçe kalesini bu yüzden volkana emanet ediyor biraz becerebilirsek cenk gönen volkanın yerını kısa surede alacak inş. Cenk gödüğüm en yetenekli yerli kalecilerden biri ancak yeteneklerini iyi kullanırsa

1|0
    1|0
  • Muslera ile Volkan arasında çoook fark var. Tek başına kaç maç aldı bu sene. Yani tek başına derken başkası olsa yerdi o golleri. Birde Volkan'a bak zaten formsuz oynuyor afra tafra kırmızı görüp ceza alıyor üstüne. E tabi biraz da kuyruk acısı olsa gerek 2 sene üst üste ezeli rakipleri Şampiyon oldu. Muslera ise alınan olumlu sonuçlardan dolayı rahat...

1|2
    0|1
    • karakter meselesı sanırım volkan cok agresıf kalecı olarak dayanıklı olması lazım he ısı streslı ama aldıkları ucret ortada

• Trafikte incir çekirdeğini doldurmaz bir gerginlik yaşanır, taraflar birbirini boğazlamaya kalkar, 12-13 yaşlarındaki kızlara toplu tecavüzler olur, hakim kızın kendi rızasıyla olmuş der, on yıllardır bu kan dursun diye feryat edilir ama birdenbire birilerinin düğmeye basmasıyla kime ne kadar menfaat sağlandığı belki çok sonra öğrenilecek ve her tarafı oyun-düzenbazlık olan bir süreç başlar, kadın-erkek arasında yaşanan en özel ilişkiler bile yalan olur, kriz teğet geçti denir ama gene fakir fakirdir, zengin daha zengin, insanların ne ülkelerine ne de birbirlerine tahammülü de sevgisi de kalmamıştır. Böyle bir ortamda Türk ile Yabancı futbolcu farkı elbette daha net ortaya çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • Volkan Çirkeflik yapmaktan Futbol oynamayı unuttu

2|2
    0|3
  • Volkan'a bakilir, Muslere'ya tapilir :D

Şaka bir yana Volkan son sakatligindan beri form sorunu yasiyor artik eskisi kadar iyi olmadigini dusunuyorum hircinligi da onu sempatiksizlestiriyor. Muslera hem sempatik, hem kendine iyi bakiyor hem de her zaman formda :) Sonucta arkasinda Taffarel var formsuz olmasi imkansiz :)

1|0
    1|0
  • muslera, herkes, hırçın,kötü, kaleci, demiyorum, çok stresli edebiyat sınavın olsa bitti gitti

farkları dini inançları

0|0
    0|0
  • bende olsam bende sinirlenirim

avrupada bişey yapamadılar

kupa alamadılar

türkiyede de bişey yapamadılar

sen olsan sinirlenmezmisin ? :D

1|2
    0|1
  • MUSLERA: dunyanin en iyi 6. Kalecisi. Tr liginin en az gol yiyen kalecisi. Zeki cevik ayni zamanda ahlakli. Adamin dibi.

VOLKAN: biyikli bir kaleci

1|3
    0|1
  • insanla hayvanı kıyaslamak ne kadar dogru?

Volkan denen züppede zerre kadar insanlık yok konuk takıma saygı yok taraftardan beter hırcın

aldıgı gücte yürekten degil babasi azizden ve taraftardan

yok öyle bir igrenclik sırf fenerli oldugu icin degıl o.çocugu oldugu için diyorum bunları insanlık adına kalite sıfır musleraya gelince fenerlilerin bile sevecegi bir kişilige sahip bence.

0|0
    0|0
  • muslera cann ya.adam işini yapıyor ve mükemmel bir kişilik.

0|0
    0|0
  • Muslera iyi bir kaleci iyi bir insan.Futbolu bırakana kadar Galatasarayda kalmasını isterim.

1|2
    0|1
  • Muslera sakin, soğukkanlı, pes etmeyen, mücadeleci, tekniği iyi, tepkisi yüksek bir kaleci

Volkan agresif, sinirli, biraz hırslı, tam konsantre olamayan, tekniği zayıf, fiziği kuvvetli, şu sıralarda formsuz...

0|1
    0|1
  • musleranın annesine sövüldüğünde zavallım anlamıyor gülüyor. aynı şey volkana yapılınca durum 'doğal olarak' farklı oluyor ...

