190 boya 100kg?

190 boya 100kg ??
Arkadaşlar tamı tamına 100kg ve 189.5 cm boyum var belki 190 olmuşumdur. Benim daha iri ve güçlü olma hevesim var hatta tutkuya dönmüş bir şekilde, idol aldığım insanlarda var ve ben spor yaparak kilo alımına devam etmek istiyorum. Kas kütlemi arttırarak 120 kiloya çıkmak istiyorum. Evet bu benim isteğim ve kendimi nasıl mutlu hissediyorsam öyle olmam gerektiğininde farkındayım yorum yaparken bunları yazmadan 190a 120 kg vücut geliştirme ile uğraşan biri hakkında ne düşünürsünüz sizin beğeninizi kazanır mı? Heybetli görünür mü bu tarz yorumlar istiyorum sizden şimdiden teşekkürler..

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Oharo ilk defa 100 çeken birini gördüm.

0|1
    0|0
    • 3ay

Sokaktaki dayıların yarısı 100 üstü 😃

• 3ay

İşte onları Basküle çıkarmıyoruz 😄 100 üstü dijitalleri bozuyor. Yani baskül yanında 100 üstünde çarpı işareti var.

• 3ay

Ahahah bizimkinin daha çok çekeceği var :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

• Heybetli görürsün ama bu kadınların birçoğunu "cezbetmez" gorüsündeyim, beğenen elbet olacaktır ama hemen hemen kimse yarma bir adam istemez :D Senin yerinde olsam okadar fazla daha kilo alıp hantallasacagima söyle 10 kilo verir spora baslardim ve fit bir görünüm kazanirdim.

Gücün kuvvetin pek boyla posla alakası yok bazı şeylerin avantajlari vardır fakat senin güçlü olduğunu göstermez, boyunun 190 olmasi ve 100 kilo olman seni agirlastirir ve rakibin seni (eğer güçlü bir adam değilse) çok zor hareket ettirir. Benim boyum 180 kilom 85, lise zamanında daha kısa ve zayıftım ona rağmen bile 185 boyunda olan ve 170 kg olan arkadaşımı gureste yeniyordum :D çünkü kas oranim fazlaydı ve spor yapıyordum. Güçlü olmak istiyorsan spor yap ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorumda zaten spor yaparak kas alımına devam etmek istediğimi belirttiğim bir kaç cümle var :)
      Hantallaşmayacağım gerekli yawn pozisionsları yapıyorum, esneğimde..
      170 kilo obezite boyutunda bir rakam heleki uzun bir dönem protein ağırlıklı beslenilmemişse
      Body yapanlar bilir kilo güçtür, kilo güç olmasaydı sikletlere bölünmezdik boks dalında..

• 3ay

Ayrıca güreş teknik işidir, isterse 500 kilo olsun kitlenirsen gidersin basittir..

• 3ay

Tekniginde önemi oldukça var tabiki, tekniksiz ne kadar güçlü olursan ol pek bir işe yaramaz. Ha o söylediğini atlamisim, aynen kas kilosu alırsan daha iyi olur senin için fakat yinede daha büyük olmak demek hantalligin artması demek, nasıl istiyorsan sen öyle yap tabiki benim söylediğim sana bir tavsiye :D Ben şahsen daha estetik görünüm isterdim.

Kilonun güç olmasi daha çok "kas kuvvetine" etki ediyor (salonda kaldirdigin agirligi kolay kaldirmak gibi) seni çok büyük oranda güçlendirmez body yapmak ve cok buyuk kollara sahip olmak. Asıl seni daha çok kuvvetlendiren şey "Kuvvet antrenmanlari" yapmaktır çalışma yöntemiyle kas büyümez kasin içindeki "güç" sinirleri büyür ve öyle daha güçlü bir insan olabilirsin ;) daha büyük olmak daha güçlü anlamına gelmez, kas büyütmek ile güç kazanmak farklı şeyler.

