Fitness zengin sporumu?

Valla bence öyle, bende yapıyorum bunu ama yeterince iyi beslenemiyorum halbuki zengin olsam her gün et, tavuk, köfte yerim ve istediğim sonuca daha kısa ulaşırım :)

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Zengin olsam spor mu yaparım 😂 Yağlar alınır deliler şekilir ameliyatla halledilir 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne zengini karı kız dusurmek icin ya da erkek kesmek icin giden normal kisiler var. Bende gittim daha once oyle beslenme falan usenmeyen yapar zenginlikle alakası yok bence. Sjsjjs

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben "spor" konusu başlığı altında söyledim. Karı kız için evet giden var fakat onlardan değilim ben bu işi spor için yapıyorum. Oraya o niyetle gidenlere ben sporculuktan saymıyorum

• 3ay

Evet spor salonunda karı kız kesmek için zenginliğe gerek yok. Ama vucut geliştirmek istiyorsan zenginliğe gerek var.

• 3ay

Hayır diyorum iste sjjsjs eskiden fitnesmı vardı protein mi vardı ama bucudu gelismis cok insan vardı. Oduncu olsun falan. Vucut gelistirmek icin paraya ihtiyac yok 😴

• Katılmıyorum. Protein ağırlıklı beslenmelisiniz ama et kadar baklagil ve yumurtada da protein var. Maddi sıkıntı çekiyorsanız veya o kadar besini mideniz almıyorsa protein tozlarına yönelebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Protein ağırlıklı beslenmelisiniz diyorsunuz, kendi ağzınızla söylüyorsunuz bende diyorum ki o dedikleriniz için ciddi bir para gerekiyor, maddi durumum orta. Ama her gün et yiyecek kadar değil. Protein tozunu zaten kullandım, adam gibi toz sayesinde 2 ay beslenebildim iyi bir şekilde. Sonrası olmuyor gerçekten çünkü bu işe para gerekiyor :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbir spor dalı zenginlik ve fakirliği belirlemez sporun fiyat etiketi yoktur. Ben bazen canım sıkılınca yoga ve meditasyon yapıyorum.

0|1
    0|0
  • spor olarak yapacaksan evet dostum aylık 700 lirayı doğal olarak besleneceksen en az o kadar para cıkarman gerekiyor buda zor

0|0
    0|1
    • 3ay

İşte o yüzden fitness bırakıcam yeter artık, yüzmek en iyisi omuzlarım belli olsun fit bir vucut yeter benim için

• 3ay

birader adam fitness yapıyor salona gidiyor 3 ayda 10 kilo veremiyor yerinde sayıyor ben 1 ayda 12 13 kilo veriyorum sabah akşam 30 dk yüzerek bence amelelik

• 3ay

Hahahahah o açıdan evet bencede :D

• Aynen öyle hacı para şart bende evde yapıyorum hiç bu tarafını düşünmeden hergün durmuyorum sonuçta alıyorum bizim antep yağlı yemeklerini yiyerek alıyorum bide, ne olursa olsun protein tozu kullanma ye ye sporunu yap elbet olacak

0|0
    0|0
  • alakasi yok protein 120gram gunde kurtarir antreman yapanlairn yuzde 90%si

0|0
    0|0
    • 3ay

Her gün 120 gr protein demek, her gün et tavuk köfte pilav makarna baklagil demek. Bunun içinde iyi bütçe olması gerek.

• 3ay

hicde degil 4 yumurta 6dilim kasar 1 litre sut zaten 100+protein carbohydrate yemeklerindede var protein onla beraber rahatca karsilanir 120gr protein etsiz

• 3ay

Değerlendireceğim, teşekkürler :)

• Katılıyorum beslenemezsen kas mas hikaye tüm olay beslenmekte bana göre.

0|0
    0|0
  • şöyle birşey parası olan basıyor proteınlerı falanı fılanı daha kısa surede yapıyor fakat azım ve hırs olduğu surece başaramıcağın şey yoktur

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende o azim ve hırs var zaten ama bu hırs ve azimi yüzmeye yönlendircem, çünkü gerçekten yeter artık yani bu kadar nankör bir spor olamaz

• evet sağlam para harcatır, kasları beslemeyeceksen bir işe yaramaz o kadar ağır çalışmak

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen abi o yüzden yüzmeye devam

• 3ay

yaz-kış yüzme imkanı olsa bütün şehirlerde gymler bu kadar popüler olmazdı

• 3ay

Gymler neden popüler çünkü oraya gidenlerin amacı kas yapıp yağ yakmak, yüzerek zaten yağ yakılıyor. Benim istediğim fit vucut biraz kas yeterli :)

• Zenginlikle ne alakası var dostum ☺
    Sen Yemene bak + sporunu yap +Uyku düzenini getir
    üstüne bir protein shake yap miss ☺

0|0
    0|0
    • 3ay

Yemene bak diyorsun o yemeğe para lazım işte günde 150 160 gr protein alman gerekiyor bunun içinde her gün et tavuk köfte yumurta gerekiyor. Her gün et tavuk yiyemeceğin içinde yaptığın iş boş iş oluyor

• Sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0
  • Spor yapmak evet güzel bir bütçe ister

0|0
    0|0
  • Yumurta ye boş konuşma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...