Çirkin erkekler vücut yapmamalı bence siz ne düşünüyorsunuz?

Yakışmıyor bence onlara. Çirkin erkekler vücut yapmamalı bence sizce?

0|1
26|76

En İyi Erkek Görüşü

• Abi sonra bana niye kızlara sinir oluyosun diyorlar.. Arkadaşım sanane? İsterse popona kilo alır üstü sıska bırakır, ister kol kası yapar göğüs karın yapmaz leylek gibi durur sanane? Biz gudubet suratlı kızlar kilo vermemeli squat yapmamalı diyormuyuz? Sanane

2|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yahu ne gorunuscusunuz arkadas yahu insanın basına hersey gelebilir bunu ciddice düşünmeni isityorum belki yarın blsey olacak ve yüzün daha kotu duruma girecek ve aklına kendi yazdıgın yazı gelecek "cirkin erkekler vucut yapmamalı bence"

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 75

• Haklisin yapmasın kızların cirkinliklerini bir ton boya vede aslinda maymuna dönmüş suratlari ile birde kendini ne hikmetse manken zannedip teşhir edip açmadığı yeride birakmadan kendini sokağa atması bencede kadinlarda kendini bulutlar üstünde zannetmesin erkeklerde kendini bir brad pit zatennetmesin zaten bu dış görünüş merakı yüzünden aşk falan bahane olmuş hatta arkadaşlıklar bile tipe bakanlar var ne hale geldik :)

0|0
    1|0
  • Bence yanlış düşünüyorsun. Vücut yapmaya çalışanların amacı sadece gösteriş kız tavlamak değil ki. Sağlıklı ve fit bir görünüme kavuşmak. Tıpkı bayanların çok kilo aldım muhabbeti gibi.
    Ama şu olabilir, sırf hava atmak namına yapanlar var ya. İşte o konuda haklısın.

0|0
    0|0
  • Napalim ama bir yerden kurtaririmiz olmasi gerek :)

0|0
    0|0
  • Çirkin erkekler mi? Allah'ın yaratma sanatı işte söyle de daha iyisini yaratsın.

0|0
    0|0
  • Cirkinlik goreceli bir kavram sana gore cirkin baska kiza gore yakisiklikdir yani

1|0
    0|0
  • Erkeklerin ve kızların hepsi bence kendine bir özgüven aşılasın.

1|0
    0|0
  • Senin gibiler de susmalı bence

1|1
    1|0
  • Bir kere bir insana çirkin demek son derece yanlıs insanları fiziksel görüntülerine göre yargılayazsın 2. cisi güzellik çirkinlik göreceli kavramlardır bana göre sen çirkin olurken baskası senı prenses olarak görebilir. Yakısıklı erkeklerdeki vucut çirkinlerdede var spor göstermelık yapılıyorsa zaten hiç kimse yapmasın sağlık açısından yapmak lazım

0|0
    0|0
  • Kafana göre

0|0
    0|0
  • Bence bu soruyu soran kız önüne gelen kaslı yakışıklıya vermemeli sence?

1|1
    1|0
  • böyle yakışıklı diyen kızların sonu hep kaşarlık oluyor ha ya kocaları onları önüne gelenle aldatıyor ya da boşayıp köşeye atıyorlar ₺ Kanıtlanmış Vâkâ ₺ Yazik ki sana soran kişi yüzünü gösterdin ₺ İkinci Yüzünü Bu Sorumu ya birde popüler olmuş kim bu soruları seçiyorsa aüper günün sorusu fılan bence düşünme tarzını değiştirsin ₺

0|0
    0|0
  • çirkinlere yaşama hakkı tanımayan bir estetik nazisi daha

1|1
    0|0
  • Kime göre neye göre çirkin? Güzellik çirkinlik kavramını senmi belirliyosun benim arkadaşım var swvgilisini zerre beğenmem çok çirkin gelir onun için dünyanın o güzeli oda gider vaşkasını beğenmez başkası içinde o çok güzel...