• Yağ yumağı olursun çok itici gözükür

0|1
    0|0
    • 3ay

Zerre yağ olmayacak, düzenli antreman programlarım var ve boğazımdan seninkinden yani normal insanınkinden daha az şeker ve yağ geçiyor..

• 3ay

Kardeş %12 hadi 15 yağdan fazlası itici duruyor ve o oranı yakalarsan kilon 90a kadar düşer o da 1 sene boyunca kas yaparsan

• 3ay

şu an 100 kiloyum göbeğim bile çıkık değil nerdeyse yerim kalın, kemiklerimde kalın yani

• Oha oha 😂

0|1
    0|0
  • Boy arttıkça kilo kapasiten de ona oranla fazla fazla artar kötü durmaz ama 120 kilo abartı gibi sanki. Yağları azaltıp 105-110 arası olursan çok iyi olur. Ben öyle yapardım açıkçası. LeBron bile dev gibi adam 2.03 boyuna 117 kilo.

0|0
    0|0
  • kilon fazla 190 oy uzun ama çokda değıl erkek için yani erkek için 180-190 orta boy 195 falan uzun oyun normal kilo 80 olması lazım ken sen 120 lerden bahsedıyon

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardeşim olaya farklı yerlerden bakıyoruz

• 3ay

kilo alınca vucut gelişmez böyle bir yanuılgın var sanırım sen kilo alıp kas yapmak istiyonda yanlıs

• 3ay

Kilo alarak gelişicem demedim, kas kütlemi arttırarak kilo almaktan bahsettim

• Gayet iyi. Yagli 120kg olma ama

0|0
    0|0
  • fazla 15-20 düş

0|0
    0|0
    • 3ay

Sokakta her tarafta 1 gr kas kütlesi olmayan cılız insan var, ben size başka bir şey soruyorum. Siz başka bir öneri sunuyorsunuz.. Erkek dediğin iri olur..

• 3ay

193boya 87 iyisir benimki ve boy kilo endeksine bak :)

• 3ay

Şefim endeksi bilmiyorumda en son 110 kgla bench press basıyordum 😃 Sen ordan hesap et

• kardeşiim 20 kg kas kütlesi olarak alman çok ama çok zor doğal olarak alamazsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet farkındayım toz ve glutamin kullanmayı planlıyorum.. 120 kilo yüzde 85 kas et yüzde 15 yağ olsa endeksim bana hayli hayli yeter. Ama belki 110 da kalırım

• 3ay

toz ve glutamin de doğal zaten kast ettiğim steroidsiz zor

• 3ay

Doğal olduğunun farkındayım :) çok zor olduğunu düşünmüyorum ya streoid vuracak kadar kafayı üşütmedim

• 187 yim 90 kiloyum 3 yılda body yaptım şu an hem estetik hemde heybetliyim seninkisi başka bişey olmuş

0|0
    0|0
    • 3ay

Boy kilon güzel estetik olduğundan eminim, ben estetikten ziyade bulking odaklı durmak istiyorum

• 3ay

Yani ortak espiriydi o, Türkiye lan burası adamın dalağını alırlar 😃

• Yağ kütleni düşürmen lazım 80 kilo civarına düş

0|0
    0|0
    • 3ay

Yağ kütlem az zaten, gerekli cardioları yapıyorum.. 120 kiloda sixpack çıkartmaya çalışıcam ☺️

• 3ay

Wow 120 kiloda baya zor ya Bende spora gidiyorum daha yeni başladım bana bir program verdiler Karın kası yapmak istiyorum mekik çekiyorum? Cardiosuz ne fark ediyor?

• 3ay

Cardio ile yağ yakımı ağırlıklı vücut geliştirme yapıyorsun, parçaladığın kas dokularına bastığın protein sabit kalırken o proteini alırken aldığın yağları yakıyorsun bir nevi vücudunda sadece protein depolamaya başlıyorsun yağ gelip gidiyor..

• Badigard ol kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...