Dambıl alcam nasıl almalıyım?

Arkadaslar evde çalısmak için dambıl alcam 2 tanemi alam set mi alam kaç kg alam nerde uygun bulurum interneten mi alam bilen tavsiye verebilir mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar agır gelse bile ilerdede kulanmalık bir set almam lazım uygun ve uzun surelı nerden bulabılırım

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben sana set alacaksan birde uzun çubukları oluyor halter şeklin getiriliyor onlardan almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • mesela nasıl set kaç kg almam lazım set 120-130dan baslıyor

• Olabilri arastırıyorum Şu an interntten bakalım artık alcaz spora baslıyak göbek falan yokda tabi biraz kas yapak tabi yiyecek ve uyku da önemli

• Aynen öyle kardşeim.

• Gidip almalısın.

0|0
    0|0
  • Kardeşim kol gücüne bağlı.2 tane al ilkten. Şayet iyi değilsen ağırlık çalışmalarında 5 kg, yok o bana yetmez diyorsan ağırlığı arttır.

0|0
    0|0
    • set almak daha iyi değıl mı tek tek pahlı oluyor iyi değılsem bile ilerde kujlanırım evde durur

• Set al işte. Carrefour'da vardır ucuza. Veya biliyorsan başka bir yer, oradan da alabilirsin.

• Başlangıç için 50 tlden fazla para verme. Prastik kum dolu olanlar var hepsiburada. com dan al garantili , birşey olursa yollarsin paran iade olur.

0|0
    0|0
  • Başlangıç için iki tane 3 ya da 5 kiloluk al.

0|0
    0|0
    • Set alcam 5 kilo 5-5 10 yaparrahat yaparım yapamazsam bile ilerde set gerekcek ya uygun bir fiyattamn tek seferlık almak istiyorum

• Letgo, sahibinden gibi sitelerde 2. el kaliteli ağırlıklar uygun oluyor bir bak istersen.

0|0
    0|0
  • 2 tane al 3 kg ile başla

0|0
    0|0
  • Set olarak al en az 30kilo olsun ve döküm olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...