Hocam benim için manevi eksiklik var sohbetlerimize gelsin demiş, ne yapmaya çalışıyor?

hocalarla başım belada gelmedim sınav vardı sorunlarım var bugün gerçekten hastaydım ama veli toplantısında anneme bıdı bıdı etmişler hoca manevi eksiklik var bizim sohbetlerimiz var ona gelsin diyormuş adam beni tarikata alacak. kadın hocanın da sınavına gelmeyince ben daha hiç bişi demiyorum demiş kızmış bütün sınıf arkamdan konuşmuş. arkadaşım dedi. sınav yapın diye konuşmak gerek istemiyorum raporum var ama inanmıyacak çıkmazdayım binbir türlü aile sorunlarım var ben herkesle uğraşıyorum. milletin işi gücü yok benim dinimi sorguluyor anneme eşim sizi alır ben de eşinizi alırım. bana da gelmezsem misafirliği gidiyoruz dicekmiş annem. öyle bişi yapmıyor iyi ki annem sınavdan 0 alcam konuışamam ben hocayla. intihar düşünüyorum. ailevi sorunlarımı yazsam bitmez hastaydım üstelik bugün 11 gün devamsızlığım var 20 yapılıyor en fazla niye gelmiyor diyolar manevi boşluk varmış bende benimn ailem gayet dindar ben pek şey yapmıyorum ama inkarcı da değilim hangi lise öğrencisi tarikatta ya ne alakası var derslerim kötü diye dinsiz oldum nurcuymuş heralde hoca benim evimde binbir olay var ondan ders çalışamadım ne alakası var manevi boşluk .bu arada hesabım silinmesin lise sondayım 18 yani. cevap bekliyorum birşeyler diyin?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• sacma hangi okuldasın ki

1|0
    0|0
    • anadolu yakasındaki bir lise

• ee bizde oraya et dedik hocalara degil ama okulun az kalmıssa umursama

• milli eğitimde takmaz yapıcak bişi yok boşver. saol

Erkekler Ne Diyor 4

• neden böyle karsı savunmaya geçiyorsun ki ...neyin boslugu var git işte okuluna arkandan söz edilmesine izin verme...nurculara git gör yemezler seni..neden tarikat olarak bakıyorsun sanki insanları farklı yapıyolar gibi..gidip görebilirsin karar senin elinde istemezsen bana göre değil der cıkarsın..bu kadar basit önyargılı davranıyorsun cocuk gibi

1|0
    0|0
    • ben gayet dindar bir ailedenim adamın sadece bana manevi boşluk var demesi ilginç ateist değilim satanist değilim niye böyle diyor

• git konus ozaman hocanla acık acık böyle kaçarak onun dusuncesini dogru cıkarırsın...

• Öncelikle bir sakin ol, kendini düzgün ifade edemezsen kimse sana yardım edemez.

Çok darlanmışsın, anladık. Bir sürü saçma insanın ve olayın da içine düşmüşsün. Ama mantığını dinlersen uygun bir çözüm yolu bulacaksındır eminim.

0|0
    0|0
  • Soruyu kısa ve öz sorarsan güncelde daha çok cevap gelir. Hiç birşey anlamadım yazdıklarından. Ayrıca türkçende çok kötü...

0|0
    0|0
    • ...Nasıl bir psikolojiyle yazıyorum biliyor musun? acaba.

• ne okuyosun ki böle manevi eksikliğini düşünüyolar?

0|0
    0|0
    • lise son bende anlamadım kendine çekmek istiyor heralde

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü birşey yapmaya çalışmıyor korkma. İstersen bir git dene... En güzel günlerim onların arasında geçti. Onlardan koptum herşey dar geldi...

1|0
    0|0
  • Sohbetlere katilmak tarikat degildir .

Sohbetlerin gayesi bildiklerimizi pekistirmekle birlikte bircok bilmedigimiz seyide ogrenmektir. Dini bir ortamin kime zarari olabilirki ? Gayet guze oluyor sohbetler gidiyorum ben insan bazi goremedigi, gormek istemedigi seyleri gorebiliyor. arti manrvi rahatligida cabasi.. niye korktin bu kadar yada tepkin niye bu kadar sert ?

1|0
    0|0
    • o kadar insana demiyor sanki ben hippiyim bana diyor

• hocların böyle şeylerle ilgisi olmaz ya genelde belkide herkese diyodur olabilir teşekkürler

• Rica ederim

Yükleniyor...