0|0
    0|0
  • O zaman çirkin kızlar da kısa falan giymesinler makyaj yapmasınlar yakışmıyor. Oldu mu? Saçma saçma şeyler konuşma herkes istediğini giyer isteyen de vücut yapar

0|0
    0|0
  • Zaten herkes sen beğen diye saatlerce ter döküyor parasını supplementlere harcıyo millet pastalar yerken sıkı diyetler yapıyo sırf sen beğen diye

0|0
    1|0
  • bencede

0|0
    0|0
  • Bence göstermelik vücut yapan insanlar yapmamalı

0|0
    0|0
  • Çirkinler ne yapsın?

0|0
    0|0
  • çirkin diye bişey yoktur senin beğenmediğin başkasına yakışıklı gelebilir.

1|1
    0|0
  • çirkin kızlarda direk öldürsün kendini. yetti artık :D

0|0
    0|0
  • cirkin kizlarda evden disari cikmamali bence

0|0
    0|0
  • Ölsün o zaman onlar (!)

0|0
    0|0
  • çirkin kızların tayt giymesi orasını burasını açmasına laf etmedik gelmiş ne diyo sana mı yapılıyo vucut tirrek

0|0
    0|0
  • adamlar ölsün kısa yoldan daha iyi neyin kafası bu ya

0|0
    0|0
  • para olsun hiç kimse görmez

0|0
    0|0
  • çirkin ölsün zaten di mi?
    yaşamaya hakları yok:))

0|0
    0|0
  • cirkin olarak alinmadim :D

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz :)

0|1
    0|0
  • Dileyen dilediğini yapsın. Umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ne bu yaranın sebebi onlardamı bakmıyor 😅

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• Ölsünler mi napsınlar?

1|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|1
  • Neden? Herkes siz ve szin gibi olanlar için standart beden ölçülerine Ve gözünüze hitap etmesimi gerekiyor?

0|1
    0|0
  • Evet ya. Cok cirkin oluyolar.

1|0
    0|2
  • Sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ne alakası var yapsınlar

1|0
    0|0
  • Milletin güzelliği çirkinliği niye sizi gerekiyo kimi koparıyosunuz anlamadım ki

2|1
    0|0
  • Sanane acaba

0|1
    0|0
  • kime göre cirkin? neye göre cirkin? bir insana ne olunca cirkin denilir? bunun standartı var mıdır? kim veya ne tarafından belirlenmistir? birisinin veya birilerinin görecesini genellemek ne derece dogru?

0|0
    0|0
  • aynen zaten çoğu insan yüzden kaybedince vücuttan kazanmaya çalışıyor ki daha bir çirkinleşiyorlar bence :D kişilikten kazanmaya çalışsalar 1000 kat çekici olurlardı

0|0
    0|3
  • bence de

1|0
    0|2
  • Kisa erkekler yapmamali

1|0
    0|2
  • Sana sonuna kadar katılıyorum 😂

0|0
    0|0
  • Yapsınlar oradan kazanırlar enazından 😄

0|0
    0|0
  • Yok bence yapsınlar zaten çirkinler bari vücuttan kazansinlar :-)

1|0
    0|2
  • Güzellik göreceli kavram. Bu sözü söylerken senin dünya güzeli olman lazım

0|0
    0|0
  • Fazla yakışıklı değil diye spor neden yapmasın bencilce 😣

0|0
    0|0
  • Sizin kafaniza gore cirkin insanlar yasamasin.

0|0
    0|0
  • Onların son çaresi bu dikkat çekmek için😀

1|0
    0|2
  • o zaman çirkin kızlarda kendilerine bakmasınlar

0|0
    0|0
  • çirkin erkekler ölsün diyosun yani ayıp be

0|0
    0|0
  • Yapsınlar

0|0
    0|0
  • kiz pakize sana mi sorcaklar napacaklarini erkekler?

1|3
    0|0
  • Öldürelim mi bide onları? Sarin gazi verelim hepsine? Sizene kimin ne yapıp ettiğinden surada adam akıllı soru olmayacak mi? Bu nasıl bir hoşgörüsüzlük?

1|2
    0|0
  • Bari vücuttan kurtarsınlar deme öyle

1|0
    2|5
Yükleniyor...