1|1
    2|2
    • ama volkanda asırı sınırlı ya

• Hakeme bence hiç laf söylemeyin asıl provakatör futbolcular.Maçı sıkıntıya sokup olay çıkartmak için ellerinden geleni yaptılar.

• hakem adam gibi hakemlik yapsa futbolcular bu hareketleri yapamaz

• tamamen karakter meselesi...oyun kalitesi olarak birbirlerine çok yakınlar muslera az bir farkla önde sadece ama karakter olarak çok fark var şuana kadar muslerayı sadece 2 kez sinirli gördüm..biri Antalya maçı biri Ordu maçı

0|0
    0|0
  • Çünkü iş volkanın karakterinde bitiyor ortamı germek için elinden geleni yapıyor aynı emre nin yaptığı gibi

0|0
    0|0
  • karakter meselesidir belki birisi sinirli birisi sakin ya da birisi çabuk sinirlene diğeri zor sinirlenen birey olabilme ihtimali yuksek :)

0|1
    1|1
  • Muslera sempatik, karakteri düzgün ve kalitesini ortaya koyan adam gibi kaleci.

Volkanı anlatıp da tepki çekmeye gerek yok herkes biliyor zaten :)

0|0
    0|0
  • sakal...ahsdgashdgas

0|0
    0|0
  • volkan kodum mu oturtur

1|1
    0|0
  • volkan kötü kaleci diyemezsin zaten volkan türkiyenin en iyi yerli kalecisidir.

1|0
    0|0
  • muslera tam bir profesyönel avrupanın önde gelen takımları peşinde koşuyor, volkan ise yııllardır eşşeğin kuruğu gibi ne uzuyor ne kısalıyor.

0|0
    0|0
  • Birisi de çıkıp Bize ne ulan. Kaleci antrenörümüyüz? Demiyor.

0|0
    0|0
    • neden bu sıtede spor soruları sruluyor yoksa yazmaz kımse ozellıgı bu ne sorucagız

• Hayır.. Volkanla ilgili sorular.. eyvallah..

Diğer kaleciyle ilgili olana da eyvallah.

Ama nedir "Tofaş mı yoksa Renomu" yarışı gibi.. :D Onu anlamış değilim.

• biri insan (muslera) diğeri hayvan (volkan)

0|0
    0|0
  • VOLKANA KURBAN OLUN AMK

0|0
    2|5
  • muslera insan ya volkan gibi itici oraya buraya daldıran bir adam değil

0|0
    0|0
  • MUSRELE YABANCI

VOLKAN YERLİ

0|0
    0|2
  • volkan sinirlerine hakim olamıyor ama musleradan daha ruhla oynuyor bir BEŞİKTAŞlı olarak söylüyorum

0|1
    1|1
    • volkanda kotu degıl ama musrela daha basarılı sakın bu bur gercek senın fıkrıne saygı duyarım tabıkı

• ya volkanı kalecı olarak bende basarılı bulurum ama herzaman muslera gıbıler sevılır :D

Kızlar Ne Diyor 9

• bir fenerli olarak muslerayı çok sempatik buluyorum. sakinliğini koruması çok önemli. tam bir profesyonel.

volkanı çok seviyorum ama bazen çok agresif olabiliyor, ama takımı iyi topluyor, bir de şu sıralar formunu kaybetmeseydi

1|0
    0|0
  • Volkan kaleye giren topları seyremek için para alıyor, muslera yakalamak için.

2|0
    0|0
    • dünkü maçta ilk golü de muslera seyretti:D ben de g.saraylıyım ama bu saçma muslera profosyonel volkan taraftar fark bu

• Volkan ve Emre... Tribünden onları izleyen Babaları ( başkanları) na oynuyorlar..

ne kadar çok kudururlarsa o kadar çok haşlık veriyor çünkü

0|0
    0|0
  • Volkan önüne geleni evinden aldırdığı için Muslera'ya hırçınlaşacak bir durum kalmıyor :(

0|1
    0|1
  • ikisininde mk :D

1|0
    0|0
  • Daha adını yazmıyorsun .. Defol git farklarını napcan sen ya.

0|0
    1|0
  • Evet Muslera şeker ya<3

0|0
    0|0
  • ben kıyasssss dahi etmem...muslera çok efendi bir adam.

0|0
    0|0
  • biri şu volkanı yumruklasa da rahatlasak mk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...